Zeldzame Franse empire pendule ca. 1800 2-kleurig, brons vuurverguld en brons/groen gepatineerd. Voorstellend een putti die een vlinder in het vuur houdt. 8-Daags uurwerk met touwtjesslinger, wijzerpl...
Oude Furstenberg porseleinen handbeschilderde plaquette in lijst 20e eeuw. Met schilders-monogram en F met kroon, voorstellend een stilleven met fruit en bloemen op tafel. In goede originele staat 36x...
Twee oude Meissen Bötgher herdenkingsbordjes 1682-1719-1982 (met schotels) in goede staat 4,5xø6cm.
Onduidelijk gesigneerd (naar Ruysdael), olieverf op linnen, landschap met molen 50x40cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse vergulde empire vazen met handbeschilderd landschaps- en figurendecor ca. 1820. Goud iets versleten, verder in goede staat 25-27cm.
Arie Johannes Zwart (Rijswijk 1903 - 1981 Laren), olieverf op linnen, Drentse boerderij met boerin en geit 60x40cm. Cond.: G
Twee litho's op papier v. Wijngaarden 2834/3000, figuren in landschap 28x29cm. Cond.: G
Pendule ca. 1920 met bewerkte eikenhouten kast (ongemerkt) en geslepen glas, in goede originele staat 33x46x15cm. Cond.: G
Prachtige gedetailleerde vuurvergulde bronzen pendule met Faun en bloemen met rocailles ca. 1830. 8-Daags uurwerk, touwtjesslinger en emaille cartouches. In goede originele staat met functionerend uur...
Oude jaarpendule ca. 1950, made in Germany. Verf v/d/ voet door oxidatie 32xø18cm. Cond.: G
Twee zeldzame Delfts blauwe 18e eeuwse dekselvazen met landschapsdecor. Bloemen, pauw en leeuw op deksel (chips af) 39,5xø17cm. Cond.: R-G
Chinees ivoren houthakker met bijl en mand met sprokkelset ca. 1900. In goede originele staat (gesigneerd) 23cm.
Oude Meissen porseleinen putti met hartje ca. 1900 "Je prends mon efser", 1mm chip bij teennagel verder in goede originele staat 13,3cm. Cond.: G
F. Thurmaier München (Münchener Schule ca. 1910), olieverf op linnen, winters bergdorp met reeën 60x80cm. Cond.: G
Ongesigneerd, aquarel op papier, vaas met bloemen 53x40cm. Cond.: G
Monogram A.M. ca. 1930, olieverf op linnen, luchtschepen 24x18cm. Cond.: G
Mooie Franse zwart marmeren pendule ca. 1870 met goed 8-daags Frans uurwerk, compleet met sleutel 36x22x15cm. Cond.: G
Blauwglazen likeurset (12-delig) ca. 1900 met goud- en bloemendecor, 1 karaf beschadigd, tablet met 2 chips 20x30x18cm. Cond.: R
M. van de Walle ca. 1900 (Belgische School), olieverf op linnen, kerk 45x60cm. Cond.: G
Twee groen-glazen roemers met brede voet en noppen ca. 1800 in goede originele staat 22,5xø7,5cm.
Zware Royal Leerdam glazen vaas 2e helft 20e eeuw, KristalUnie 12xø9cm.
M. Houtman (Marga), zeefdruk op papier, kleurrijke figuren 27x40cm. Cond.: G
Grote Louis Seize pendule ca. 1780, zwart marmer (minimale chip) met vuurvergulde bronzen delen. In goede originele staat met 8-daags uurwerk en touwtjesslinger 54x40x12cm. Cond.: R-G
Onduidelijk gesigneerd (verso etiket Arie Wassenberg), olieverf op paneel, dorpsgezicht met brug 31x40cm. Cond.: G