Compositie metalen putti met trommel, gesigneerd L.F. Moreau ca. 1900. Geheel staand op zwart marmeren voet 32xø11,5cm.
Antiek compostie metalen figuur op houten voet, ca.1890, H.21cm., Cond.:G
Groot bronzen Afrikaans beeld voorstellende een vrouw met grote schaal op haar hoofd en kind op de rug. 20e eeuw, H.75cm. Cond.:G
Jugendstil buste van vrouw met hoed ca. 1900 van compositie metaal op zwart marmeren voet 17x9x8cm.
Compositie metalen art-deco figuur,ca.1930, voorstellende een zittende vrouw met hoed, gemonteerd op zwart marmeren voet. 19x17x10cm., Cond.:G
Balinees houten figuur ca. 1950 van een halfnaakte vrouw. gemerkt TWAJANWIRI MAS Bali in goede staat 60x11x13,5cm. Cond.: G
Bronzen figuur 21e eeuw, gesigneerd Faquay, voorstellend een halfnaakte vrouw op rots, gemonteerd op zwart marmeren voet 40x10x11cm. Cond.: G
Houten figuur (18e eeuw of ouder), met restpolychromie. Armen en benen missen, (Heilige Jozef?) 36cm. Cond.: G
Heilig kruis 18e eeuw met origineel gepolychromeerde Corpus CHristie (2 scheurtjes in de armen 40x17cm. Cond.: G
Heilig kruis 18e eeuw met origineel beschilderde Corpus Christie (handje mist), vermoedelijk Duitsland 42x22cm. Cond.: G
Houtgesneden apostelhoofd ca. 1800, oude wormgaten (niet meer actief) 19x11x11cm. Cond.: G
Aardewerken figuur 19e eeuw voorstellend een vrouw met een zwaard 8x3x2cm. Cond.: G
Heilig Kruis 18e eeuw met houtgesneden Corpus Christie. Originele polychromie in goede staat 73x33cm.
Grenenhouten 18e eeuwse Corpus Christie, vermoedelijk Duitsland 19x15cm. Cond.: G
Twee oude houten Balinese figuren 1e helft 20e eeuw van mooie kwaliteit. 1 Figuur vingers beschadigd 22-23cm. Cond.: G
Heilig kruis 18e-19e eeuw met benen Corpus Christie (hand mist) 25x7cm. Cond.: R-G
Lindenhouten Corpus Christie 18e eeuw zonder armen 18x4,5cm. Cond.: G
Bronzen ballerina op marmeren voet 2e helft 20e eeuw 30xø13cm. Cond.: G
Twee bronzen figuren, 20e eeuw. 1x man met lantaarn, 1x man met geweren. 15-15.5 cm., Cond.:G
Bronzen figuur 21e eeuw, gesigneerd Fernandez, voorstellend een uil in Art Deco stijl, gemonteerd op zwart marmeren voet 37x12x12cm. Cond.: G
Bronzen figuur 21e eeuw, gesigneerd Fernandez, voorstellend een uil in Art Deco stijl, gemonteerd op zwart marmeren voet 37x12x12cm. Cond.: G
Zeldzame bronzen Historisme opbergkist met drie bronzen plaquettes en twee portret medaillons, draken, ridders en fabelfiguren. geheel in zeer goede originele staat met slot en sleutel. Prachtige kwal...
Zittende bronzen boedha met vier armen, zittend op drie olifantenkoppen, ca. 1900, In goede staat. 28x8x7cm.