This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

17. Juliveiling 2013

Auction on Friday, July 5, 2013 from 02:00

Completed | Default auction

Belgische School, landschap
Result: 120 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, riviergezicht met koeien 48x38cm. Cond.: G

Heyboer spetterkip
Starting price 300 EUR

Anton Heyboer ( 1924 - 2005), plakaatverf op papier, spetterkip 72x63cm. Cond.: G

Kavel divers zilver
Result: 65 EUR

Kavel zilver bestaande uit diverse lepeltjes, botermesje, theeduimpje, klontjestang en vingerhoed, 830/835/000 Samen ca. 189 gr. Cond.:G

Evert Moll, havengezicht
Starting price 1.250 EUR

Evert Moll( Voorburg 1878 - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, Rotterdams havengezicht 100x60cm. Cond.: R-G

Zilv. vingerhoed
Result: 30 EUR

Zilveren vingerhoed, 835/000, met filigrainwerk en meander onderrand. ca. 2x2cm., ca. 6gr.

F. Hoos, huis aan water
Starting price 40 EUR

Frans Hoos? ca. 1930, olieverf op paneel, boerderij aan het water 18x24cm. Cond.: G

Ei, Faberge stijl, malachiet
Starting price 60 EUR

Hanger,zilver verguld, in de vorm van een Ei, Faberge stijl. Malachiet groen ei, 30 mm, met aan de bovenzijde een openbewerking met zirconia's en lichtroze emaille.

Schilderij
Result: 60 EUR

Gesigneerd A. Hulk ca. 1920, olieverf op paneel, Hollands zeegezicht met schepen 24x18cm. Cond.: R

Kunstwerk, Gadachik
Starting price 40 EUR

G. Gadachik, voetballer met bal (zilver?) 44x34cm. Cond.: G

Parelmoer kaartenhouder
Starting price 40 EUR

Antieke parelmoer belijmde kaartenhouder (1 klein stukje mist) 10x8x1cm. Cond.: R-G

Acryl, Jan te Wierik
Result: 650 EUR

Jan te Wierik ( 1954 -2002), acryl op papier, fantasie 50x60cm. Cond.: G

Kristallen strooibus
Result: 50 EUR

Geslepen kristallen strooibus met olijfslijpsel en geslepen ster op de bodem, voorzien van zilveren montuur met draaibare zilveren dop, 835/000, MT.: J.M.van Kempen en Zn., Voorschoten ca. 1870, ca. ...

Bronzen wierook-vat
Starting price 100 EUR

Oosters bronzen wierook vat ca. 1900 met hengsel, in goede originele staat 42xø21cm.

Rode ster
Starting price 60 EUR

Oude Russische oorkonde (rode ster) met hamer en sikkel (CCCP en gewwapende man). In zeer goede staat ø4,3cm.

2 Wand kandelaren
Result: 85 EUR

Twee grote 19e eeuwse bronzen vuurvergulde 3-lichts kandelaren met putti in goede staat 18x36x14cm.

Russische kist
Result: 200 EUR

Grote Russische lakdoos met handbeschilderde voorstelling van paardengespan en figuren, gesigneerd '90. In goede originele staat 12x40x30cm.

20 Smeedijzeren sleutels
Starting price 90 EUR

Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-19cm.

Butler spiegel
Result: 40 EUR

Prachtige 19e eeuwse spiegel met adelaar en bolle spiegel. In goede originele staat 63xø41cm.

Bronzen wierookbrander
Result: 30 EUR

Zware oude/antieke bronzen wierookbrander, Oosters 19e-20e eeuw 24xø20cm. Cond.: G

Moderne stoffen bank
Starting price 200 EUR

Moderne. met rode stof beklede, bank met houten poten in zeer goede staat 90x85x180cm.

Kroonluchter
Result: 100 EUR

Grote kristallen kroonluchter ca. 1930. 9-Armig in goede originele staat 60x75x70cm.

2 Kandelaren
Result: 110 EUR

Twee kerkelijke messing Art Deco kaarskandelaars in goede originele staat 26xø10cm.

2 Armleunstoelen
Starting price 100 EUR

Twee 19e eeuwse Hollandse barokstijl eiken armleunstoelen met creme-lederen bekleding en leeuwen op de armleuning. 88x52x58cm. Cond.: G

Piano
Starting price 100 EUR

Piano ca. 1930, gemerkt Geyer Schutzmarke met metalen klankkast (geen bovendemper). in redelijk tot goede staat, klank is goed 113x60x140cm.