Zes 19e eeuwse Thonet stoelen, gemerkt Fischel in zeer goede originele staat met goede zittingen en stabiel 93x41x50cm.
Duitse grenenhouten boerenkast ca. 1840 met panelen op zijkanten en deuren. In goede originele staat 187x146x73cm.
Groot oud Indonesisch handgestoken teakhouten kamerscherm met lederen bewerkt middengedeelte, 20e eeuw, 152x72x35cm.
Duitse noternhouten Grunderzeit kapstok, ca. 1880, in originele staat. H.195cm.(1 haak mist)
Twee decoratieve Louis Quinze stijl stoelen met petit point bekleding (bloemen en rocailles) in goede originele staat 20e eeuw 90x48x60cm. Cond.: G
Engelse eikenhouten schommelstoel ca. 1900 met stoffen zitting in goede originele staat 95x62x44cm.
Duitse eikenhouten Louis Philippe tafel ca. 1870 met prachtige fijngestoken poot. Geheel staand op klauwpoten met 8-kantig blad in zeer goede originele staat 68x76x76cm.
Duitse notenhout fineer Grunderzeit speeltafel ca. 1880 (lichte fineerschade) in goede originele staat 78x64x110cm.
Duitse eikenhouten laat biedermeier secretaire ca. 1840 in originele staat. lichte beschadigingen aan de lades de poten ontbreken. verder in goede conditie 205x117x60cm. Cond.: R
Oude notenhout-fineer met intarsia schrijfsecretaire 2e helft 20e eeuw Neo barok in goede staat 87x84x40cm.
Mahonie houten wandtafel, 2e helft 20e eeuw, met roldeuren. In Louis-Seize stijl. 68x68x35cm. Cond.:G
Vijf essenhouten 19e eeuwse stoelen met biezen zittingen in goede originele staat 93x50x43cm.
Prachtige grote antieke handgestoken eiken jachtzetel. Zeldzaam model bewerkt met hondekoppen, feniksen, wapen en ranken. Nieuw bekleed met rode treip in uitstekende staat 138x70x65cm. Cond.: U
Prachtige grote antieke handgestoken eiken jachtzetel. Zeldzaam model bewerkt met hondekoppen, feniksen, wapen en ranken. Nieuw bekleed met rode velours in uitstekende staat 138x70x70cm. Cond.: U
Duitse eikenhouten halve-maan tafel ca. 1780 barok. Twee luiken en houtsnijwerk op de gebogen poten. In zeer goede originele staat 70x52x83cm.
Hollandse eikenhouten 2-deurs kastje met snijwerk op de deuren, midden 20e eeuw 90x77x52cm. Cond.: G
Hollandse eikenhouten 2-deurs spinde in Renaissance stijl ca. 1900 met originele sloten en sleutels. in zeer goede originele staat 109x70x45cm.
Antieke kersenhouten tafel, ca.1870, met lade. In originele staat. Licht beschadigd. 71x92x46cm.
Lage 19e eeuwse ulmenhouten salontafel met lade en beukenhouten blad in goede originele staat (was ooit een eettafel) 51x66x124cm. COnd.: G
Massief eikenhouten bloementafel ca. 1900 Duitsland in goede originele staat 77x37x37cm.
Klein Hollands eikenhouten orgelgebogen kastje met bronzen beslag 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 57x57x34cm. Cond.: G
Holland eikenhouten 18e eeuwse kist in Renaissance stijl met slot en sleutel. In goede originele staat 65x45x90cm.
19e Eeuwse Neo renaissance eikenhouten 4-deurs kast met snijwerk, cherubijnkoppen, putti en ranken. In redelijke staat 179x146x52cm.
Kleine eikenhouten Hollandse kist in Renaissance stijl ca. 1900. Slot mist, verder in goede originele staat 52x70x43cm.
Eikenhouten kapstok ca. 1900, handgestoken met leeuwekoppen 24x12x112cm. Cond.: G
Eikenhouten Hollandse flespoottafel ca. 1900 54x69x70cm. Cond.: G
Duitse eikenhouten 3-laden commode ca. 1900 in Louis Quinze st5ijl met gerilde lijsten en poten. In zeer goede originele staat 96x84x48cm.
Twee moderne tentoonstellings- vitrinekasten met sloten, 4 glazen schappen en dubbele deuren in zeer goede staat 182x82x41cm.
Eikenhouten handgestoken kapstok met ovale spiegel ca. 1900 en met leeuwekoppen 10x87x30cm. Cond.: G
Oude piano ca. 1930 van Fritz Kuhla Berlin, model P 1872. In goede originele staat met metalen klankkast en pianokruk. geen bovendemper 121x145x62cm.
Oude bijzettafel van mahoniehout 20e eeuw met eiken 3-spant voet 54xø74cm. Cond.: G
Duitse 18e eeuwse eikenhouten 4-deurs spinde op sleepoten. Oudere restauratie, beslag latere datum, koplijst latere datum. Verder in zeer goede staat 153x46x118cm.
Spiegel ca. 1900 met ornament lijst en oude geslepen spiegel in originele staat 70x85cm. Cond.: G
Engels stijlmeubel in sheraton stijl, noten met mahonie. 4-Deurs, 2 lades, halve zuilen en koperen capitellen 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat. 170x120x50cm. Cond.: G
Vroege Duitse 1-deurs spinde van eikenhout 18e eeuw, mogelijk vermaakt. In goede staat 97x95x56cm.
Prachtige ronde tafel, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw. Notenhout fineer met bloemenintarsia en roccailles. In goede originele staat 58xø99cm.
Antiek Engels mahoniehouten bijzettafeltje met nieuw blad. 52x42cm.,Cond.:R
Eikenhouten 18e eeuwse Twentse dekenkist (deksel van latere datum), front is handgestoken, origineel slot en binnenvak. Deksel is los en doormidden 80x74x180cm. Cond.: G
Grote teakhouten lage kist 2e helft 20e eeuw met ijzeren beslag. te gebruiken als salontafel in goede staat 47x110x79cm. Cond.: G
Vier Engelse mahoniehouten stoelen met goede rode velours stoffering. Mooie bewerkte rugleuning en in goede staat 102x47x44cm. Cond.: G
Eikenhouten Mechelse wand-kapstok handgestoken met laauwenkoppen ca. 1880. In goede staat 98x28x10cm.
Engelse notenhout fineer schrijfsecretaire, ca. 1930, in Queen-Anne stijl. In goede originele staat met lichte fineer schade. 100x68x44cm.
Vroeg Duitse eikenhouten inbouw spinde met 1 deur en opbergvak 17e-18e eeuw, 96x46x61cm. Cond.: G
Massief mahonie houten 19e eeuwse stoel in zeer goede originele staat. 88x44x42cm.
Engels wortelnoten ladenkastje staande op Queen Anne poten 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 63x67x37cm. Cond.: G
Hollandse notenhouten hangvitrine 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 67x67x17cm. Cond.: G
Duitse notenhouten Grunderzeit kast met lade bovenin. Snecken met leeuwekoppen en koperen ringen. In zeer goede originele staat 181x114x52cm.
Oude bruin lederen tweezits bank met houten omranding en vlechtwerk in goede staat 82x81x46cm.
Engelse Victoriaanse schommelstoel ca. 1880 van beukenhout in zeer goede originele staat
Hollands eiken tafel, ca. 1880, met gedraaide poten in het midden verbonden. Geheel massief, blad bestaande uit drie planken. 165x80x78cm.
Notenhouten Grunderzeit tafel ca. 1880, Coulissentafel met wieltjes (krimpnaden in blad), geen tussenbladen 72x113x100cm. Cond.: R-G
Franse eikenhouten handgestoken spiegel ca. 1890 in goede staat 112x80cm. Cond.: G
Hollandse wortelnoten fineer hangvitrine in Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat.
Apart Hollands eikenhouten buffet, ca.1930, met houtsnijwerk. In originele staat, (krimpnaden). 195x112x45cm.
Mahoniehouten haltafeltje ca. 1870 Louis Philippe met lade. In goede originele staat 74x44x72cm.
Oude Engelse mahoniehouten eethoek met uittrek-trafel en 6 stoelen. Geheel in zeer goede staat met goede velours stoffering 2e helft 20e eeuw 200x120x75cm. en 100x50x58cm.
Kersenhouten dressoir met aluminium beslag in uitstekende staat. 3-Deurs en 3 lades, gemerkt Bruno meubelfabriek 90x47x151cm.
Leuke notenhouten spiegel ca. 1870 met getorste zuilen, kronen en tollen in zeer goede staat 78x49cm.
Oude notenhout gekleurde wand-hoekschap met lade 2e helft 20e eeuw in goede staat 85x33x26cm. Cond.: G
Duitse eikenhouten 18e eeuwse dekenkist, staande op sleevoeten in redelijke originele staat 62x60x106cm. Cond.: R-G
Zithoek ca. 1900, Frans?< van beukenhout met gevlochten zittingen. Bestaande uit 2 stoelen en bankje. Zitting van 1 stoel is slecht 100x107x56cm. en 92x43x37cm. Cond.: R-G
Duitse 19e eeuwse biedermeier mahoniehout fineer 2-deurs kast met kerkpanelen ca. 1840. In zeer goede originele staat (krimpnaad bovenop en 1 lichte in 1 zijkant) 152x105x46cm. Cond.: G
Piano ca. 1930, gemerkt Geyer Schutzmarke met metalen klankkast (geen bovendemper). in redelijk tot goede staat, klank is goed 113x60x140cm.
Oud mahonie houten ladenkastje, 2e helft 20e eeuw, in Queen Anne stijl. In zeer goede staat. 65x69x39cm.
Oud Indonesisch teakhouten wandkastje ca. 1930 met lade achter 2 deurtjes. Snijwerk op de deuren, bovenkant en zijkanten Oosters landschap. In zeer goede originele staat 32x25x15cm. Cond.: G
Oude Oosterse handgestoken tafel met vier olifantenkoppen als poten 20e eeuw in goede staat 50xø46cm. Cond.: G
Louis Quinze stijl stoel 20e eeuw met petit point stoffering, bloemdecor met rocailles. Stoffering van de armleuning is slecht. 90x60x57cm. Cond.: R
Oude spiegel met toog en goudkleurige bewerkte lijst, 2e helft 20e eeuw in goede staat 109x62cm. COnd.: G
Prachtige antieke barok-stijl bankstel bestaand uit; bank, 2 armleunstoelen en 2 stoelen met ronde bijzettafel. Prachtig snijwerk en klauwpoten. In zeer goede staat met rode velours stoffering. 100x65...
Oud notenhouten boekenkastje 2e helft 20e eeuw in redelijke staat 106x85x22cm.
Piedestal ca. 1920 met getorste zuil, geheel staand op klauwpoten in goede originele staat 114xø45cm. Cond.: G
Engelse stijlmeubel bijzettafel met 2 lades op driespantpoot 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 54xø39cm. Cond.: G
Notenhouten bijzettafel met inlegwerk en geschulpt blad (wijntafel) 2e helft 20e eeuw in goede staat 60xø53cm. Cond.: G
Oude spiegel met goudkleur 2e helft 20e eeuw (kunststof) 68x58cm. Cond.: G
Franse 19e eeuwse bijzettafel in Louis Seize stijl met goudverf in goede originele staat 75x52cm.
Moderne kersenhouten glaskast, zijkanten ook met glas. Glazen schappen en lade, in uitstekende staat 186x113x50cm.
Moderne kersenhouten servieskast 2-delig met 3-deurs boven en onder 2-deurs met lades. In uitstekende staat 196x170x50cm.
Italiaanse mahoniehouten met beukenhouten eethoek 2e helft 20e eeuw. Goede velours stoffering. Stoelen met rozen gesneden in de rugleuning. In goede originele staat 79xø110cm. en 100x60x50cm. Cond.: G
Moderne kersenhouten eethoek met 4 stoelen in uitstekende staat 76x105cm. en 95x40x50cm. Cond.: G
Modern kersenhouten TV meubel in uitstekende staat 72x110x55cm. Cond.: G
Twee moderne kersenhouten bijzettafeltjes in uitstekende staat 47x45x45cm.
Moderne salontafel met geslepen glazen plaat in goede staat 43x68x110cm. Cond.: G
Notenhouten ovale tafel met groen leer op het blad, Engeland 2e helft 20e eeuw met onderling verbonden 4-spant poot en kop0eren leeuwepootjes 54x121x55cm. Cond.: G
Houtgedraaide lectuurbak ca. 1900 (beschadigd) 42x54x41cm. Cond.: R
Oude Indonesische teakhouten handgestoken naaitafel met bloemen- en vogelmotief 20e eeuw in goede originele staat 65x50x40cm.
Kersenhouten kastje met aluminium beslag in uitstekende staat. 3 Lades en 1 deur, gemerkt Bruno meubelfabriek 74x45x80cm.
Zwart gelakte pianokruk ca. 1900 met lederen zitting (draaibaar) 48xø39cm. Cond.: G
Decoratieve teakhouten piedestal 2e helft 20e eeuw in goede staat 73x23x23cm. Cond.: G
Oud Perzisch bijzettafeltje, rondom handgestoken met Perzische tekens en met parelmoer inleg, paar stukjes missen 60x36x36cm. Cond.: R-G
Notenhouten nachtkastje ca. 1870 met lade en deurtje in originele staat 81x36x37cm. Cond.: G
Italiaanse stijl kist (Cascone) 2e helft 20e eeuw met snijwerk, notenhout fineer 140x50x43cm. Cond.: G
Engelse mahoniehouten voltaire in goede originele staat 19e eeuw 108x87x75cm. Cond.: R
Kleine eikenhouten handgestoken kist 20e eeuw met panelen in goede staat 53x82x41cm. Cond.: G
Moderne koperen salontafek 2e helft 20e eeuw met glazen plaat 36x110x110cm. Cond.: G
Eikenhouten antieke Jugendstil spiegel met facetgeslepen spiegel in zeer goede staat 131x67x9cm. Cond.: G