Joris Verdonkschot, groot bronzen vrouwelijk naakt, getiteld "Sur Place". Geheel gemonteerd op grijs marmeren sokkel. beeld heeft mooie groenige patina en is in uitstekende staat 76x36x34cm. Cond.: U
Twee bronzen Jugendstil wandplaquettes ca. 1890 voorstellende vrouwen met bloemen en waterlelies (Genummerd). In zeer goede staat 56x23x2cm. en 55x23x2cm.
Grote zwaar bronzen tafellamp met bulderend edelhert, ca. 1930. In zeer goede staat. 59x25x14 cm.
Anton ter Braak, bronzen figuur "Fieste Sevilla", halfnaakte vrouw met zwaard staand op marmeren sokkel. Inclusief een handgesigneerd boek. Nieuwprijs € 2.500,00, 51x8x8cm. Cond.: G
Groot bronzen beeld/lamp ca. 1900, gesigneerd Ant. Nelson. Voorstellend een provinciaal meisje met mand. In de mand zitten rode transparante glazen schijfjes. Tevens een lamp in de mand (origineel). D...
Grote Chinese bronzen pronkvaas met rondom drie-dimensionale figuur en Foo honden ca. 1900 in goede originele staat 66xø38cm. Cond.: G
Groot antiek bronzen beeld Duitsland, gesigneerd Stüttgen met gietstempel Duesseldorf. BronceBildgiesserei G.b.m.H. Voorstellend 3 zingende koorknapen in goede staat 42x32x17cm. Cond.: G
Twee antieke Jugendstil figuren, voorstellend vrouwenbustes op piedestal met putti.1x gemerkt Carmen en 1x gemerkt Mignon. Tweekleurig gepatineerd compositie metaal (Krimpnaad) 36-38cm. Cond.: G
Oud bronzen bustebeeld, gesigneerd Bigato 20e eeuw. Voorstellend meisje met paardestaart 28x25x18cm. Cond.: G
Oude bronzen tafellamp in de vorm van een vrouwenfiguur die een fakkel draagt 1e helft 20e eeuw 99cm. Cond.: G
Antiek bronzen figuur, Charles Perron, met origineel rood marmeren voet, ca. 1880, voorstellende twee kinderen die een grote mand dragen. 29x21x14 cm., Cond.:G
Bronzen figuur 19e eeuw, voorstellend een clown springend door een hoepel. Mogelijk Weens 13x9x7cm. Cond.: G
Grote houtgesneden beeldengroep ca. 1950, voorstellend een vrouw met een bedelaar (1 vinger mist) 66x70x28cm. Cond.: R-G
Grote vurenhouten handgestoken beeld ca. 1920, voorstellend een heilige met engel op zijn schouder 104x54x21cm.
Bronzen figuur 19e eeuw, ongesigneerd. Voorstellend een man met paard in landschap met mand en gereedschap. Tweekleurig brons en in zeer goede originele staat. Gemonteerd op marmeren voet 23x28x13cm. ...
Zeldzame grote bronzen figuur ca. 1890 voorstellende een vikinger met zwaard. Gesigneerd: Laporte. Waarschijnlijk Emile Laporto 1858-1907 Frankrijk. Mooie patina, 83, ø27 cm., Cond.:U
Ruurd Hallema, bronzen figuur van een vrouw 18x6x3cm. Cond.: G
Albasten figuur 19e eeuw gesigneerd H. Levasseur. Voorstellend een monnik met mand op de rug. Er zit een schuif op de mand waarachter een vrouw verstopt zit in de mand. 2 Vingers missen een stukje, ve...
Twee oude houtgesneden Moren beelden 1e helft 20e eeuw (of ouder). Meerkleurig beschilderd en met gouddecor 83cm. Cond.: G
Grote bronzen heilige met kind ca. 1890. Ongesigneerd 60cm. Cond.: G
Grote marmeren papegaai zittende op losse marmeren boomstam. Met koperen poten. 1staarttip gelijmd. 38x31x18 cm.,
Bronzen beeldje 19e eeuw op marmeren sokkel, Romein. Marmer minimaal beschadigd 18xø5,4cm. Cond.: G
Bronzen beeldje 19e eeuw op marmeren sokkel, Romeinse schone. Marmer minimaal beschadigd 17x5x5cm. Cond.: G
Bronzen wijwater-wandbakje eind 19e eeuw in de vorm van een waterput. 18x10x4cm. Cond.: G