This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

17. Juliveiling 2013

Auction on Friday, July 5, 2013 from 02:00

Completed | Default auction

3 Zilveren suikertangen
Result: 50 EUR

Drie zilveren suikerklonttangen, waarvan twee antiek 835/000, Samen ca. 96gr., Cond.:U

12 Zilv. lepels
Result: 50 EUR

Twaalf Hollands zilveren theelepels, 835/000, bekroond met pyramide. Jaarletter: P 1950, MT.: J.M.Visser, Steenwijk, ca. 90gr., L.11cm., Cond.:U

6 Lepels + 4 vorken zilver
Result: 50 EUR

Zes Hollands zilveren, 835/000, theelepels en vier taartvorkjes met bekroonde steel. MT: J.G.J.Niekerk, Schoonhoven. Begin 1900. Totaal ca 126 gr. Cond U

Joodse tol
Result: 50 EUR

Joodse vierkante dubbel pyramide-vormige tol bewerkt met zilver. 3x3x8cm., Cond.:U

2 Bijbels, zilveren sloten
Result: 50 EUR

Twee 19e eeuwse Hollandse bijbels met zilveren sloten (gekeurd); 1x J. Brandt en zoon en P. Proost te Haarlem Johannes Enschede en zonen 1851 9x16x5,5cm., 1x J. Brandt en zoon en P. Proost te Haarlem ...

Peper & Zout stel
Result: 50 EUR

Engels Sterling zilveren, 925/000, peper- en zoutstrooiers, met afschroefbare dop en glazen binnenwerk. Hoogte 13 cm. Cond R

Zilveren strooilepel
Result: 50 EUR

Hollands zilveren strooilepel, jaarletter V: 1855, MT: van Gelderen Schoonhoven, 835/000, ca. 22gr. L.: 15cm. Cond.: U

Zilv. drukbel
Result: 50 EUR

Zilveren drukbel, 835/000, met hamerslag en fraaie florale graveringen. L. 6cm.

Kristallen strooibus
Result: 50 EUR

Geslepen kristallen strooibus met olijfslijpsel en geslepen ster op de bodem, voorzien van zilveren montuur met draaibare zilveren dop, 835/000, MT.: J.M.van Kempen en Zn., Voorschoten ca. 1870, ca. ...

Zilveren suikerschep
Result: 50 EUR

Zilveren suikerschep, 835/000, met gegraveerde vleugelbak en gedraaide streep met streepagaten heft. Nederlands gekeurd 1870. L. 13cm.,

Zilveren bonbonschaaltje
Result: 45 EUR

Antiek Hollands zilveren ajourgezaagde bonbonniere met parelrand, zilver grootkeur 2e gehalte 835/000, Jaarletter: I : 1943, MT.: onleesbaar, ca. 98 gr., 16x10.5x5cm., Cond.: op twee plaatsen bij pare...

19 Zilveren lepeltjes
Result: 45 EUR

Collectie van 19 zilveren wapenlepeltjes uit het buitenland, diverse landen. Totaal ca 200 gr. Cond U diverse gehaltes.

Zilv. lepels in doosje
Result: 45 EUR

Twaalf Hollands zilveren theelepels met bijbehorende suikerschep en theeduimpje in kist. Diverse MT., waaronder C.de Langen, Schoonhoven, Jaarletter N 1923, totaal ca. 19 gr.

Zilveren schaaltje
Result: 40 EUR

Hollands zilveren ajourgezaagd pepermuntmandje, Grootkeur 835/000, Jaarletter: C 1962, MT.:onduidelijk, Schoonhoven ca. 29gr., 8.5x5.5x4cm., Cond.:U

WMF, 12 lepels + duimlepel
Result: 40 EUR

Uitgebreide WMF set bestaande uit 12 theelepeltjes, een suikerschep en theeduimpje in etui. Cond.:U

2 Lijstjes
Result: 40 EUR

Twee zilveren fotolijstjes, rond model 800/000, ø 5.5cm., rechthoekig model 925/000, 5.5x7.5cm., Cond.:U

Zilveren pillendoosje
Result: 40 EUR

Hollands zilveren pillendoosje met scharnierende deksel met drinkgelag voorstelling, 835/000, MT.: Zaanlandse zilversmederij, Haarlem, ca. 34gr., 6.5x5cm., Cond.:U

Zilv. notitieblokje
Result: 40 EUR

Zilveren notitieboekje, 835/000, geheel geribbeld voorzien van draagring en met bijbehorend potlood. Boekje met notities en een foto. 6x4cm.

Parfumflacon zilver
Result: 40 EUR

Parfumflacon, zilver, 800/000. Vijfhoekig model voorzien van gravure en bloembewerking. Groengemelleerd dopje met groen kwarstje. Grootte ca 46x52x7mm. ca 19 gr.

Pennendoosje
Result: 40 EUR

Pennendoosje met diagonale gedreven groeven en hartvormig wapenschildje. Voorzien van 5 pennen. 6x2cm., ca. 16gr.

Zilveren theezeef + bakje
Result: 35 EUR

Antiek Hollands zilveren 835/000 theezeef op bijbehorend lekbakje op drie pootjes versierd met palmet. MT.: J.A.A. Gerritsen, Amsterdam, begin 1900, ca. 87 gr., H.5.5x ø 6 cm., Cond.:U

2 Zilveren bekertjes
Result: 30 EUR

Zilveren ,835/000, eierdop en gelobd zilveren, 835/000, bakje op voet. ø bakje 7 cm. ca 73 gr. Cond G

6 Zilveren lepeltjes
Result: 30 EUR

Zes Hollands zilveren, 835/000, theelepels met rocaillemotieven. MT: v.Kempen, Voorschoten. Lengte 10,5 cm. ca 71 gr. Cond U

Plated warmhoudpan
Result: 30 EUR

Antieke zware plated warmhoudpan, Elkington en Co 38x22x14cm.