Twee 4-lichts kaarskandelaars met figuren ca. 1870 van compositie metaal. Bij 1 is de voet gescheurd Cond.: R-G
Prachtige Italiaanse accordeon, gemerkt Rossini in koffer. In uitstekende staat 38x36x19cm.
Antiek miniatuurportret met wortelnoten omlijsting ca. 1900 in goede staat 12x13cm. Cond.: G
Decoratieve compositie metalen tafellamp met 3 figuren, vrouw met boek en musicerende kinderen. 2e Helft 20e eeuw in goede staat 57x25x16cm.
Antiek emaille reclamebord, Singer naaimachienen 1935, emaillerie Belge Brux. Bijgeschilderde beschadigingen 90x60cm. Cond.: M-R
Bronzen olielamp (Aziatisch of Gothisch), 19e eeuw of ouder. in de vorm van een katachtige met leeuwenkop als borstplaat 8,5x9,5x4cm. Cond.: G
Twee grote 19e eeuwse bronzen vuurvergulde 3-lichts kandelaren met putti in goede staat 18x36x14cm.
Oud Javaans Bolomes met schede. bewerkt en beslagen met Djokja zilver. In goede originele staat 26x5x2cm.
Kleine Tiffany stijl tafellamp met compositie metalen voet. Bronskleurig 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 36xø21cm.
Ivoren reis-schrijfset, 7-delig 19e eeuw in originele lederen houder. In goede originele staat 26x19x2cm.
Originele 17e-18e eeuwse smeedijzeren enkelboeien in goede originele staat 76cm. Cond.: G
Grote glazen tafellamp in Galle stijl met bergen-, flamingo- en palmenmotief 21e eeuw 50xø32cm. Cond.: G
Prachtige 19e eeuwse Timmermans houtschaaf met koperen armaturen. In zeer goede originele staat 24x22x16cm.
Oude Italiaanse accordeon, Borsinen Castel Fidaro. In goede originele staat
Drie koperen scheerbekkens 18e-19e eeuw in originele staat (1 scheur) 16-18cm. Cond.: R-G
Bronzen staande kandelaar 17e-18e eeuw op hoge gebogen 3-spant, kaarsendop niet origineel 29x15x16cm. Cond.: R
Messing vijzel 19e eeuw en Neo-Renaissance deurbel (brons) in goede staat
Decoratief houten beschilderd carrouselpaard 2e helft 20e eeuw in goede staat 86x76x16cm.
Origineel beschilderde 19e eeuwse tinnen kraantjeskan in goede originele staat 37cm.
Prachtige Duitse antieke reservistenpijp, Fahrich Tönnies 1904 06 FA 46 2B. Met hoornen kanon etc. In goede originele staat 80cm.
Aparte kopergeslagen plafondlamp uit Palembang, Sumatra, 19e eeuw, met koperen bollen en appels. in goede originele staat 70x90x90cm.
Twee tinnen tabakspijpen in foudraal en 1 losse foudraal 19e eeuw in goede originele staat 22-28cm.
Mooie 19e eeuwse kraantjeskan ca. 1820. Empire van messing en koper, in goede originele staat 47x27x33cm. Cond.: G
Prachtige decoratieve bronzen vergulde tafellamp 1e helft 20e eeuw. Voorstellend een putti in een boom. Met bewerkte voet in zeer goede staat 44cm.
Oude messing inktpot met engel en eikenblad. met kristallen reservoir 20e eeuw, in goede originele staat 10x16x11cm.
Groot kavel diverse koperen miniaturen 19e eeuw en later o.a; ketels, stoofjes, spinnewiel, kandelaars, Jugendstil bureauset, vaasjes, vijzel, steelpan, doofpot, schenkkannetje, blakertjes, pijphouder...
Antieke schildpad kaartenhouder in goede originele staat 10x8x1cm.
Twee oude miniaturen met ivoren omlijsting (geschilderd), edelman en vrouw 1e helft 20e eeuw 12x10cm. Cond.: G
Twee houders ca. 1900; 1x kaartendoosje belijmd met schildpad en parelmoer 5,5x3x1cm. en 1x naaldenhouder met parelmoer belijmd, opschrift "Oostende" 6x4,5x1cm.
Antieke hanglamp met geslepen glazen bol (voor kaars-functie). In lengte verstelbaar en in goede staat 70xø30cm.
Notenhouten Biedermeier 19e eeuwse theestoof. Tweekleurig met getorste spijlen en messing binnenbak. In zeer goede originele staat.
Prachtige Solingen bestekcassette met plated en verguld bestek in goede staat. Inclusief certificaat 8x45x32cm. Cond.: G
Diverse oude/vooroorlogse meet-apparatuur o.a; stereoscoop, planimeter, blokschrift set, Ahrend Klino, Aw. Faber's calcaulating rule etc. etc.
Twee tinnen klepkannen 18e-19e eeuw met duimrust (1 later gegraveerd in 1862). Gemerkt Rudotalille Oudart ca. 26cm. Cond.: G
Hollandse theedoos ca. 1800 van notenfineer met bandintarsia, origineel slot en sleutel met hengsel. Stukje fineer mist 10x19x10,5cm. Cond.: R-G
Oude bronzen kapspiegel, bewerkt met engelen en ranken, 2e helft 20e eeuw 38x23x10cm. Cond.: G
Mooie 19e eeuwse messing kerkelijke neogothische kandelaar, vernikkeld, in goede originele staat 52cm.
Twee Art Deco boekensteunen ca. 1925 voorstellend een goudfazant op marmeren voet, compositie metaal 12x12x8cm. Cond.: G
Art Deco stijl bureaulamp met messing voet en groenglazen kap in zeer goede staat 31x27x16cm.
Religieus boek anno 1659, renaissance Approbatio A.R.P.T. Petri Mertyris STP Regentia Studii Generalis Pragensic. Band zwaar beschadigd, boek is waarschijnlijk compleet 21x7x17cm. Cond.: R
Mooie oude Italiaanse accordeon, gemerkt Barcade, in originele koffer 35x30x16cm. Cond.: G
Twee tinnen klepkannen 18e-19e eeuw met duimrust (1 deksel gerepareerd) 23-26cm. Cond.: G
Mahoniehouten schrijfkist met (zilver?) inleg. In goede originele staat 14x26x35cm.
Drie antieke messing fotolijsten, bewerkt met religieuze beschildering. rest gedrukt 5-13cm. Cond.: G
Bronzen 19e eeuws reisikoon (Russisch of Grieks) in goede originele staat 11x9,8cm.