This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

17. Juliveiling 2013

Auction on Friday, July 5, 2013 from 02:00

Completed | Default auction

Jade armband
Result: 70 EUR

Jade armband, verguld. Ronde armband gemaakt uit jade met in het midden een scharnier en een bakslot met veiligheid. Om het jade zit een bewerking met verguld metaal en gravures. ø 54 mm.

Hanger robijn zilver collier
Result: 70 EUR

Collier, zilver 925/000, ovaal jasseron met hanger met robijn. De grote ovale hanger, 40x 23 mm, heeft in het midden een grote plat gefacetteerde robijn met daaromheen een rand met kleine cabouchon ge...

Hanger en speld GG
Result: 70 EUR

Hanger Labradoriet en speld met bloem, GG, 585/000. Hanger met grote ovale Labradoriet met mooie kleuren, 26x18mm, gezet in een gladomzetting. Dasspeld, GG, 585/000, met bloem gezet met syntetisch spi...

Klemarmband zilver
Result: 60 EUR

Klemband, zilver, 835/000. Armband bestaande uit 2 delen welke in elkaar scharnieren en zo geklemd worden om de pols. ca 60 gr. ø 56 mm.

Ei, Faberge stijl, kikker
Result: 60 EUR

Hanger,zilver verguld, in de vorm van een Ei, Faberge stijl. Paars geemailleerd model, 25 mm, gevat in Goudkleurige rand met zirconia's en parel. Aan de voorzijde zit een groene kikker.

5 Diverse ringen
Result: 60 EUR

Drie Hollands zilveren servetbanden en twee Hollands zilveren vingerdoekringen, 835/000, ca. 139gr., Cond.:U

5 snoeren kralen
Result: 60 EUR

Vijf snoeren: 1x lapis lazuli (ø 8 mm) lengte 50 cm, 1x amethist (ø 9mm) lengte 80 cm, 1x turkooisbrokje verlopend ( 10-15mm) lengte 60 cm, 1x barnsteen ovaal verlopend (ø 15-18 mm) lengte 50 cm en 1x...

Div. sieraden
Result: 60 EUR

Broche, zilver, lang hangend en zilveren ketting met zilveren onderscheiding. De broche heeft een munt in het midden met versiering er omheen. Het geheel is bevestigd een een soort filigrain bloem met...

Jadehanger
Result: 50 EUR

Hanger, GG, 585/000, met Jade. Een ovale bewerkte rand met in het midden een loshangende ovaal geslepen jade, 10,3x7,6mm. ca 1,7 gr.

Choker zilver diamant
Result: 50 EUR

Choker, zilver 925/000, met diamanten. Een Gourmetcollier met een bewerkt middenstuk bezet met diverse diamanten. totaal ca 0.33 crt P/W Lengte 47,5 cm. ca 17 gr.

Gourmet armband zilver
Result: 50 EUR

Armband zilver, 835/000. De armband bestaat uit langwerpige gourmetschakels, ø 15 mm. Lengte 21 cm. ca 29,55 gr.

Ei, Faberge stijl rood
Result: 50 EUR

Hanger,zilver verguld, in de vorm van een Ei, Faberge stijl. Rood/geel geëmailleerd model, 20 mm, met aan de onderzijde een half ronde barnsteen. De bovenzijde is met banen emaille en diverse zirconia...

Broche hanger turkoois
Result: 50 EUR

Broche/hanger,zilver 925/000, rond model met Turkoois. Grote ronde broche, ø 56 mm, met turkoois in het midden met lijntjes zilverbewerking. In de turkoois zit een bewerkte rand en onderaan het geheel...

7 Horlogekettingen
Result: 50 EUR

Lot met 7 onedele horlogekettingen. Diverse modellen; o.a. met Gourmetschakels, fantasieschakels en een schild met afbeelding.

Div. zilver
Result: 45 EUR

Horlogekettingen, zilver en zilveren fantasiehanger met bol. Een horlogeketting, zilver, 835/000, met Gorumetschakel en onedele hanger van een boot. Een horlogeketting, zilver, 800/000, met een biesma...

Verguld Ei, hanger
Result: 45 EUR

Vergulde ei-hanger, Faberge stijl, met bewerking met zwart en rood emaille versierd met goudkleurige Franse lelies.

Zilver beugeltas
Result: 40 EUR

Antieke Hollandse zilveren beugeltas 835/000 Jaarletter: T: 1878, MT.: Johannes Leonardus van der Pauw, Schoonhoven. Beugelbreedte 11.5 cm. Cond.:U

Ring met Robijn en Smaragd
Result: 40 EUR

Ring, zilver-verguld, met Robijn en Smaragd. In het midden van de ring zit een rond gefacetteerde Robijn met mooie zichtbare groeilijnen, ø 12 mm. Aan de zijkanten van de Robijn zitten 2x 2 kleine Sma...

Ei, Faberge stijl, adelaar
Result: 40 EUR

Hanger, zilver verguld, in de vorm van een Ei, Faberge stijl. Zwart met groen geëmailleerd ei met zilveren versieringen. Aan de voorzijde een afbeelding van een adelaar en aan de achterzijde een afbee...

Ei, Faberge stijl, Zwart parel
Result: 40 EUR

Hanger,zilver verguld, in de vorm van een Ei, Faberge stijl. Zwart geëmailleerd model, 23 mm, met aan de onderzijde een bloem met een parel. Op het ei zitten bewerkingen met zirconia's.

Toermalijn stenen
Result: 40 EUR

Toermalijn, 2 ovale gefacetteerde stenen, hard roze. ø 7x5,5 mm. Samen ca 1,98 crt

Hanger synth. Aquamarijn
Result: 40 EUR

Hanger GG, 585/000, met grote ovale synthetische Aquamarijn, 2,5x1,7cm, ca 5,7 gr.

Rouwbroche GG
Result: 40 EUR

Broche GG, 585/000. Antieke ovale broche bewerkt met haar, 25x18mm. ca 1880.

2 Zilveren zakhorloges
Result: 40 EUR

Twee zilveren dames zakhorloges, ca ø 28 mm. Beiden met bewerkte achterzijden. 1 met Romeinse cijfers en 1 met Arabische cijfers