13 Proof-setjes 1983 t/m 1995 Nederland met zilveren penning
Boek Juliana 1948-1980 vanaf 1 cent t/m 10 gulden 1973, ook zilver
Boek buitenland, tevens zilver o.;a Duitsland Olympiade 1972, koersgeld en Marokko 500 Francs, zilver en diverse andere landen
Rood boek Provinciaal-Nederland Koninkrijk provinciaal; 2 stuivers div. provincien en koninkrijk Juliana-Wilhelmina. Tevens zilver.
Doosje Nederland centen (bruin) + grolcenten div. jaren + 10 Gld 1994, 10 Ecu 1992, set 1980, set 1 gld 2001 Tim v. Melis, 1x daalder Uni van Utrecht, 2x vergulde penning Market Garden 1994, herdenkin...
Zwart boek koninkrijk + VOC. Vanaf 1/2 Ct. t/tm 2,5 Gld. Brons, nikkel en zilver. VOC duiten Holland + Utrecht en enkele Duits koper, Cond.: FR-ZF
Tien x zilveren 50 gulden Nederland Proof, 1982-84-87-87-88-90-91-94-95-98
Muntkoker de Bijenkorf Amsterdam met 11 zilveren dubbeltjes ca. 1950.
1x Penning 50 jarig jubileum van Emma met opschrift "Koningin, Moeder Regentes 1879 -1929" en 1x "Notgeld der Provinz Westfalen 1923 10.000 Mark". Beide in goede conditie.
Vier zilveren munten; 3x Spanje (5-20 reaal 1851,1882, 1884) en 1x Beglië 100 Frank 1951 Cond.: FR-ZF
Zestien zilveren munten 18e-19e-20e eeuw; Spanje, Iran, Nederland, Ned. Indië, Vaticaan, Luxemburg, Litouwen. leuk kavel om uit te zoeken.
Tien zilveren munten Frankrijk, diverse jaren en kwaliteiten.
Acht zilveren munten Denemarken, Engeland. Czech-Slovak-Federal-Rep, Slovenska, Litouwen, diverse jaren en kwaliteiten
Zestein munten Zwitserland; 2 Frank, 1 Frank, 1/2 Frank en rappen. Diverse kwaliteiten.
Zestien munten Zwitserland; 2 Frank, 1 Frank, 1/2 Frank, rappen. Diverse kwaliteiten.
6 Diverse munten; 1x Krone Liechtenstein 1915 zilver, 1x Spain 1807 2 Real, 1x Spain 5 pesetas 1875 en 3x Spanje zilver, Carolus IV 1808 enz.
26 Munten Duitsland, zilver diverse jaren. Diverse 2 en 1 Mark stukken en zilveren penning 1972.
4 Munten (3x zilver); 1x Brazil 2000 Reis 1913, 1x Swis-Basel 1/4 Thaler geen jaartal ca. 1740, 1x Spain 2 Reaal 1770 met gat en 1x France 25ct. 1905 nikkel