Vier oude speelgoeddieren, vermoedelijk 3x Steiff; 1x kangaroe, 1x Fox Terrier, 1x Mecki, 1x Beertje (geen Steiff) 10-26cm. Cond.: G
Twee delen blikken spoorweg speelgoed ca. 1930 Duitsland; 1x draaispoor met mechaniek Bing en 1x 3-delige spoorwegbrug (ongemerkt). 31x26x3cm. en 80x11x12cm. Cond.: G
Märklin mini-club 8853, Z spoor. Electro loc. Nieuw in originele verpakking.
Märklin mini-club 8831, Z spoor. Jägermeister railbus. Nieuw in originele verpakking.
Märklin mini-club 86200, Z spoor. Torpedowagen. Nieuw in originele verpakking.
Märklin mini-club 8992, Z spoor. Spoorweg overgang. Nieuw in originele verpakking.
Diverse onderdelen Märklin, Z spoor; 2x 8991 (stootblokken), 2x 8950 (verlichting), 2x 8978 (pilarenset), 1x 8945 (universal relay) en 3x 601223 (verlichting). Alles nieuw in originele verpakking.
Faller Z 282777 dorpsset, Z spoor. Geheel nieuw in verpakking.
Vijf doosjes met accesoires voor Z spoor; 1x 2292 (torenbrug), 2x 2934 (tunnelingangen) en 2x 2908 (pijlers). Alles nieuw in originele verpakking.
Metalen hijskraan Tri-Ang Great Britain ca. 1960 in goede originele staat. 1 kantje iets verf af 22x34x13cm.
Twee blikken auto's 70-er jaren; 1x Tri-ang Jeep England 6x15x7cm. en 1x Amerikaanse vrachtwagen ongemerkt 13x10x27cm. Beide in goede bespeelde staat