Twee 17e eeuwse landkaarten. 1x 1656 C.Gustawo, Otto Steenbok, van een Deense vestiging en 1x 1659 Victoris arbitrio permisit mense, van een Deense vestiging. 32x25 cm., Cond.:G
J. Bungers 66, olieverf op paneel, ketel met bloemen 43x50cm. Cond.: R
Onduidelijk gesigneerd , ets op papier, Den Bosch boekenvrouw 33x26cm. Cond.: G
Oude opaline glazen tafellamp, electrisch, 2e helft 20e eeuw, met messing voet. 56xø17cm., Cond.:G
IJzeren kookpot 19e eeuw, 1x grote zeef met lange steel 19e eeuw en koperen beddekruik in goede staat 25xø25cm. en 11x32x22cm.
Oude kristallen 6-lichts zakkroonluchter met messing bewerkt 20e eeuw, mist een paar stukjes glas L. 50-90cm. Cond.: R
Oude kristallen hanglamp 6-lichts met messing 20e eeuw 47xø58cm. Cond.: R
Twee grote metalen kaarskandelaars (zwart) 2e helft 20e eeuw 46xø15cm. Cond.: R-G
Vier tinnen kaarskandelaars 19e(3x) - 20e (1x) eeuw in goede originele staat 18-24cm.
Drie delen koperwerk 18e-19e eeuw; 1x strakke vijzel met stamper en 2x koperen hengselbakken in goede originele staat 11-ø13cm. en 36xø33cm. en 28xø27cm. Cond.: G
Drie delen koperwerk 19e eeuw; 1x biedermeier waterkan (gerestaureerd), 1x hengselkan (bedeukt) en 1x koffiekan bewerkt (bedeukt) 16-23cm. Cond.: R
Oud Oosters handgestoken wandkastje 20e eeuw in goede originele staat 57x60x13cm.
Messing jardiniere ca. 1880 staand op klauwpoten en rondom gedreven met floraal decor en leeuwekoppen (ringen missen) 22x40x21cm. Cond.: G
Faller Z 282777 dorpsset, Z spoor. Geheel nieuw in verpakking.