Mooie grote zilveren, 835/000, vaas, geheel bewerkt met putti's, mascarons en acanthusbladeren, voorzien van diverse tekens, waaronder gekroonde C en jaarletter N. ca 679 gr. Hoogte 27 cm ø 13,5 cm. ø...
Antiek Biedermeier Hollands inktstel met kristallen flacons en thermometer, voorzien van zilveren, 835/000, voet en twee zilveren dopsluitingen, op zwart basement en 3 ivoren voetjes. 2e helft 1800. M...
Mooie ovale waaiergeslepen kristallen schaal met Hollands zilveren, 835/000, hengsel met parelrand. Jaarletter K: 1920. MT W de Burger, Haarlem 23x12x8 cm Cond U
Rijkelijk geslepen ronde kristallen schaal met gefacetteerde rand en Hollands zilveren hengsel met parelrand. Jaarletter H: 1942. MT: Antonius Frederiks, Nijmegen. ø 14 cm Cond U
Rijkelijk geslepen ronde kristallen schaal met Hollands zilveren, 835/000, hengsel met parelrand. Jaarletter H: 1942. MT: Antonius frederiks, Nijmegen. ø 21 cm Cond U
Uitgebreid Hollands zilveren, 835/000, eet- en dienbestek. Model Puntfilet: 15 tafelvorken, 15 tafellepels, 7 dessertvorken, 7 dessertlepels, 6 viscouvert, 2 botermesjes, 1 vlessdienvork, 2 sauslepels...
Stel bijzonder mooie Deens zilveren kandelaars op gecontourneerde voet 826/000 16,5xø11cm. Cond.: U
Vier zilveren fotolijstjes (diverse modellen) versierd met bloemmotieven rustend op pootjes 835/000 ca. 61gr. ca. 6,5x5cm. Cond.: U
Groot kavel divers oud plated o.a; kaarskandelaar, beugel, vaasje, schaal, roomstel, zilveren ring, etc. etc. Cond.: G
Geslepen kristallen theebus op stervormige voet, met zilveren, 835/000, stop. MT: J.M.van Kempen en Zn Voorschoten, ca. 1870, 19xø8cm.
Geslepen kristallen bonbonschaal op bloemvormige voet, met floraal gegraveerd zilveren, 835/000, hengsel. Keurkamer 's Hertogenbosch ca. 1887, 16xø14cm.
Zilveren, 835/000, inktstel op pootjes, met handgreep voorzien van fraaie Biedermeier graveringen en een stel gecontourneerde glazen potjes met zilveren monturen en gebolde zilveren dopjes. Keurkamer ...
Opengewerkte zilveren, 835/000, bloemenvaas voorzien van florale afbeeldingen en oud-Hollandse voorstellingen, met blauwe glazen binnenvaas. MT: B.W.van Eldik, Zutphen ca. 1920, 18xø12.5cm.
Geslepen kristallen bonbonschaal met diamant- en waaierslijpsel, ster op de bodem, aan zilveren, 835/000, hengsel met parelrand. MT: H.Höhle en J.J.Bolhuis, Amsterdam ca. 1921, 13.5xø14cm.
Geslepen kristallen fruitschaal aan een gecontourneerd zilveren, 835/000, hengsel met parelrand. MT: J.M.van Kempen en Zn. Vooraschotgen ca. 1890, 26x16x18cm.
Rond ajourgezaagd zilveren, 835/000, theecomfoor met gecontourneerde en gegraveerde rand, op ronde hoge voet. Onedele treeft. MT: J.M.van Kempen Utrecht. ca.1854, 10xø14cm.
Bijzonder borrelsetje, in bijbehorend etui. 6 Sterling zilveren, 925/000, glashoudertjes met bewerkte voorstelling van fruitplukkende putti's. 4 Inzetglaasjes van geslepen kristal, waarvan 1 beschadig...
Engels Sterling zilveren, 925/00, tafelset in prachtig bijbehorend origineel etui. Mosterdpot met scharnierend dekseltje, zoutvaatje en strooier, bijbehorend mosterd- en zoutlepeltje en blauwglazen in...
Lotje zilver, 835/000: Roomlepel, zuurprikker en theelepel. Allen met bloemmotief. Totaal 35 gr. Cond U
Bonbon schaaltje zilver 800/000 rond staand op 3 pootjes, binnenzijde verguld.rand gehamerd met rozendecor reliëf. ø18cm., ca.138gr.
Zilveren suikerschep, bak met gedreven afbeelding van een vrouw met spinnewiel en pijp rokende man, gevlochten steel bekroond door melkmannetje. Onduidelijk MT, Nederlands gekeurd ca. 1920, L.13cm., c...
Deels zilveren sigarenknipper aan slagtand, gemerkt Tfeibring Solingen, bedin 20e eeuw. L.11cm.
Grote plated fruitschaal, opengewerkt met druivenrankendecor 2e helft 20e eeuw 14x45x22cm. Cond.: G
Twee Sterling zilveren theelepels en een sigarettenpijpje met zilveren houder, 835/000. Cond. G