This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

16. Aprilveiling 2013

Auction on Friday, April 19, 2013 from 02:00

Completed | Default auction

Otto Herter, berglandschap
Result: 50 EUR

Otto Herter ( 1924 Pjatigorste Kaukasus - Hamburg), olieverf op linnen, berglandschap 50x60cm. Cond.: G

Pendant, B. Brouwer
Starting price 1.500 EUR

2x Barend Brouwer (pendant) (Diepenveen 1872- 1936 Voorburg), olieverf op linnen, twee riviergezichten van Giethoorn 55x40cm. Cond.: G

Armband GG met cocktailstenen
Starting price 1.100 EUR

Armband, GG 585/000, met Toermalijn en Amethist. Grove stevige Gourmet armband, 5 mm, met 5 edelstenen, ovaal cabouchon geslepen. De armband is voorzien van een bakslot en veiligheid. Lengte 18 cm, c...

2 Capodimonte vazen
Starting price 15 EUR

Twee grote keramieken Capodimonte(Italië) dekselvazen met bloemen opgewerkt (lichte beschadigingen) 36x26x10cm., Cond.:R

Zilveren gembercouvert
Starting price 80 EUR

Zilveren, 835/000, gembercouvert (als nieuw) met scherpe florale graveringen op voor-en achterzijde van de bak en de steel. MT: A.J.Driesen, Utrecht ca. 1924, 17.5-18.5cm., ca.76gr.

Pieter van Noort
Starting price 60 EUR

Pieter van Noort ca. 1930, olieverf op linnen, stilleven met aardewerk, bloemen en boek (scheurtje) 40x50cm. Cond.: R

Lot 11 horloges
Result: 30 EUR

Lot met 11 horloges. O.a. Pulsar, Seiko, Disney en Dunlop

Staartklokje
Result: 65 EUR

Oude eikenhouten Friese staartklok 2e helft 20e eeuw, gemerkt Warmink met maanstand in zeer goede originele staat 75x24x16cm.

Groot Makkums bord
Result: 60 EUR

Groot Makkums keramieken bord met fijn geschilderd bont bloemendecor (lichte randschades) 20e eeuw ø35cm. Cond.: R

Zaans klokje
Starting price 25 EUR

Oude Zaanse wandklok met eikenhouten kast, atlas en bronzen ornamenten 2e helft 20e eeuw in goede staat 56x20x17cm.

Slavenband WG briljant
Starting price 1.150 EUR

Slavenband, WG 585/000, met Briljanten. Smal model armband met in het midden een stuk met 2 rijen Briljanten. Op de band zitten verlopende stukjes met wat kleinere Briljanten. De armband is voorzien v...

Schilderij Bali, Tsunami
Starting price 50 EUR

Sena, olieverf op linnen, Bali tsunami 100x50cm. Cond.: G

Ring RG Amethist
Result: 65 EUR

Ring RG 750/000, met grote ronde amethist, ø 11,5 mm. Hoog op de ring gezet in 4 klauwen met een bewerkte gekruiste band. ø 47, ca. 4,5 gr.

Schilderij, havengezicht
Starting price 150 EUR

Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel, havengezicht 38x50cm. Cond.: G

Franse tafelklok
Starting price 380 EUR

Prachtige Franse 19e eeuwse grote mahoniehouten tafelklok met intarsia aan het front en zijkanten. (bandintarsia en bloemen met rocailles). Grote emaille wijzerplaat, gemerkt Planchon A Paris. 8-Daags...

3 Kantonese schalen
Result: 110 EUR

Drie grote oude Kantonees porseleinen kommen 20e eeuw, decor met figuren, bloemen etc. etc. 11,3xø25,7cm. Cond.: G

Zwart Parelcollier
Starting price 300 EUR

Zwart parelcollier met WG 585/000 sluiting met briljant. Om de 4 zwarte zoetwaterparels, ø 7 mm, zit een WG gefacetteerd bolletje, 12 in totaal. Het geheel zit bevestigd aan een olijfvormige sluiting ...

2 Makkumse borden
Result: 45 EUR

Twee oude Makkums keramieken sierborden met polychroom bloemendecor 2e helft 20eeuw ø17cm. en ø35cm. Cond.: G

Ovale lijst met mand
Starting price 50 EUR

Grote ovale lijst ca. 1890 met een portret van Maria 118x95cm. Cond.: G

Ring GG Eilatsteen en parels
Starting price 115 EUR

Bandring GG 585/000 met Eilatsteen en parels. Ovale groene steen in het midden van de ring met aan weerszijde een parel en GG bolletjes als versiering. ca 3,2 gr. ø 53

Dressoir
Result: 2.400 EUR

Art-deco dressoir, Frankrijk, Jules-Emile Leleu (1863-1961) Franse meubeldesigner, ontwerp ca. 1920, PAllisander fineer met florale intarsia uit notenhout en verschillende fruitboom soorten, licht geb...

Schilderij, paarden in galop
Result: 75 EUR

Goya Pogmus (Poolse/Hongaarse school?) ca. 1950, olieverf op linnen, paarden in galop 60x90cm.

Lot rood metaal
Starting price 20 EUR

Lot rood metaal o.a. lange ketting, verstelbaar, broche met blauwe steen en een hanger met blauwe stenen, mist 1 steen.

Gemberpot
Result: 15 EUR

Antieke Chinese gemberpot, steengoed met glazuur en blauw-groene tekens. 16xø15cm., Cond.:G