Etienne Bagchus ( 1940 - 2012 Apeldoorn), bekende Hollandse beeldhouwer helaas in 2012 overleden, groot houten sculptuur op sokkel 161cm. Cond.: G
Bronzen figuur voorstellend twee jachthonden op voet 2e helft 20e eeuw 22x48x10cm. Cond.: G
Bronzen figuur, gesigneerd Rancoulet. Voorstellend een jongen met iets in de hand 2e helft 20e eeuw 38cm. Cond.: G
Bronzen lezend meisje, gesigneerd M. Moreau 2e helft 20e eeuw. Geheel op zwart marmeren sokkel 29cm. Cond.: G
Groot bronzen figuur van een rennende krantenjongen, tweekleurig gepatineerd. Gesigneerd Karolsky 2e helft 20e eeuw 91x70x27cm. Cond.: G
Grote bronzen waterval voorstellend een putti met schelp 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat 60x36x32cm.
Grote bronzen hazewindhond 2e helft 20e eeuw. Tweekleurig gepatineerd 58x80x23cm. Cond.: G
Groot Afrikaans bronzen beeld met daarbij een olieverfschilderij van het beeld 38x20x14cm. en 50x31cm. Cond.: G
Vier delen oud Indonesisch houtsnijwerk 20e eeuw; 3x plaquettes met floraal decor, 1x houten sculptuur met vogels (stukje af) 38x10cm. en 26x14x10cm. Cond.: R-G
Bronzen figuur ca. 1900, voorstellend een zittende vrouw met bloem. gesigneerd L. Kley (Louis Kley 1833-1911), mooie patina in zeer goede originele staat 31x11x20cm.
Twee oude Oosterse bronzen vazen 20e eeuw; 1 met olifant en figuur met vaas erop 16-17cm. Cond.: G
Bronzen figuur 2e helft 20e eeuw, karikatuur van een oude naakte dikke man, 37x14x13cm. Cond.: G
Bronzen figuur 2e helft 20e eeuw, voorstellend een oude naakte dikke man 36x14x9cm. Cond.: G
Groot bronzen figuur ca. 1900, voorstellend een putti met boek op bankje in barokstijl 41x24x15cm. Cond.: G
Grote bronzen figuur ca. 1900, voorstellend een man met slang en schaal in goede staat 67xø24cm.
Groot Art Deco figuur ca. 1930 voorstellend 2 herten op marmeren voet (compositie metaal), mooie brons-achtige patina. Hertshoorn mist klein stukje 28x40x18cm. Cond.: G
Bronzen figuur ca. 1890, gesigneerd U. Basset. sc. La Source. Voorstellend een Romeinse vrouw met amfora. Mooie patina, vingers verbogen 32cm. Cond.: G
Oude bronzen damesbuste 1e helft 20e eeuw met mahoniehouten sokkel in zeer goede staat 41x51x13cm.
Bronzen figuur ca. 1900, gesigneerd Bofill, originele groene patina. Voorstellend een arbeider met breekijzer 19x11x9cm. Cond.: G
Oude Chinese bronzen vaas met 2-dimensionaal goudkleurig decor van vogels ca. 1900. In goede originele staat 33xø16,3cm.
Oud roze marmeren figuur op wit marmeren voet ca. 1930 (ongesigneerd) 15x10x7cm.
Egyptisch terracotta beeld, Voorstellend: Isis,gesigneerd Antheunis Leiden 20e eeuw 61x12x16cm Isis, de goddelijke belichaming van het moederschap, vrouw van Osiris en moeder van horus. Zij was een oc...