This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

16. Aprilveiling 2013

Auction on Friday, April 19, 2013 from 02:00

Completed | Default auction

6 Thonet stoelen
Starting price 400 EUR

Zes 19e eeuwse Thonet stoelen, gemerkt Fischel in zeer goede originele staat met goede zittingen en stabiel 93x41x50cm.

Grenen tweedeurskast
Result: 100 EUR

Duitse grenenhouten boerenkast ca. 1840 met panelen op zijkanten en deuren. In goede originele staat 187x146x73cm.

Groot bewerkt kamerscherm
Starting price 150 EUR

Groot oud Indonesisch handgestoken teakhouten kamerscherm met lederen bewerkt middengedeelte, 20e eeuw, 152x72x35cm.

Staande kapstok
Starting price 60 EUR

Duitse noternhouten Grunderzeit kapstok, ca. 1880, in originele staat. H.195cm.(1 haak mist)

2 Louis Quinze stoelen
Result: 100 EUR

Twee decoratieve Louis Quinze stijl stoelen met petit point bekleding (bloemen en rocailles) in goede originele staat 20e eeuw 90x48x60cm. Cond.: G

Engelse schommelstoel
Result: 25 EUR

Engelse eikenhouten schommelstoel ca. 1900 met stoffen zitting in goede originele staat 95x62x44cm.

8-Hoekige tafel
Result: 60 EUR

Duitse eikenhouten Louis Philippe tafel ca. 1870 met prachtige fijngestoken poot. Geheel staand op klauwpoten met 8-kantig blad in zeer goede originele staat 68x76x76cm.

Grunder speeltafel
Result: 150 EUR

Duitse notenhout fineer Grunderzeit speeltafel ca. 1880 (lichte fineerschade) in goede originele staat 78x64x110cm.

Secretaire met opzet
Starting price 400 EUR

Duitse eikenhouten laat biedermeier secretaire ca. 1840 in originele staat. lichte beschadigingen aan de lades de poten ontbreken. verder in goede conditie 205x117x60cm. Cond.: R

Bureautje
Result: 140 EUR

Oude notenhout-fineer met intarsia schrijfsecretaire 2e helft 20e eeuw Neo barok in goede staat 87x84x40cm.

Halve maan tafel
Starting price 60 EUR

Mahonie houten wandtafel, 2e helft 20e eeuw, met roldeuren. In Louis-Seize stijl. 68x68x35cm. Cond.:G

5 Knopstoeltjes
Result: 120 EUR

Vijf essenhouten 19e eeuwse stoelen met biezen zittingen in goede originele staat 93x50x43cm.

Jachtzetel 1880
Starting price 800 EUR

Prachtige grote antieke handgestoken eiken jachtzetel. Zeldzaam model bewerkt met hondekoppen, feniksen, wapen en ranken. Nieuw bekleed met rode treip in uitstekende staat 138x70x65cm. Cond.: U

Jachtzetel 1880
Starting price 800 EUR

Prachtige grote antieke handgestoken eiken jachtzetel. Zeldzaam model bewerkt met hondekoppen, feniksen, wapen en ranken. Nieuw bekleed met rode velours in uitstekende staat 138x70x70cm. Cond.: U

Halve maan tafeltje
Result: 200 EUR

Duitse eikenhouten halve-maan tafel ca. 1780 barok. Twee luiken en houtsnijwerk op de gebogen poten. In zeer goede originele staat 70x52x83cm.

Televisiekast, stijlmeubel
Result: 30 EUR

Hollandse eikenhouten 2-deurs kastje met snijwerk op de deuren, midden 20e eeuw 90x77x52cm. Cond.: G

Eiken renaissance kast
Result: 200 EUR

Hollandse eikenhouten 2-deurs spinde in Renaissance stijl ca. 1900 met originele sloten en sleutels. in zeer goede originele staat 109x70x45cm.

Kersenhouten tafel
Starting price 50 EUR

Antieke kersenhouten tafel, ca.1870, met lade. In originele staat. Licht beschadigd. 71x92x46cm.

Ulmenhouten tafel
Result: 80 EUR

Lage 19e eeuwse ulmenhouten salontafel met lade en beukenhouten blad in goede originele staat (was ooit een eettafel) 51x66x124cm. COnd.: G

Bloementafel
Starting price 20 EUR

Massief eikenhouten bloementafel ca. 1900 Duitsland in goede originele staat 77x37x37cm.

Orgelgebogen halkastje
Result: 30 EUR

Klein Hollands eikenhouten orgelgebogen kastje met bronzen beslag 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 57x57x34cm. Cond.: G

Kleine kist, 18e eeuw
Result: 200 EUR

Holland eikenhouten 18e eeuwse kist in Renaissance stijl met slot en sleutel. In goede originele staat 65x45x90cm.

Eiken kast, Renaissance stijl
Result: 350 EUR

19e Eeuwse Neo renaissance eikenhouten 4-deurs kast met snijwerk, cherubijnkoppen, putti en ranken. In redelijke staat 179x146x52cm.

Kleine 18e eeuwse kist
Starting price 100 EUR

Kleine eikenhouten Hollandse kist in Renaissance stijl ca. 1900. Slot mist, verder in goede originele staat 52x70x43cm.

Kapstok
Starting price 30 EUR

Eikenhouten kapstok ca. 1900, handgestoken met leeuwekoppen 24x12x112cm. Cond.: G

Salontafel, flespoot
Result: 45 EUR

Eikenhouten Hollandse flespoottafel ca. 1900 54x69x70cm. Cond.: G

3-Laden kist
Result: 220 EUR

Duitse eikenhouten 3-laden commode ca. 1900 in Louis Quinze st5ijl met gerilde lijsten en poten. In zeer goede originele staat 96x84x48cm.

2 Vitrines
Result: 200 EUR

Twee moderne tentoonstellings- vitrinekasten met sloten, 4 glazen schappen en dubbele deuren in zeer goede staat 182x82x41cm.

Kapstok met spiegel
Starting price 20 EUR

Eikenhouten handgestoken kapstok met ovale spiegel ca. 1900 en met leeuwekoppen 10x87x30cm. Cond.: G

Eiken piano
Starting price 200 EUR

Oude piano ca. 1930 van Fritz Kuhla Berlin, model P 1872. In goede originele staat met metalen klankkast en pianokruk. geen bovendemper 121x145x62cm.

Bijzettafel
Starting price 20 EUR

Oude bijzettafel van mahoniehout 20e eeuw met eiken 3-spant voet 54xø74cm. Cond.: G

4-Deurs spinde
Result: 250 EUR

Duitse 18e eeuwse eikenhouten 4-deurs spinde op sleepoten. Oudere restauratie, beslag latere datum, koplijst latere datum. Verder in zeer goede staat 153x46x118cm.

Spiegel, baroklijst 1880
Starting price 80 EUR

Spiegel ca. 1900 met ornament lijst en oude geslepen spiegel in originele staat 70x85cm. Cond.: G

Sheraton stijl kast
Result: 100 EUR

Engels stijlmeubel in sheraton stijl, noten met mahonie. 4-Deurs, 2 lades, halve zuilen en koperen capitellen 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat. 170x120x50cm. Cond.: G

1-Deurs spinde
Result: 140 EUR

Vroege Duitse 1-deurs spinde van eikenhout 18e eeuw, mogelijk vermaakt. In goede staat 97x95x56cm.

Spiegel. Gotische stijl
Result: 15 EUR

Eiken Neo-gotische spiegel ca. 1900 60x93cm. Cond.: G

Ronde tafel, inlegwerk
Result: 50 EUR

Prachtige ronde tafel, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw. Notenhout fineer met bloemenintarsia en roccailles. In goede originele staat 58xø99cm.

Bijzettafeltje
Result: 10 EUR

Antiek Engels mahoniehouten bijzettafeltje met nieuw blad. 52x42cm.,Cond.:R

Eiken kist
Result: 100 EUR

Eikenhouten 18e eeuwse Twentse dekenkist (deksel van latere datum), front is handgestoken, origineel slot en binnenvak. Deksel is los en doormidden 80x74x180cm. Cond.: G

Teak Kist, salontafel
Starting price 50 EUR

Grote teakhouten lage kist 2e helft 20e eeuw met ijzeren beslag. te gebruiken als salontafel in goede staat 47x110x79cm. Cond.: G

4 Mahonie stoelen
Result: 80 EUR

Vier Engelse mahoniehouten stoelen met goede rode velours stoffering. Mooie bewerkte rugleuning en in goede staat 102x47x44cm. Cond.: G

Kapstok
Starting price 30 EUR

Eikenhouten Mechelse wand-kapstok handgestoken met laauwenkoppen ca. 1880. In goede staat 98x28x10cm.

Engelse secretaire Queen Anne
Result: 40 EUR

Engelse notenhout fineer schrijfsecretaire, ca. 1930, in Queen-Anne stijl. In goede originele staat met lichte fineer schade. 100x68x44cm.

Oude inbouw spinde
Result: 100 EUR

Vroeg Duitse eikenhouten inbouw spinde met 1 deur en opbergvak 17e-18e eeuw, 96x46x61cm. Cond.: G

Engelse mahonie stoel
Result: 40 EUR

Massief mahonie houten 19e eeuwse stoel in zeer goede originele staat. 88x44x42cm.

Engels ladenkastje
Result: 45 EUR

Engels wortelnoten ladenkastje staande op Queen Anne poten 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 63x67x37cm. Cond.: G

Hollandse hangvitrine
Result: 25 EUR

Hollandse notenhouten hangvitrine 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 67x67x17cm. Cond.: G

Tweedeurskast Willem III
Starting price 200 EUR

Duitse notenhouten Grunderzeit kast met lade bovenin. Snecken met leeuwekoppen en koperen ringen. In zeer goede originele staat 181x114x52cm.

Lederen bank
Result: 30 EUR

Oude bruin lederen tweezits bank met houten omranding en vlechtwerk in goede staat 82x81x46cm.

Schommelstoel
Result: 70 EUR

Engelse Victoriaanse schommelstoel ca. 1880 van beukenhout in zeer goede originele staat

Eiken tafel
Result: 120 EUR

Hollands eiken tafel, ca. 1880, met gedraaide poten in het midden verbonden. Geheel massief, blad bestaande uit drie planken. 165x80x78cm.

Noten Henry Deux tafel
Starting price 50 EUR

Notenhouten Grunderzeit tafel ca. 1880, Coulissentafel met wieltjes (krimpnaden in blad), geen tussenbladen 72x113x100cm. Cond.: R-G

Eiken bewerkte lijst
Starting price 100 EUR

Franse eikenhouten handgestoken spiegel ca. 1890 in goede staat 112x80cm. Cond.: G

Hollandse wortelnoten hangvitrine
Result: 35 EUR

Hollandse wortelnoten fineer hangvitrine in Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat.

Eikenhouten buffet
Result: 95 EUR

Apart Hollands eikenhouten buffet, ca.1930, met houtsnijwerk. In originele staat, (krimpnaden). 195x112x45cm.

Haltafeltje 1860
Result: 80 EUR

Mahoniehouten haltafeltje ca. 1870 Louis Philippe met lade. In goede originele staat 74x44x72cm.

Eethoek, 6 stoelen
Result: 225 EUR

Oude Engelse mahoniehouten eethoek met uittrek-trafel en 6 stoelen. Geheel in zeer goede staat met goede velours stoffering 2e helft 20e eeuw 200x120x75cm. en 100x50x58cm.

Klein Art Deco dressoir
Result: 185 EUR

Kersenhouten dressoir met aluminium beslag in uitstekende staat. 3-Deurs en 3 lades, gemerkt Bruno meubelfabriek 90x47x151cm.

Spiegel, getorste zuilen
Result: 35 EUR

Leuke notenhouten spiegel ca. 1870 met getorste zuilen, kronen en tollen in zeer goede staat 78x49cm.

Hoekconsole
Result: 10 EUR

Oude notenhout gekleurde wand-hoekschap met lade 2e helft 20e eeuw in goede staat 85x33x26cm. Cond.: G

Dekenkist
Result: 75 EUR

Duitse eikenhouten 18e eeuwse dekenkist, staande op sleevoeten in redelijke originele staat 62x60x106cm. Cond.: R-G

Antieke Franse zithoek
Starting price 150 EUR

Zithoek ca. 1900, Frans?< van beukenhout met gevlochten zittingen. Bestaande uit 2 stoelen en bankje. Zitting van 1 stoel is slecht 100x107x56cm. en 92x43x37cm. Cond.: R-G

Tweedeurs kast
Result: 120 EUR

Duitse 19e eeuwse biedermeier mahoniehout fineer 2-deurs kast met kerkpanelen ca. 1840. In zeer goede originele staat (krimpnaad bovenop en 1 lichte in 1 zijkant) 152x105x46cm. Cond.: G

Piano
Starting price 200 EUR

Piano ca. 1930, gemerkt Geyer Schutzmarke met metalen klankkast (geen bovendemper). in redelijk tot goede staat, klank is goed 113x60x140cm.

Ladenkastje
Result: 25 EUR

Oud mahonie houten ladenkastje, 2e helft 20e eeuw, in Queen Anne stijl. In zeer goede staat. 65x69x39cm.

Indonesisch wandkastje
Starting price 40 EUR

Oud Indonesisch teakhouten wandkastje ca. 1930 met lade achter 2 deurtjes. Snijwerk op de deuren, bovenkant en zijkanten Oosters landschap. In zeer goede originele staat 32x25x15cm. Cond.: G

Gestoken olifantentafel
Result: 125 EUR

Oude Oosterse handgestoken tafel met vier olifantenkoppen als poten 20e eeuw in goede staat 50xø46cm. Cond.: G

Louis Quinze stijl stoel
Starting price 25 EUR

Louis Quinze stijl stoel 20e eeuw met petit point stoffering, bloemdecor met rocailles. Stoffering van de armleuning is slecht. 90x60x57cm. Cond.: R

Spiegel
Starting price 50 EUR

Oude spiegel met toog en goudkleurige bewerkte lijst, 2e helft 20e eeuw in goede staat 109x62cm. COnd.: G

Tafel + stoelen / Bank + stoelen
Result: 400 EUR

Prachtige antieke barok-stijl bankstel bestaand uit; bank, 2 armleunstoelen en 2 stoelen met ronde bijzettafel. Prachtig snijwerk en klauwpoten. In zeer goede staat met rode velours stoffering. 100x65...

Boekenkastje
Result: 40 EUR

Oud notenhouten boekenkastje 2e helft 20e eeuw in redelijke staat 106x85x22cm.

Barok stijl piedestal
Result: 50 EUR

Piedestal ca. 1920 met getorste zuil, geheel staand op klauwpoten in goede originele staat 114xø45cm. Cond.: G

Engelse stijl bijzettafel
Result: 35 EUR

Engelse stijlmeubel bijzettafel met 2 lades op driespantpoot 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 54xø39cm. Cond.: G

Wijntafel met inlegwerk
Starting price 30 EUR

Notenhouten bijzettafel met inlegwerk en geschulpt blad (wijntafel) 2e helft 20e eeuw in goede staat 60xø53cm. Cond.: G

Spiegel, houten polichroom
Result: 10 EUR

Oude spiegel met goudkleur 2e helft 20e eeuw (kunststof) 68x58cm. Cond.: G

Franse tafel
Result: 100 EUR

Franse 19e eeuwse bijzettafel in Louis Seize stijl met goudverf in goede originele staat 75x52cm.

Kersen glaskast
Result: 130 EUR

Moderne kersenhouten glaskast, zijkanten ook met glas. Glazen schappen en lade, in uitstekende staat 186x113x50cm.

Servieskast
Result: 140 EUR

Moderne kersenhouten servieskast 2-delig met 3-deurs boven en onder 2-deurs met lades. In uitstekende staat 196x170x50cm.

Barokstijl eethoek
Starting price 100 EUR

Italiaanse mahoniehouten met beukenhouten eethoek 2e helft 20e eeuw. Goede velours stoffering. Stoelen met rozen gesneden in de rugleuning. In goede originele staat 79xø110cm. en 100x60x50cm. Cond.: G

Kersen eethoek
Result: 165 EUR

Moderne kersenhouten eethoek met 4 stoelen in uitstekende staat 76x105cm. en 95x40x50cm. Cond.: G

Kersen TV kastje
Result: 80 EUR

Modern kersenhouten TV meubel in uitstekende staat 72x110x55cm. Cond.: G

2 Bijzettafeltjes
Result: 60 EUR

Twee moderne kersenhouten bijzettafeltjes in uitstekende staat 47x45x45cm.

Salontafel
No reserve price

Moderne salontafel met geslepen glazen plaat in goede staat 43x68x110cm. Cond.: G

Ovaal tafeltje
Starting price 20 EUR

Notenhouten ovale tafel met groen leer op het blad, Engeland 2e helft 20e eeuw met onderling verbonden 4-spant poot en kop0eren leeuwepootjes 54x121x55cm. Cond.: G

Kranten standaard
Result: 20 EUR

Houtgedraaide lectuurbak ca. 1900 (beschadigd) 42x54x41cm. Cond.: R

Teakhouten naaitafel
Result: 60 EUR

Oude Indonesische teakhouten handgestoken naaitafel met bloemen- en vogelmotief 20e eeuw in goede originele staat 65x50x40cm.

Kastje
Result: 150 EUR

Kersenhouten kastje met aluminium beslag in uitstekende staat. 3 Lades en 1 deur, gemerkt Bruno meubelfabriek 74x45x80cm.

Pianokrukje
Result: 35 EUR

Zwart gelakte pianokruk ca. 1900 met lederen zitting (draaibaar) 48xø39cm. Cond.: G

Teakhouten zuil met sleuven
Result: 45 EUR

Decoratieve teakhouten piedestal 2e helft 20e eeuw in goede staat 73x23x23cm. Cond.: G

Oosters tafeltje
Result: 25 EUR

Oud Perzisch bijzettafeltje, rondom handgestoken met Perzische tekens en met parelmoer inleg, paar stukjes missen 60x36x36cm. Cond.: R-G

Noten nachtkastje
Starting price 40 EUR

Notenhouten nachtkastje ca. 1870 met lade en deurtje in originele staat 81x36x37cm. Cond.: G

Kistje met klep
Result: 60 EUR

Italiaanse stijl kist (Cascone) 2e helft 20e eeuw met snijwerk, notenhout fineer 140x50x43cm. Cond.: G

Engelse voltaire
Starting price 20 EUR

Engelse mahoniehouten voltaire in goede originele staat 19e eeuw 108x87x75cm. Cond.: R

Kleine kist met gutswerk
Result: 40 EUR

Kleine eikenhouten handgestoken kist 20e eeuw met panelen in goede staat 53x82x41cm. Cond.: G

Salontafel
Starting price 25 EUR

Moderne koperen salontafek 2e helft 20e eeuw met glazen plaat 36x110x110cm. Cond.: G

Eiken spiegel
Result: 15 EUR

Eikenhouten antieke Jugendstil spiegel met facetgeslepen spiegel in zeer goede staat 131x67x9cm. Cond.: G