Prachtige grote bronzen met marmeren pendule ca. 1850. Met functionerend 8-daags uurwerk in zeer goede originele staat 52x40x15cm.
Mooie bronzen vuurvergulde empire pendule ca. 1820, Honneur et Patrio. Vergulding is in goede staat. Fucntionerend 8-daags origineel uurwerk met touwtjesslinger 36x30x12cm. Cond.: G
Amsterdamse kortstaartklok 18e eeuw met koperen wijzerplaat en maanstand in eikenhouten kast, gesigneerd Dubois Amsterdam. in zeer goede originele staat 110x31x22cm.
Grote Engelse tafelklok ca. 1900 met bronzen armaturen. Thomas Green London. Met maanstand endagaanduiding. Gemerkt met een springend hert, patent en 210185. 8-Daags uurwerk met half-uur slag 48x28x1...
Aparte kogelklok van brons met glazen stolp. De klok wordt aangedreven door het rollen van bronzen ballen. Met snek en zwart-marmeren voet 2e helft 20e eeuw. Functies niet getest, verder in goede staa...
Bijzondere grote Friese staartklok met dubbele kap,Zgn. Burgemeesterklok,met maanstand, wekker en dagaanduiding. Prachtige originele beschildering in goede originele staat ca. 1800. 164x45x27cm.
Franse zonne comtoise ca. 1780 Louis Seize. In goede originele staat met peerslinger en bok, werkend met sleutel 38x22x14cm. Cond.: G
Weense gezwart houten 2-gewichten regelateur in originele staat ca. 1860 met decentrale secondenwijzer en originele kroon 116x40x13cm.
Frans 3-delig klokkenstel, gemaakt van 3 kleuren natuursteen en compositie metalen danseressen. Bronskleurig gepatineerd ca. 1920. In zeer goede originele staat met 8-daags Frans uurwerk 32x52x10cm.
Duitse eikenhouten Lenzkirch vrijslinger met originele kroon en tollen (tollen stukje af), Nr. 982896 (met half-uurslag). In goede originele staat 90x40x20cm.
Grote Weense notenhouten Gustav Becker 2-gewichts regelateur met decentrale secondenwijzer. Originele kroon en tollen. In zeer goede originele staat 123x43x20cm.
Grote notenhouten Grunderzeit regelateur ca. 1880 van Junghans met originele kroon en tollen. In redelijke staat 110x48x19cm.
Duitse eikenhouten staande klok met met vier gongstaven, snijwerk en geslepen glas. In redelijke tot goede staat, (krimpnaden bij snijwerk). 212x56x30cm.
Oude eikenhouten Warmink (Wuba) tafelklok met maanstand en bronzen ornamentuur 24x16x11cm. Cond.: G
Prachtige antieke koekkoeksklok met dubbele koekkoek en mooi snijwerk een koekkoek, haas, vogel en geweren, ca. 1900. 60x36x20cm. Cond.:G
Grote porseleinen pendule met 8-daags Frans uurwerk ca. 1880. Gemerkt A.B. met gouddecor, bloemen en landschapsdecor. Wijzer en slinger missen 39x24x18cm. Cond.: G
Franse pendule met marmeren en compositie metalen voet. Gesigneerd Kossowski met 8-daags uurwerk. In goede originele staat 60x30x13cm.
Duitse notenhouten Grunderzeit tafelklok ca. 1880 met Junghans uurwerk en latoenkoperen beslag. In goede originele staat 41x26x17cm.
Oud bronzen pendulestel 2e helft 20e eeuw met 8-daags uurwerk. Compleet met sleutel. (1 Kaarshouder is eraf maar er wel bij), 43x35x12cm. en 43x16x16cm. Cond.: R-G
Franse zonne-comtoise ca. 1820 met wekker. J.H. Lucois A Chatenois, in zeer goede originele staat 140x25x13cm.
Frans marmeren klokkenstel ca. 1880 met 8-daags uurwerk (zonder slagwerk). In zeer goede originele staat 43x24x15cm. en 43x15x15cm.
Grote Franse zwart marmeren pendule ca. 1870 met compositie metalen romantische voorstelling van vrouw met kind en roos. Tevens koekkoeksneste met 2 koekkoeken. 8-Daags uurwerk Parijs, pendule is gaaf...
Staande eikenhouten Friese klok, ca. 1800, bronzen uurwerk met wekker, originele bronzen gewichten, slinger en poppen. Kast deels later of verangen. In goede staat. 240x40x25cm.
Duitse houten wandklok ca. 1880 met stil uurwerk en korte slinger. In goede originele staat 47x30x7cm.
Oude notenhouten staartklok, Amsterdams model 2e helft 20e eeuw. 3-Gewichter met maanstand, Westminsterslag en 8 hamers en gongstaven. In zeer goede staat 143x35x25cm.
Duitse notenhouten Grunderzeit tafelklok ca. 1880 van Junghans met gongslag. 1 Blokje hout mist, verder in goede originele staat met alle torentjes 38x25x15cm. Cond.: R-G
Mooie Franse zwart marmeren pendule ca. 1870 met goed 8-daags Frans uurwerk, compleet met sleutel 36x22x15cm. Cond.: G
Franse comtoise ca. 1880 met harpslinger in goede originele staat. A. Picard en Fils 140x32x17cm. Cond.: G
Kleine Franse pendule ca. 1870 met 8-daags uurwerk (zonder slinger) en compositie metalen kast. In goede originele staat 30x26x7cm.
Oude 3-gewichter Friese staartklok 2e helft 20e eeuw met maanstand. Beschilderde wijzerplaat met rozen en meergezicht met boten, 107x28x20cm. Cond.: G
Notenhouten paardjes-regelateur ca. 1880 Grunderzeit, compleet met kroon en tollen (ongemerkt) in goede originele staat 90x35x18cm.
Oude zaagklok met voorpendel (kopie naar 18e eeuwse zaagklok) 2e helft 20e eeuw. In goede originele staat 62cm.
Oude Engelse notenhouten tafelklok, na 1950, gemerkt James Powel London. met maanstand en slagwerk op bel met 2 hamers. In goede originele staat 31x22x17cm.
Grote notenhouten Junghans tafelklok met wekker ca. 1890 in goede originele staat 55cm. Cond.: G
Oude Friese eikenhouten schippertjes-klok met maanstand en wekkerfuctie 2e helft 20e eeuw in goede originele staat 80cm.
Franse pendule ca. 1870 van compositie metaal, 8-daags uurwerk van Brevete medialle Paris. Pootjes achter zijn verbogen, wijzerplaat beschadigd, albast heeft een scheur en mist slinger. Cond.: M
Franse pendule ca. 1870 met compositie metalen kast en albast. 8-Daags uurwerk in originele staat (1 stukje gelijmd, stukje af) 38x40x13cm. Cond.: R
Franse pendule ca. 1870 met compositie metalen kast (uurwerk zonder slagwerk), in goede originele staat 34x31x13cm. Cond.: G
Mooie kleine wortelnoten Friese staartklok 2e helft 20e eeuw, gemerkt Wuba (Warmink) met maanstand. In zeer goede staat 76x21x16cm.
Eikenhouten Warmink (Wuba) Friese staartklok met maanstand 2e helft 20e eeuw in zeer goede originele staat 78x21x16cm. Cond.: G
Engelse tafelklok met eiken fineer kast (lichte fineerschade) ca. 1910 in originele staat 38x31x17cm. Cond.: G
Franse figurenpendule ca. 1880 met groot beeld en 8-daags uurwerk (niet getest). Beeld is los (geen schroeven), stukje compositiemetaal is weg (zijdeel) Cond.: R
Marmeren pendule ca. 1880 met 8-daags uurwerk (compleet), marmer chips af 31x32x17cm. Cond.: R
Groot 3-delig Frans Jugendstil klokkenstel van messing ca. 1900 met 8-daags Frans uurwerk (zonder slinger) 35x42x10cm. en 42xø11cm. Cond.: R-G
Kleine Junghans eikenhouten tafelklok met koperen beslag ca. 1890. Compleet met sleutel in goede originele staat 202x18x11cm.
Frans Brocot pendule uurwerk ca. 1880 in originele ongereinigde staat, Medialle Bronce Marty en Cie. Functies niet getest 10xø11cm. Cond.: G
Klein Fries schippertje, staartklok van Wuba (Warmink) met eikenhouten kast, met maanstand en slagwerk 60x17x14cm. Cond.: G
Engelse tafelklok ca. 1910 met bewerkte eiken kast in goede originele staat 30x24x16cm.