Groot Makkums keramieken plooischotel met bont decor 20e eeuw, chips af ø29cm. Cond.: R
Chinees porseleinen 19e eeuws bord met blauw decor (haarscheur) ø23,3cm. Cond.: R
Doos met 5 oude Chinese drukstenen met aan 1 zijde Chinese tekst en aan de andere zijde tweedimensionaal bloemendecor. Zwart terracotta, 2 delen gelijmd en 1x haarscheur 21x27x2cm. Cond.: R
Duits Thuringen porseleinen figuur Karl Ens ca. 1900, voorstellend eendjes voeren, 21cm. Cond.: G
Twee grote keramieken Jugendstil vazen met bont 2-dimensionaal waterlelie- en lissendecor ca. 1900. gemerkt Nimy Fabrication Belge manufacture imperiale Royale. In goede originele staat 28xø12,5cm.
Vier oude porseleinen figuren 20e eeuw, licht beschadigd 17-23cm. Cond.: R
Vier delen oud porselein. 1x schaaltje Limoges decor main Helga met koperen omranding, 1x opengewerkte deksrelschaal met bloemen opgewerkt, Dresden, 2e helft 20e eeuw (min.chips), 1x Josephine vaas me...
Negen delen KPM serviesgoed ca. 1900; 2x grote schalen diep rond, 1x grote schaal ovaal, en 6 borden 22-32cm. Cond.: G
Twaalf CHinese blanke porseleinen kop en schotels ca. 1880 met bloemendecor (kopjes hebben 3 minimale chips, schotels zijn goed) 8xø13,5cm. Cond.: G
Grote oude bisquit porseleinen Rosenthal figuur, moeder met kind. Gesigneerd L. Friedrich Gronau nr. 5114 20e eeuw 57x15x17cm. Cond.: G
Grote porseleinen tafelopzet schaal met putti, goud- en bloemendecor, 2e helft 20e eeuw. Rand gelijmd lichte beschadigingen aan de bloemen. 49xø30cm.
Drie oude kristallen vazen 20e eeuw (bewerkt), 1 chip 14-22cm. Cond.: R-G
Drie zware glazen schalen 2e helft 20e eeuw, minimale chips bodem Cond.: R
Twee glazen vazen ca. 1900; 1x molendecor en 1x waterput en handbeschilderd bloemendecor. 31xø8cm. Cond.: G
Drie prachtige glazen ca. 1900 met handbeschilderd bloemen- en gouddecor 15xø6,6cm. Cond.: G
Plated karaffenset ca. 1880 met gegraveerde karaffen met bladmotief. In zeer goede staat 31x22x10cm.
Grote oude houtgesneden handbeschilderde apothekers Gaper 20e eeuw 54x33x21cm. Cond.: G
Groot houtgesneden Balinees beeld 20e eeuw in zeer goede staat 112x42x18cm.
Twee delen Oosters oud brons; 1x zittende Chinees en 1x boedha (inca stijl) 8-10cm. Cond.: G
Bronzen non 19e eeuw, vuurverguld. Open te klappen met bergruimte 13xø6cm.
Grote bronzen figuur, 21e eeuw, voorstellende een Romeinse vrouw met zwaard en schild. Gesigneerd: Pierrele Faguays op marmeren voet. 53x49x8cm.
Gietijzeren jachthond Königshutte Lanterberg Harz, in zeer goede staat 31x14x12cm.
Antony Keizer (Meppel 1897 - 1961), olieverf op linnen, bosgezicht met zwammen en paddestoelen 90x70cm. Cond.: G
Twee Franse 19e eeuwse modeprenten in goudkleurige lijst, licht vergeeld 18x23cm. Cond.: R