Zilveren odeurhouder op voet met deksel, van buitenlandse makelij. 13.5x5cm., Cond.:U
Twee zilveren bakjes rustend op vier pootjes met palmet en klauwmotief, 900/000 ca. 165 gr. 8.5x5x4.5cm., Cond.:U
Grote plated dekselpot met handgrepen, fijn bewerkt met Oosterse motieven 20e eeuw 23x23xø15cm. Cond.: G
Kapitaal 5 rij-ig bloedkoraalcollier met 19e eeuws groot, GG, 585/000, streekslot. ø bloedkraal ca 6 mm, streekslot ø 42 mm met in het midden een bloedkoraal en daaromheen filigrain bewerking. Lengte ...
Collier, 2 rij, met bloedkoraal en cultive parels, om en om. De 2 rijen zijn bevestigd aan een GG, 585/000 sluiting, ovaal filigrain model met in het midden een bloedkoraal .ø parels 7mm, ø bloedkoraa...
Hanger GG 750/000 met briljant en parel. Hanger in de vorm van een pegel met in het GG oog 21 Baquette- diamanten, totaal ca.0.22 crt. en daaronder een mooie witte Zuidzee parel ø 15/16 mm, met veel l...
Oorhangers, GG 750/000 met Briljant en Parel. Oorstekers in de vorm van een slag met daarin 21 Baquette geslepen diamanten ca. 0.16 crt.Onderaan de oorstekers hangen 2 mooie Zuidzee parels ø 10/11 mm....
Prachtige broche, GG WG 750/000, in de vorm van een sierlijke vogel. Bezet met ca 1,20 crt diamant. De broche is voorzien van een veiligheidsluiting. Grootte 73x50 mm. ca 23,3 gr
Tennisarmband GG 585/000 met briljanten. Een armband bestaande uit schakels gemaakt van gladomzettingen, ø 4,6 mm, waarin 40 briljanten ca.1.60 crt.W/SI gezet zijn. Het geheel is flexibel. De armband ...
Ring GG 585/000, met bloedkoraal. Grote grove ring met een uitgesneden bloedkoraal met bloemen, iets beschadigd, 15x20 mm. Om de bloedkoraal zit een brede rand welke bewerkt is met een gegraveerd desi...
Grote GG 585/000, heren ring. Rond model met diverse stenen, gezet in WG 585/000, en zwarte emaille inleg aan zowel de kop als aan de zijkanten. ø kop 16 mm. ø 66. ca 9,6 gr.
Heren ring, GG, 585/000 met grote briljant in het midden. Massieve herenring met een gerhodineerde vierkante kop, 12x12mm, met daarin een briljant ca 0.67 crt. P met een goede kleur. ca 15,4 gr. ø 65
Herenring, GG/WG, 585/000, met briljant. De ring heeft aan de zijkanten een bicolour bewerking welke lijkt op Rolexschakels. In het midden van de vierkante kop zit een ca 0.10crt briljant. ca 5,3 gr....
Ring, GG 585/000 met Kennedymuntje. Fijn bewerkte ring met klein Kennedy-muntje, ø 10 mm. ca 2,2 gr. ø 54. de kop van de ring is iets uit model.
Ring, GG 585/000, met parel en zirkonia's. ø 52 ca 3,2 gr
Lot zilver: cognac glas op zilveren voet 835/000 en Hollands gekeurd zilveren theezeef, suikerschep, wapenlepeltje, 2 vleesvorkjes en 4 theelepeltjes. Totaal gewicht \ilver ca. 120 gr.. Cond.:U
Geëmailleerd zilveren bekertje met vergulde binnenzijde 916/000, MT.: 7A10, 4.5xø3.5cm., Cond.:U
Hollands zilveren tasbeugel, 835/000. Grootkeur. Beugel is versierd met florale motieven en 4 vossen. ca 85 gr. Breedte 14.5cm. Cond. U
Zilveren miniatuur, de Gouden Koets met zesspan, 835/000 Grootkeur, Amsterdam Jaarletter: B 1986, L. 16.5cm., ca, 79gr., Cond.:U
Antiek schildpad etui met aan beide zijden Hollands zilveren 835/000 applicaties, 13.5x8.5x2cm., Cond.:U
Twaalf Hollands zilveren 835/000 advocaatlepeltjes met bewerkte steel, bekroond met kroontje. MT.: gekroonde N10, ca. 88gr., L. 8cm., Cond.:U
Lot divers o.a. een grote hanger met groene stenen en ketting, muntjesarmband, 2 broches, ketting ivoren hangertje
Geëtste karaf met zilveren 800/000 klepdeksel met schenktuit, versierd met druivenblad. H.24cm., Cond.:U
Bolvormige karaf met zilveren montuur op kraag en stop, 925/000 Engels, MT.: TK, Jaarletter: W, H. 19xø10cm., Cond.:U