Bronzen figuur, gesigneerd C. Valton (21e eeuw) van een waakhond staande op houten wastobbe. Zwart marmeren voet 25x20x14cm. Cond.: G
Bronzen danseres op marmeren voet met onleesbaar gietstempel, vermoedelijk midden 20e eeuw in zeer goede staat 14cm. Cond.: G.
Bronzen Griekse dame op canape 21e eeuw met marmeren voet. Empire stijl 33x12x19cm. Cond.: G
Bronzen sculptuur op hardstenen voet. gepolijst en groen gepatineerd. Kunstenaar: Beelhouwer Ruurd Hallema Borne. Hoekje van voetstuk iets bijgewerkt, H.: 29cm. Cond.: G
Antiek bronzen figuur voorstellend een man met musket en baard, aan de onderkant onduidelijk gesigneerd ca,1900. H.15cm., Cond.:G
Groot oud terracotta beeld 20e eeuw voorstellend een vrouw met bronskleurig glazuur en monogram C.R. Geheel staand op houten sokkel 62x33x18cm. Cond.: G
Anton ter Braak, bronzen figuur "Fieste Sevilla", halfnaakte vrouw met zwaard staand op marmeren sokkel. Inclusief een handgesigneerd boek. Nieuwprijs € 2.500,00, 51x8x8cm. Cond.: G
Grote oude bronzen papegaai op stam 2e helft 20e eeuw (geoxideerd) 122cm. Cond.: G
Grote oude bronzen papegaai op voet 2e helft 20e eeuw. Zijkant papegaai is gescheurd (geoxideerd) 127cm. Cond.: M
Groot bronzen hoofd 20e eeuw Afrikaans, in goede originele staat 41x17x22cm.
Bronzen Afrikaanse opperhoofd (20e eeuw?) in goede originele staat 52cm. Cond.: G
Bronzen figuur ca. 1910, voorstellend een jongen met overall en pet. Gemonteerd op marmeren voet in zeer goede staat 18x6x6cm. Cond.: G
Oud bronzen Art Deco figuur ca. 1930, voorstellend een naakte vrouw op tijger. Gemonteerd op bruin marmeren voet, minimale chip (2-kleurig gepatineerd) 19x17x7cm. Cond.: G
Bronzen figuur, gesigneerd Bofill (vermoedelijk Antoinne Bofill 1894 - 1939). Voorstellend een herder met zijn hond, mooie originele patina 24cm. Cond.: G
Groot Chinees benen figuur, voorstellend een geisha met waaier. Rondom bewerkt, in goede originele staat 20e eeuw 36cm.
Oud Chinees ebbenhouten met benen figuur, voorstellend een man met groente 1e helft 20e eeuw 18cm. Cond.: G
Bronzen wijwaterbak, Jezus-figuur 19e eeuw staand op console voor aan de wand. Mooie kwaliteit 28cm. Cond.: G
Twee tweekleurige bronzen Oosterse tempelwachter 20e eeuw in goede staat 22cm.
Groot antiek bronzen beeld Duitsland, gesigneerd Stüttgen met gietstempel Duesseldorf. Bronce Bildgiesserei G.b.m.H. Voorstellend 3 zingende koorknapen in goede staat 42x32x17cm.
Antiek terracotta meisje met bloempot en mand ca. 1900. Originele beschildering (made in Austria) 48cm. Cond.: G
Bronzen lachende boedha op houten sokkeltje ca. 1900 9x9x8cm. Cond.: U
Oud of antiek bronzen masker met ring (Afrika?) 30x17x6cm. Cond.: G