Chinees spekstenen 19e eeuws figuur, voorstellend een man staand op een vis 16cm. Cond.: G
Dirk Harting epreuve d'artiste (Salataga Indië 1884 - ), dorpstraat 20x17cm. Cond.: R-G
Engelse plated hengselschaal en twee servetringen. 29x11x11cm./ cond.:U
Lot zilver: bestaande uit o.a. 5 zilveren ringen, met o.a. een malachiet, een broche van een uitgezaagde rijksdaalder, een ketting en hanger met Amethist. Totaal gewicht ca 48,3 gr.
Naar J.J.C. Spohler ca. 1900, aquarel op papier, Hollands wintergezicht met figuren 19x14cm. Cond.: R-G
Otto Herter (1924 Pjatigorsk Kaukasus - Hamburg ), zwarte inkt op papier, zelfportret 40x33cm.met boek, Cond.: G
Fiedler (Duitse School), aquarel op papier, landschap met kust 45x60cm. Cond.: G
Ongesigneerde ets (Marius Bauer ongesigneerd) uit een antiquarisch boek, Oosters dorpsgezicht met figuren 14x12cm. Cond.: R
Vijf Chinese schilderijen op rijstpapier ca. 1900 (beschadigd) 10x6,7cm. Cond.: M
G. Vermeer ca. 1920, olieverf op paneel, dorpsstraat met figuren 24x30cm. Cond.: G
Twee oude messing vernikkelde kannen 20e eeuw 1x koffiekan (deuk + deksel los) en 1x kleine kraantjeskan Tiel ca. 1920 21-22cm. Cond.: R-G
Aparte Art Deco dekseldoos ca. 1920, waarschijnlijk aluminium met ponsnagels, deksel bewerkt 7,5x17,5x10,5cm. Cond.: G
Notenhouten barometer ca. 1900 met snijwerk en paard in goede originele staat 48cm.
Antieke Jugendstil wandbarometer met Nederlands schrift in goede originele staat 52x20x6cm.
Drie delen 19e eeuws antiek; 1x grote biedermeier tabakspot 31xø17cm., 1x vijzel ca. 1830 11xø12cm. en 1x stoofje met koperen beslag 13x23x15cm. Cond.: G
Oud Chinees kompas met tekens, gelakt hout, 1e helft 20e eeuw 7x5x2cm. Cond.: G
Twee delen horeca-plated, 1 geëmailleerde waterketel 1e helft 20e eeuw en 1 antieke koffiemolen 9-20cm. Cond.: G
Delftsblauwe vaas Regina en 1 plated tablet met bewerkte omranding 20e eeuw 12xø13cm. en ø30cm. Cond.: G
Vroege terracotta bewerkte steen 18e eeuw of ouder, bewerkt met medaillons en bloemen 5,5x14x9cm. Cond.: G
Vier delen 19e eeuws tin; 2x kan (1 gerestaureerd) 18-15xø10cm. en 2x bord ø21cm. Cond.: R-G
Zeven delen Hollands tin 20e eeuw; 1x snotneus, 1x kaarskandelaar, 1x eikeltjeskan, 2x brandewijnkom en 1x vijzel 5-33cm. Cond.: G
Emaille doosje, Messing met geëmailleerde bovenzijde met bloemen. ø 39 mm. iets beschadigd.
Oud Chinees postzegelboek (zonder zegels) in goede staat 6x25x20cm. Cond.: G
Oude grenenhouten armleunstoel in Biedermeier stijl 2e helft 20e eeuw 98x53x60cm. Cond.: G
Oud perzisch handgeknoopt tapijt briekrood/zwart/creme.groen in goede originele staat 150x103cm. Cond.: G
Decoratieve oude houtgesneden boedha met stukjes spiegel ingelegd 20e eeuw 26x20x16cm. Cond.: G
Oud Indonesisch houtsnijwerk, voorstellend een vrouw en man in de bosschage 20e eeuw 24x24x4cm. Cond.: G
Grote oude persglazen bokaal ca. 1930 in goede originele staat 23xø17cm.
Drie kristallen karaffen 19e eeuw met slijpsel (1 stop heeft chip) 28-30cm. Cond.: R-G
Zes 19e eeuwse gegraveerde glazen met rankendecor in goede staat 11,5x12,5cm.
Oud Makkums ploychroom porseleinen herdenkingsbord ter herinnering aan uw commissariaat bij de IJsselmij (20e eeuw). in zeer goede staat, met vogel- en bloemendecor
Oude Chinees porseleinen figuur, Chine de Blanc, voorstellend een Chinese vrouw met boog en zwaard 20e eeuw 15cm. . Nr. 3 Cond.: G
Twee Chinese gemberpotten 17e-18e eeuw; 1x mangaan decor met landschap 13xø12cm. en 1x met Chinees teken 15xø14cm.
Twee delen oud keramiek; 1x schaaltje van Auguste Delaherche ( 1857 - 1940) met groene glazuur en 1x vaas Duitsland ca. 1950 (gemerkt, rand beschadigd) 10,5-17cm. Cond.: R
Vier keramieken schalen, Blue Mountain Canada, blauw glazuur met vis-en bladmotief. 17-35cm., Cond.:G
Drie delen oud porselein; 1x inktstel ca. 1930 met windhond en bloem (bloemstuk af, inktpotjes waarschijnlijk niet origineel), 1x Sitzendorf panter (scheur in porselein) ca. 1930 en 1x bisquit porsele...
Antieke majolica pauw-spaarpot 1e helft 20e eeuw (ongemerkt) in goede staat 13x11x6cm.
Vier kopjes en 3 schotels, Societe Ceramique Maastricht Holland "Tea Drinker" 1e helft 20e eeuw. 1 Chip van kopje 7xø13cm. Cond.: G
Drie grote Wedgwood Clover presenteerschotels; 2x rond ø32cm. en 1x ovaal 51x41cm. Cond.: G
Oud Zuid-Amerikaans terracotta blaasinstrument in de vorm van 6 Zuid-Amerikaanse vrouwen in kledendracht 20e eeuw 12xø10cm. Cond.: G
Twee oude Meissen porseleinen kruidenschaaltjes 1e helft 20e eeuw, 1 schaaltje gelijmd 5x11x8cm. Cond.: R-G
Malachietset, een verlopend snoer, 6-8mm, met 2 paar bijpassende oorknoppen. Lengte collier 60 cm.
Tijgeroogsnoeren. 1x snoer 70 cm, kraal ø 9 mm en 1x snoer 65cm kraal ø 8 mm.
Gerda Rotermund (Duitse School), houtsnede op papier, vogels op een tak 17x24cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, ets op papier, watermolen 12x8cm. Cond.: G