This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

16. Aprilveiling 2013

Auction on Friday, April 19, 2013 from 02:00

Completed | Default auction

Grote vaas, Fam. Verte
Starting price 280 EUR

Grote Chinees porseleinen familie Verte siervaas 20e eeuw. Rondom bewerkt met figuren etc. 55x23cm. Cond.: G

Verliefd paar met paard
Starting price 260 EUR

Groot oud porseleinen figuur 1e helft 20e eeuw, gemerkt F met kroon (Duitsland, Fürstelberg?), voorstellend een vrouw te paard en man. Poot van paard gerestaureerd en been van man ook 31x27x15cm. Cond...

2 Ivoren tanden
Result: 250 EUR

Twee antieke ivoren slagtanden, opengewerkt. 1 is gelijmd. Olifanten en alligator 50cm. Cond.: G

Beeld, Royal Dux
Starting price 250 EUR

Jugendstil Royal Dux porseleinen tafelschaal met wolf vast in klem gevangen. Nr. 1878 in goede originele staat 23x27x17,5cm.

Chinese beeldengroep
Result: 500 EUR

Prachtige Chinees porseleinen figuur ca. 1900 voorstellend 2 Chinese jongens; 1x met schildpad in een doos en 1x staand met een waterlelie op de schouders. Onderkant met zegel? 36x22x15cm. Cond.: G

Gekleurd Oosters bord
Starting price 250 EUR

Japans goud-imari 19e eeuw porseleinen sierbord met bloemendecor (randschade) ø20,6cm. Cond.: M

Imari dekselvaas, 19e eeuw
Result: 340 EUR

Grote 19e eeuwse Japans imari porseleinen dekselvaas met prachtig decor van gebouwen, planten, bloemen en figuren. Dekseltop stukje af 50xø21cm. Cond.: R-G

Plateel vaas, Arnhem
Starting price 250 EUR

Arnhems platelen oorvaas, gemerkt met haan, schilder L.K. (decor Laristan ca. 1910) met bloemdecor 30xø16cm. Cond.: G

Beeld, Hutschenreuther
Starting price 250 EUR

Oude Duitse bisquit porseleinen figuur, Lorenz Hutschenreuther K. Tutter 2e helft 20e eeuw. Voorstellend een knielende naakte vrouw 33x16x15cm. Cond.: G

Porseleinen tafelstuk
Starting price 250 EUR

Groot Duits historisme tafelschaal voorstellend een open strijdwagen met 3 paarden en twee figuren ca. 1880. 2 Vingers missen 32x43x20cm. Cond.: G

Bord, Fam. Verte, 18e eeuw
Starting price 250 EUR

Groot 18e eeuws Chinees porseleinen familie Verte sierbord met bloemdecor en vlinder. Lichte randschade 7xø35cm. Cond.: G

Ivoren beeld, Petrus
Starting price 240 EUR

Ivoren heilige Petrus 18e eeuw staand op houten bijbel in goede originele staat 11,4cm.

2 Vazen Schoonhoven
Starting price 220 EUR

Twee grote polychroom platelen Schoonhoven vazen met onderschotels. 1898 H.M: Koningin Wilhelmina 1923. Handbeschilderd met kastelen van oranje en floraal decor. 1 Vaas bovenrand gerestaureerd 36xø14c...

2 Witpatelen oorvaasjes
Result: 220 EUR

Twee prachtige witplateel oorvaasjes, plateelbakkerij Zuid Holland. Bij elkaar horend setjes, decor met vogel en bloemen. Schilder A. Schriek ca. 1920. In zeer goede staat 14cm.

Meissen servies
Result: 230 EUR

Oud Meissen met Fürstenberg porseleinen servies 20e eeuw met rozen- en gouddecor. Geheel bestaand uit; koffiepot, melkkan, suikerpot met onderschotel, 6x gebaksbordje, 1x cakeschaal, 7x kop&schotels, ...

Chinees beeld
Result: 450 EUR

Chinees porseleinen hoogwaardigheidsbekleder ca. 1900, paar stukje glazuur bij de wandelstok af 46x14x12cm. Cond.: G

Chinese boedha met kinderen
Result: 650 EUR

Prachtige Chinees porseleinen lachende figuur ca. 1900, voorstellend een boedha met 5 Chinese kinderen in goede staat 27x26x19cm.

Celadon vaas
Result: 200 EUR

Celadon vaas 6-kantig ca. 1900, rondom bewerkt in goede staat 26x11x11cm.

Sevres broodmandje
Starting price 200 EUR

Prachtige Sevres Frans porseleinen broodmand 20e eeuw (in 18e eeuwse stijl), beschilderd met bloemen- en gouddecor in zeer goede staat 10x30x22cm. COnd.: G

Art Deco vaas met tin
Starting price 200 EUR

Bijzondere grote keramieken geglazuurde vaas met tweedimensionaal druivenranken decor en 4 grepen ca. 1910. Druivenranken zijn van tin, gesigneerd A. Cliczal. Bodem van de vaas is ook gesigneerd 42xø2...

Keramieken Ghandi
Starting price 200 EUR

Oude keramieken Ghandi ca. 1930, genummerd 3245, hoogstwaarschijnlijk Royal Dux in goede staat 22x20x16cm. Cond.: G

Amfora vaas
Result: 220 EUR

Oude Tjechische keramieken Art Deco vaas, gemerkt Amfora ca. 1930 met polychroom haandecor 36xø18cm. Cond.: G

2 Imari vazen
Starting price 190 EUR

Twee grote 19e eeuwse imari porseleinen siervazen met figuren, bloemen en gouddecor in zeer goede originele staat 23xø13,5cm. Cond.: G

Chinese schotel, 18e eeuw
Starting price 190 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met bloemen- en plantendecor (haarscheur van 7cm.) ø38cm. Cond.: R