Drie-delig Frans marmeren pendulestel van rood-bruin geaderd marmer (minimale chips), 8-daags uurwerk (compleet met sleutel) ca. 1900. In goede originele staat 33x43x13cm. en 30xø10cm.
Drie delig Jugendstil pendulestel ca. 1900 Frankrijk. Handbeschilderd Jugendstil bloemenmotief en bronzen ornamenten. 5-Lichts kaarskandelaars en 8-daags uurwerk 51x22x20cm. en 51x19x19cm. Geheel in g...
Oud bronzen pendulestel 2e helft 20e eeuw met 8-daags uurwerk. Compleet met sleutel. (1 Kaarshouder is eraf maar er wel bij), 43x35x12cm. en 43x16x16cm. Cond.: R-G
Franse marmeren glaspendule ca. 1880 met kwikslinger, 8-daags uurwerk en gongslag in goede originele staat 22x13x12cm.
Oude notenhouten staartklok, Amsterdams model 2e helft 20e eeuw. 3-Gewichter met maanstand, Westminsterslag en 8 hamers en gongstaven. In zeer goede staat 143x35x25cm.
Klein Fries schippertje, staartklok van Wuba (Warmink) met eikenhouten kast, met maanstand en slagwerk 60x17x14cm. Cond.: G
Franse comtoise ca. 1880 met harpslinger in goede originele staat. A. Picard en Fils 140x32x17cm. Cond.: G
Frans marmeren klokkenstel ca. 1880 met 8-daags uurwerk (zonder slagwerk). In zeer goede originele staat 43x24x15cm. en 43x15x15cm.
Oude eikenhouten Warmink (Wuba) tafelklok met maanstand en bronzen ornamentuur 24x16x11cm. Cond.: G
Frans koeieoog ca. 1870 met parelmoer-inleg, emaille cartouches en albast. In zeer goede originele staat 62x49x14cm.
Oude jaarpendule ca. 1950, made in Germany. Verf v/d/ voet door oxidatie 32xø18cm. Cond.: G
Groot 3-delig Frans Jugendstil klokkenstel van messing ca. 1900 met 8-daags Frans uurwerk (zonder slinger) 35x42x10cm. en 42xø11cm. Cond.: R-G
Kleine Duitse wekker ca. 1910 met messing kast, functies niet getest 10x6,5x4,5cm. Cond.: G
Klein Ansonia New York kartelklokje ca. 1900 van compositie metaal, originele vergulding met wekkeruurwerk 25cm. Cond.: G
Duitse Schwarzwalder rozenklok ca. 1900 met gewichten en slinger (1 wijzer mist), in redelijke staat 22x17x10cm.
Weense notenhouten regelateur van de Gebroeders Resch ca. 1880. 2 Gewichten, geheel in goede originele staat 112x41x19cm.
Prachtige gedetailleerde vuurvergulde bronzen pendule met Faun en bloemen met rocailles ca. 1830. 8-Daags uurwerk, touwtjesslinger en emaille cartouches. In goede originele staat met functionerend uur...
Metalen Art Deco klok ca. 1930 in goede originele staat met centrale secondenwijzer (ongemerkt) 21x22x6cm. Cond.: G
Oude Friese eikenhouten schippertjes-klok met maanstand en wekkerfuctie 2e helft 20e eeuw in goede originele staat 80cm.
Schwarzwalder wandklokje met beschilderde kast en glazen deurtje, denneappel-gewichten 42x26cm. Cond.: G
Notenhouten paardjes-regelateur ca. 1880 Grunderzeit, compleet met kroon en tollen (ongemerkt) in goede originele staat 90x35x18cm.
Franse pendule ca. 1870 van compositie metaal, 8-daags uurwerk van Brevete medialle Paris. Pootjes achter zijn verbogen, wijzerplaat beschadigd, albast heeft een scheur en mist slinger. Cond.: M