Heel bijzonder model zilveren tondeldoosje, 835/000, met biedermeier graveringen en mooie aparte overslag sluiting . Toegeschreven aan Abraham v/d Sluys, Schoonhoven, ca. 1858, 6x3.5x1cm., ca. 25gr.
Rond zilveren pepermuntdoosje, 835/000, met floraal graveerwerk. MT.: P.Kuilenburg, Schoonhoven, Keurkamer Utrecht, 1832, ø5.35cm., ca. 23gr.
Gedreven zilveren pepermuntdoosje, 835/000, met op het deksel een fraaie bloemgravering in een meanderrand. Doosje is te openen met een drukknop. MT.: S.F.Reitsma, Heerenveen, 1869, 6x5x2cm., ca. 27gr...
Rond zilveren pepermuntdoosje, 835/000, met gecontourneerde rand, opgehoogde bodem en deksel met fraai floraal graveerwerk. MT.: C.Montaban, Schoonhoven 1865, ø 5cm., ca. 25gr.
Zilveren zuurcouvert, 835/000, steel met puntfilet. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist, 1930, L.13cm., ca. 40gr.
Oude/antieke plated warmhoud-comfoor, gesigneerd Alexander Clark London Penchurch str. Rondom bewerkt met distelmotief 26x32x20cm. Cond.: G
Hollands zilveren beugel ca. 1880, gerestaureerd. MT: Z.H. van Kuijk Utrecht, 835/000, ca. 74gr. 22cm. Cond.: U
Fijn oud bijbeltje met gouden beslagsloten. 9x14.5x4cm., Cond.:G een slot behoeft reparatie.
Drie zilveren tafelkandelaars met gevulde voeten, 835/000, Diverse modellen. H. 5, 13 en 15cm., Cond.:R
Geslepen kristallen dessertcoupe met olijf- of amandelslijpsel met omgeslagen rand, ø 15 cm op ronde zilveren, 835/000, voet met parelrand. ø 7 cm. Hoogte 13 cm. MT: J.Hogendoorn, Amsterdam ca 1885
Antieke zilveren beugel aan jasseronketting voorzien van fluwelen tasje. MT.: onleesbaar, Jaarletter: R 1851, Beugelbreedt 10cm., Cond.U,
Vierdelig zilveren kapset in bijbehorend luxe etui, 925/000, Jaarletter: J: 1962, MT.: v.JKempen en Begeer bv, Zeist. Cond.:U
Antiek zilveren mosterdpotje met bijbehorend lepeltje, en zoutbakje op pootjes, beide met blauw glazen inzetbakje, 835/000, ca. 78gr. zilver, Mosterdpotje H.9.5cm. zoutbakje ca. 9.4 gr.zilver ø4.5 cm,...
Lot zilver: twee voeten, een topstok, een lange draaggreep, een tussenstuk en een klinkplaatje, 835/000
Grote plated 5-lichts kaarskandelaar, nieuwwaardig in zeer goede staat 83x54x54cm.
Grote plated 5-lichts kaarskandelaar, nieuwwaardig in zeer goede staat 83x54x54cm.
Rond zilveren schaaltje, 835/000, met twee oren en fraai gedreven voorstelling op de bodem, van een bok aan het touw en vier spelende kinderen. De staande rand met floraal drijfwerk met c-voluten. Onb...
Twaalf Hollands zilveren theelepels met gekroonde Oranje Vorsten 835/0100 MT: van Kempen L:11cm. ca. 140gr. Cond.: U
Bijzondere bijbel uit 1902, uitgereikt bij de inzegening van een huwelijk, in leer gebonden en voorzien van twee zilveren bijbelsloten. 28x18.5x6cm., Cond.:U
Zilveren beeldje op houten voetstuk, vrouwfiguur met druivenrank, 835/000m H. 13.5cm., zilvergewicht ca. 52gr., Cond.:U
Geslepen kirstallen tafelset met olijf- en amandelslijpsel bestaande uit een beker en een schaaltje. Beiden staan op een zilveren voet, 835/000 met parelrand. Het geheel staat op een zwart houten base...
Geslepen kristallen dessertcoupe met olijf- of amandelslijpsel met omgeslagen rand. ø 14 cm op ronde zilveren, 835/000, voet, ø 8 cm. De voet is voorzien van een stippelgravure in ruitvorm. Hoogte 15...
Israëlisch zilveren set bestaande uit twee kandelaartjes en een schenkkannetje. De kandelaartjes zijn filigrain bewerkt 925/000 H.11cm.Schenkkannetje H. 17cm., kannetje behoeft reparatie.
Hollands zilveren tasbeugel, 835/000. Grootkeur. Beugel is versierd met florale motieven en 4 vossen. ca 85 gr. Breedte 14.5cm. Cond. U
Bolvormige karaf met zilveren montuur op kraag en stop, 925/000 Engels, MT.: TK, Jaarletter: W, H. 19xø10cm., Cond.:U
Hollands zilveren 835/000 ajourgezaagd mandje. Grootkeur, Jaarletter: W 1956, MT.: A.Presburg & Zoon, Haarlem, ca. 62gr., 14.5x9x4.5cm., Cond.:U
Twee Hollands zilveren 835/000 dienlepels: aardappellepel en sauslepel. MT.: zilverfabriek te Voorschoten. Samen ca. 137 gr., Cond.:U
Hollands zilveren punchlepel en sauslepel, model Haags Lofje. 835/000, MT.: van Kempen &Zonen, Voorschoten, Samen ca. 150 gr. L.16-21 cm., Cond.:U
Antiek kristalgeslepen parfumflesje met gouden kraag en dop en glazen stopje,Dopje iets gedeukt. H. 9cm., Cond.:G
Zilveren pillendoosje met filigrain bewerkte deksel, 835/000, Jaarletter: U 1979, MT.: J.van Niekerk, Schoonhoven, ca. 37 gr., 5x5x2cm., Cond.:U
Hollands zilveren tasbeugel 835/000, Grootkeur, Jaarletter: M 1922, Beugelbreedte 15.5cm., ca. 112gr., Cond.:U
Zilveren loddereindoosje 835/000, fraai gedreven en gegraveerd. MT.: J.H.v/d Meulen, Joure, 1980, 4x3x4cm., ca. 26gr.
Geslepen kristallen loddereinflesje op zilveren voet en zilveren montuur met dop, 800/000, Compleet met binnenstopje. H.12cm.
Twee Hollands zilveren taartscheppen, Jugendstil model met getordeerde steel uit 1907, 835/000 . Samen ca. 120gr., L.ca. 21cm., Cond.:U
Fraai geslepen schuitvormig kristallen bonbonschaal, 11x17 cm met o.a. Russisch- en waaierslijpsel voorzien van een zilveren, 835/000, hengsel met parelrand. MT Ch. van de Velden, Amsterdam, 1896
Antieke zilveren brandewijn- of boerenjongenslepel, 835/000, met fraaie schuitvormige bak, gedraaide steel met spatelheft en parelrand. MT.: C.Hooijkaas, 's-Gravenhage, 1892. L. 26cm., ca. 47gr.
Antieke geslepen kristallen karaf voorzien van gedreven opengewerkt zilveren montuur met fraaie gedreven holle zilveren dop, ca. 1900, 8x12cm.
Geëtste karaf met zilveren 800/000 klepdeksel met schenktuit, versierd met druivenblad. H.24cm., Cond.:U
Klein Engels sterling zilveren snuifdoosje met opengewerkt scharnierend verguld binnendekseltje. De buitenkant is geheel met de hand gegraveerd. Ca. 8gr., 2.2x2.x1cm., Cond.:U
Twee zilveren miniaturen: "de eerste fiets"800/000 en "Hondekar" 835/000, MT.: Hooijkaas, Schoonhoven, samen ca. 75gr., Cond.:U
Geslepen kristallen bonbonschaal op bloemvormige voet, met floraal gegraveerd zilveren, 835/000, hengsel. Keurkamer 's Hertogenbosch ca. 1887, 16xø14cm.
Drie suikerscheppen, waarvan twee Hollands zilver 835/000 grootkeur, ca.23gr., L.,ca.12cm., Cond.:U
Antieke Hollands zilveren 835/000 roomlepel met geciseleerde bloembak, bekroond met springend paard, 18e eeuw, ca. 20gr., L.9cm.xø 4.5cm., Cond: U
Hollands zilveren pillendoosje, 835/000, met gegraveerde deksel, Grootkeur, Jaarletter: K, 1920, MT.: Niekerk, Schoonhoven, ca. 27gr., 4.5x4.5x1.5cm., Cond.:U
Nieuwe testament in leer gebonden met zilveren sloten waarvan een defect, 1818, 9x5x15.5 cm., Cond.:G
Stel sterling 925/000 zilveren zoutvaatjes met opengewerkte rand met florale motieven, op vier pootjes en blauw glazen binnenbakjes. Nederlands keur, ø5 cm., zilvergewicht ca. 28gr.
Geslepen kristallen opaline coupe met olijf- en sterslijpsel met omgeslagen rand, ø 17 cm, op ronde zilveren, 835/000 voet met biedermeier graveringen. ø8 cm. Hoogte 10 cm. MT onduidelijk, ca 1860 Ne...