Drie zilveren suikerklonttangen, waarvan twee antiek 835/000, Samen ca. 96gr., Cond.:U
Twaalf Hollands zilveren theelepels, 835/000, bekroond met pyramide. Jaarletter: P 1950, MT.: J.M.Visser, Steenwijk, ca. 90gr., L.11cm., Cond.:U
Zes Hollands zilveren, 835/000, theelepels en vier taartvorkjes met bekroonde steel. MT: J.G.J.Niekerk, Schoonhoven. Begin 1900. Totaal ca 126 gr. Cond U
Joodse vierkante dubbel pyramide-vormige tol bewerkt met zilver. 3x3x8cm., Cond.:U
Twee 19e eeuwse Hollandse bijbels met zilveren sloten (gekeurd); 1x J. Brandt en zoon en P. Proost te Haarlem Johannes Enschede en zonen 1851 9x16x5,5cm., 1x J. Brandt en zoon en P. Proost te Haarlem ...
Engels Sterling zilveren, 925/000, peper- en zoutstrooiers, met afschroefbare dop en glazen binnenwerk. Hoogte 13 cm. Cond R
Hollands zilveren strooilepel, jaarletter V: 1855, MT: van Gelderen Schoonhoven, 835/000, ca. 22gr. L.: 15cm. Cond.: U
Zilveren drukbel, 835/000, met hamerslag en fraaie florale graveringen. L. 6cm.
Geslepen kristallen strooibus met olijfslijpsel en geslepen ster op de bodem, voorzien van zilveren montuur met draaibare zilveren dop, 835/000, MT.: J.M.van Kempen en Zn., Voorschoten ca. 1870, ca. ...
Zilveren suikerschep, 835/000, met gegraveerde vleugelbak en gedraaide streep met streepagaten heft. Nederlands gekeurd 1870. L. 13cm.,
Antiek Hollands zilveren ajourgezaagde bonbonniere met parelrand, zilver grootkeur 2e gehalte 835/000, Jaarletter: I : 1943, MT.: onleesbaar, ca. 98 gr., 16x10.5x5cm., Cond.: op twee plaatsen bij pare...
Collectie van 19 zilveren wapenlepeltjes uit het buitenland, diverse landen. Totaal ca 200 gr. Cond U diverse gehaltes.
Twaalf Hollands zilveren theelepels met bijbehorende suikerschep en theeduimpje in kist. Diverse MT., waaronder C.de Langen, Schoonhoven, Jaarletter N 1923, totaal ca. 19 gr.
Hollands zilveren ajourgezaagd pepermuntmandje, Grootkeur 835/000, Jaarletter: C 1962, MT.:onduidelijk, Schoonhoven ca. 29gr., 8.5x5.5x4cm., Cond.:U
Uitgebreide WMF set bestaande uit 12 theelepeltjes, een suikerschep en theeduimpje in etui. Cond.:U
Twee zilveren fotolijstjes, rond model 800/000, ø 5.5cm., rechthoekig model 925/000, 5.5x7.5cm., Cond.:U
Hollands zilveren pillendoosje met scharnierende deksel met drinkgelag voorstelling, 835/000, MT.: Zaanlandse zilversmederij, Haarlem, ca. 34gr., 6.5x5cm., Cond.:U
Zilveren notitieboekje, 835/000, geheel geribbeld voorzien van draagring en met bijbehorend potlood. Boekje met notities en een foto. 6x4cm.
Parfumflacon, zilver, 800/000. Vijfhoekig model voorzien van gravure en bloembewerking. Groengemelleerd dopje met groen kwarstje. Grootte ca 46x52x7mm. ca 19 gr.
Pennendoosje met diagonale gedreven groeven en hartvormig wapenschildje. Voorzien van 5 pennen. 6x2cm., ca. 16gr.
Antiek Hollands zilveren 835/000 theezeef op bijbehorend lekbakje op drie pootjes versierd met palmet. MT.: J.A.A. Gerritsen, Amsterdam, begin 1900, ca. 87 gr., H.5.5x ø 6 cm., Cond.:U
Zilveren ,835/000, eierdop en gelobd zilveren, 835/000, bakje op voet. ø bakje 7 cm. ca 73 gr. Cond G
Zes Hollands zilveren, 835/000, theelepels met rocaillemotieven. MT: v.Kempen, Voorschoten. Lengte 10,5 cm. ca 71 gr. Cond U