Arnhems platelen oorvaas, gemerkt met haan, schilder L.K. (decor Laristan ca. 1910) met bloemdecor 30xø16cm. Cond.: G
Oude Duitse bisquit porseleinen figuur, Lorenz Hutschenreuther K. Tutter 2e helft 20e eeuw. Voorstellend een knielende naakte vrouw 33x16x15cm. Cond.: G
Celadon vaas 6-kantig ca. 1900, rondom bewerkt in goede staat 26x11x11cm.
Prachtige Sevres Frans porseleinen broodmand 20e eeuw (in 18e eeuwse stijl), beschilderd met bloemen- en gouddecor in zeer goede staat 10x30x22cm. COnd.: G
Oude Tjechische keramieken Art Deco vaas, gemerkt Amfora ca. 1930 met polychroom haandecor 36xø18cm. Cond.: G
Twee grote 19e eeuwse imari porseleinen siervazen met figuren, bloemen en gouddecor in zeer goede originele staat 23xø13,5cm. Cond.: G