1x China dollar birth of rep. of China (Y318a.1) en 1x Japan one Yen 416/900 met diverse kloppen en chopmarks (zilver)
Vier Chinese munten; 1x China dollar Republic 1911-1912 Y206 en 3x 50 cent Chinz zilver (Y492, Y479 en Y259) Cond.: FR-ZF
Vier Chinese munten; 1x Engeland trade dollar 1900 ZF, 1x dollar China memento of birth of China FR, 1x Japan one yen 416/900 PR- en 1x 50 Cent China Cond.: F
Vier Chinese munten; 3x China dollars zilver (1x Pei Yang 34e jaar van Kuang HSU dollar met veel klopjes en hakjes in de rand, 1x China rep dollar 1932) en 1x 50 Cent CHina Rep.
20 Zilveren olympiade Canada-Oostenrijk-Duitsland Cond.: UNC
Vijftien Proof sets Nederland van 1984 t/m 2000, diverse jaren
4 Munten (3x zilver); 1x Brazil 2000 Reis 1913, 1x Swis-Basel 1/4 Thaler geen jaartal ca. 1740, 1x Spain 2 Reaal 1770 met gat en 1x France 25ct. 1905 nikkel
26 Munten Duitsland, zilver diverse jaren. Diverse 2 en 1 Mark stukken en zilveren penning 1972.
6 Diverse munten; 1x Krone Liechtenstein 1915 zilver, 1x Spain 1807 2 Real, 1x Spain 5 pesetas 1875 en 3x Spanje zilver, Carolus IV 1808 enz.
Zestien munten Zwitserland; 2 Frank, 1 Frank, 1/2 Frank, rappen. Diverse kwaliteiten.
Acht zilveren munten Denemarken, Engeland. Czech-Slovak-Federal-Rep, Slovenska, Litouwen, diverse jaren en kwaliteiten
Tien zilveren munten Frankrijk, diverse jaren en kwaliteiten.
Zestien zilveren munten 18e-19e-20e eeuw; Spanje, Iran, Nederland, Ned. Indië, Vaticaan, Luxemburg, Litouwen. leuk kavel om uit te zoeken.