This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

16. Aprilveiling 2013

Auction on Friday, April 19, 2013 from 02:00

Completed | Default auction

Makkums bord, plooi
Starting price 40 EUR

Groot Makkums keramieken plooischotel met bont decor 20e eeuw, chips af ø29cm. Cond.: R

Chinees bord
Starting price 10 EUR

Chinees porseleinen 19e eeuws bord met blauw decor (haarscheur) ø23,3cm. Cond.: R

5 Chinese inktstenen
Result: 50 EUR

Doos met 5 oude Chinese drukstenen met aan 1 zijde Chinese tekst en aan de andere zijde tweedimensionaal bloemendecor. Zwart terracotta, 2 delen gelijmd en 1x haarscheur 21x27x2cm. Cond.: R

Karl Ens, vrouwtje met kippen
Starting price 100 EUR

Duits Thuringen porseleinen figuur Karl Ens ca. 1900, voorstellend eendjes voeren, 21cm. Cond.: G

2 Jugendstil vazen
Starting price 50 EUR

Twee grote keramieken Jugendstil vazen met bont 2-dimensionaal waterlelie- en lissendecor ca. 1900. gemerkt Nimy Fabrication Belge manufacture imperiale Royale. In goede originele staat 28xø12,5cm.

4 Porseleinen beeldjes
Starting price 50 EUR

Vier oude porseleinen figuren 20e eeuw, licht beschadigd 17-23cm. Cond.: R

4 Delen porselein
Result: 50 EUR

Vier delen oud porselein. 1x schaaltje Limoges decor main Helga met koperen omranding, 1x opengewerkte deksrelschaal met bloemen opgewerkt, Dresden, 2e helft 20e eeuw (min.chips), 1x Josephine vaas me...

9 Delen KPM
Starting price 80 EUR

Negen delen KPM serviesgoed ca. 1900; 2x grote schalen diep rond, 1x grote schaal ovaal, en 6 borden 22-32cm. Cond.: G

12 Chinese kop & schotels
Result: 85 EUR

Twaalf CHinese blanke porseleinen kop en schotels ca. 1880 met bloemendecor (kopjes hebben 3 minimale chips, schotels zijn goed) 8xø13,5cm. Cond.: G

Rosenthal moeder met kind
Starting price 500 EUR

Grote oude bisquit porseleinen Rosenthal figuur, moeder met kind. Gesigneerd L. Friedrich Gronau nr. 5114 20e eeuw 57x15x17cm. Cond.: G

Pors. tafelopzet, putti's
Starting price 150 EUR

Grote porseleinen tafelopzet schaal met putti, goud- en bloemendecor, 2e helft 20e eeuw. Rand gelijmd lichte beschadigingen aan de bloemen. 49xø30cm.

3 Delen kristal
Starting price 10 EUR

Drie oude kristallen vazen 20e eeuw (bewerkt), 1 chip 14-22cm. Cond.: R-G

3 Glazen bonbonieres
Starting price 30 EUR

Drie zware glazen schalen 2e helft 20e eeuw, minimale chips bodem Cond.: R

2 Jugendstil vazen
Starting price 190 EUR

Twee glazen vazen ca. 1900; 1x molendecor en 1x waterput en handbeschilderd bloemendecor. 31xø8cm. Cond.: G

3 Glazen
Result: 20 EUR

Drie prachtige glazen ca. 1900 met handbeschilderd bloemen- en gouddecor 15xø6,6cm. Cond.: G

Plated karaffenset
Result: 40 EUR

Plated karaffenset ca. 1880 met gegraveerde karaffen met bladmotief. In zeer goede staat 31x22x10cm.

Groot beeld, gaper
Starting price 50 EUR

Grote oude houtgesneden handbeschilderde apothekers Gaper 20e eeuw 54x33x21cm. Cond.: G

Beeld Bali
Result: 120 EUR

Groot houtgesneden Balinees beeld 20e eeuw in zeer goede staat 112x42x18cm.

2 Delen Oosters brons
Result: 10 EUR

Twee delen Oosters oud brons; 1x zittende Chinees en 1x boedha (inca stijl) 8-10cm. Cond.: G

Bronzen dame, inktpot
Result: 50 EUR

Bronzen non 19e eeuw, vuurverguld. Open te klappen met bergruimte 13xø6cm.

Bronzen beeld, vrouw met zwaard
Result: 180 EUR

Grote bronzen figuur, 21e eeuw, voorstellende een Romeinse vrouw met zwaard en schild. Gesigneerd: Pierrele Faguays op marmeren voet. 53x49x8cm.

Beeld, jachthond
Result: 115 EUR

Gietijzeren jachthond Königshutte Lanterberg Harz, in zeer goede staat 31x14x12cm.

Antony Keizer
Starting price 750 EUR

Antony Keizer (Meppel 1897 - 1961), olieverf op linnen, bosgezicht met zwammen en paddestoelen 90x70cm. Cond.: G

2 Schilderijen/prenten
Result: 25 EUR

Twee Franse 19e eeuwse modeprenten in goudkleurige lijst, licht vergeeld 18x23cm. Cond.: R