Chinees imari porseleinen trekpot 18e-19e eeuw met floraal decor (haarlijn bij handvat) 11x17xø11cm. Cond.: G
Drie antiek Chinees porseleinen rijstkommen 18e-19e eeuw met deksels. 2 Chips binnenrand deksel, 1 chip bovenrand deksel Cond.: R-G
Oud Royal Sphinx Maastricht keramieken restservies, decor Cambridge Old England, onder andere; ontbijtborden, kop&schotels, melkkan, koffiepot(zonder deksel) etc. Cond.: R
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen kop&schotels met figuren in tuin-decor (1 schotel extra). 1 Schotel met minimale chip, 1 kopje met chip en 1 kopje gelijmd 5,5xø12,5cm. Cond.: R-G
Twee prachtige Chinees porseleinen borden 18e-19e eeuw; 1x ca. 1800 met 5 Chinese figuren en florale omranding Cond.: G), 1x 19e eeuw met Chinese interieur, voorstelling van moeder met kind (gesigneer...
Twee Chinees porseleinen dekselpotjes met visdecor en tekst op het deksel ca. 1800 in goede originele staat 8,5xø5,5cm.
Oude bisquit porseleinen Hummel (Goebel) lampevoet, Apple tree boy 1972-1979, genummerd 230. In goede originele staat 29cm.
Twee Chinees porseleinen gemberpotten; 1x 20e eeuw met krijgers (zonder deksel) 13xø13cm. en 1x ca. 1900 met bloemen- en figuren in landschap (deksel gelijmd) 16xø13cm. Cond.: R
Drie delen Makkums porselein 20e eeuw; 1x kannetje met bloemen- en molendecor, 2x kommetjes met schotel, bloemendecor 4-15cm. Cond.: G
Chinese familie Verte vaas 18e eeuw met bloemen- en vlinderdecor (2x barst en randschade) 23xø11cm. Cond.: M
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen; 1x grijs porselein met figurendecor 7xø14,5cm. Cond.: G en 1x Chine de Commande met figurendecor 6,5xø14,5cm. (oude haarscheuren en randschades) Cond.: R-G
Unica: Engelse sterling zilveren jacht-teller voor patrijzen, hazen, fazanten, snippen, konijnen en houtsnippen. ca. 5,54x2cm. ca. 38gr. Erg zeldzaam, gegraveerd met naam "John Cooper St. Jamess".
Choker, zilver 925/000, met diamanten. Een Gourmetcollier met een bewerkt middenstuk bezet met diverse diamanten. totaal ca 0.33 crt P/W Lengte 47,5 cm. ca 17 gr.
Fijn oud bijbeltje met gouden beslagsloten. 9x14.5x4cm., Cond.:G een slot behoeft reparatie.
Lot diverse munten met O.A. setje afscheid van de gulden, setje molen munten, munt N.V.P.H. 1972, setje moundy money zilver 1883 4 stuks, meissen munt 10 mark 192, setje moundy coin zilver 1902, 11...
Prachtige oude Indonesische kris met messing bewerkte schede, in zeer goede staat 46cm.
Groot Perzisch handgeknoopt tapijt met prachtige kleuren (blauw/rood/violet etc.), in zeer goede originele staat 307x226cm.
Divers oud Kantonees porselein ca. 1900 en later; 1x suikerpot (binnekant deksel beschadigd + haarscheur deksel), 1x melkkan, 1x koffiekan, 1x theebus (zonder deksel), 3x soepkommen met lepels, 2x kop...
Prachtige antieke Societe Ceramique Maastricht cake-dekselschaal ca. 1890 met bloemen en figurendecor. In zeer goede staat 23x29x14cm.
Drie Chinees porseleinen borden 18e-19e eeuw; 1x 19e eeuw met Chinese figuren in landschapsdecor (Cond.: G), 1x 18e eeuw (of ouder) met hertendecor, minimale randschade en oude haarlijnen, 1x 18e-19e ...
Omega Seamaster, heren horloge. stalen model met zwart leren band. Mechanisch
Zilveren zuurcouvert, 835/000, steel met puntfilet. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist, 1930, L.13cm., ca. 40gr.
Gesigneerd Jan Knikker, olieverf op linnen, Hollandse zeilboot op het IJ 30x40cm. Cond.: G