Twee vleesvorken met bewerkte zilveren handgreep in etui en een antieke Hollandse zilveren servetband 835/000. Jaarletter K: 1869, MT: G.F. van Geelen Schoonhoven Cond.: U
Zilveren Hollands gekeurd schaartje met gegoten grepen en met acanthusblad versierd foudraal. L. 13.5cm., ca. 87gr., Cond.:U
Zilveren miniatuur haardtang met gedraaide poten, Amsterdamse keur van voor 1733 (toegeschreven aan Mr. Jan Breda 1688-1725, mogelijk 17e eeuws) L.: 11,5cm. ca. 10gr.
Zilveren hengselschaaltje op voet met opengewerkte gedreven bloemenrand, strak ajourgezaagd hengsel (vermoedelijk Frankrijk) 835/000 ca. 146gr. 7xø10,5cm. Cond.: U
Antiek kristallen parfumflacon met Hollands gouden hals en dop in bijbehorende foudraal, H.: 10cm. Cond.: U
Zilveren 4-lichts kandelaar op 8-kantige voet, kleine schade. Kon. Ned. Edelmetaalbedrijven van Kempen, Begeer en Vos ca. 1920, 925/000, 10,5x15x28cm.
Zilveren 4-delig koffie- en theeservies op voet met ebbenhouten handgrepen, bewerkte rand (voet en langs de bovenrand) en eikelmotief op de deksels. Z2 keur, MT: D.J. Aubert Den Haag. Gewicht (inclusi...
Set trouwringen GG 585/000. Breedte 2,8 mm. De ringen zijn zonder gravure. ca 5,3 gr.ø 54 en 60
Oude granaat armband, GG 585/000. Twee rijen, met 2 grote granaten onder elkaar en twee randen met bloembewerking met 6 kleine peervormige granaten. De armband is voorzien van een bakslot. Breedte 3 c...
Antieke armband, zilver 800/000, verguld. Dubbele rozetvormige schakels, voorzien van bewerking en met ogen geschakeld. Breedte 23 mm. Lengte 20,5 cm. ca 24.2 gr
Armband GG 585/000 met Granaten. Schakelarmband met 6 bloemschakels met granaat en met 6 schakels opengewerkt GG, om en om. De armband is voorzien van een bakslot en verkeerd in zeer goede staat. ca 1...
Mooie granaatarmband, 3 rijen met GG 585/000 sluiting met Granaat. De 3 rijen granaten, ø 5mm, zijn bevestigd aan een GG ronde sluiting, ø 17 mm, in de vorm van een bloem met in het midden een Granaat...
Broche GG 585/000 rozet met Granaten. Oude ronde broche, ø 21 mm, bezet met drie randen met Granaten. ca 3,5 gr
Staafbroche GG 585/000 met Granaat. Langwerpige broche, lengte 42 mm, opengewerkt aan de zijkanten met ingelegde bloemen. In het midden van de broche zit een Granaat gevat in een bewerkte bloemvormige...
Oorknoppen GG 585/000 met granaat. Grote ronde oorknoppen met in het midden een ronde gefacetteerde granaat, ø 8mm. Om de granaat zit een royaal bewerkte GG geschulpte rand. ca 5.4 gr
Ring GG 585/000 met grote ovale granaat. Ring met een grote ovaal gefacetteerde granaat, 19x14 mm. Om de granaat zit een getorste rand en een opengewerkte brede versiering. ca 6.2 gr. ø 58
Grote peervormige hanger, GG 585/000, met Granaten. Lange hanger, 40 mm, met in het hangeroog 2 granaten en in de grote peervormige hanger een peervormige Granaat met daaromheen 10 ronde Granaten verl...
Collier bestaande uit 5 rijen olijfvormige granaten aan antiek GG 585/000, sluiting. De snoeren granaat zijn bevestigd aan een grote ronde antieke sluiting, ø 31mm, met knopjes en filigrain bewerking...
Engels sterling zilveren theepot op vier pootjes met houten greep en scharnierend deksel met voluten rand, 925/000 10xø11cm. Cond.: U
Schitterende Hollands zilveren ajourgezaagde broodmand op 4 pootjes met parelrand. 925/000, grootkeur, jaarletter P: 1975, MT: Aubert Den Haag ca. 383gr. 31x20x12cm. Cond.: U
Sterling zilveren ajourgezaagde hangselschaal op voet 925/000 ca. 270gr. 9xø19cm. Cond.: U
Stel geslepen kristallen dekselcoupes op onderschotel met amandelslijpsel en ster op de bodem, kleine beschadiging, met fraaie zilveren knoppen, 835/000 welke bekroond worden met liggende koeien, MT.:...
Antieke Hollands zilveren herinneringslepel: "Aankomst van Prins Willem te Scheveningen 1813" 835/000, MT.: G.Schutte, Purmerend, L.21cm., ca. 51gr., Cond.:U
Twee bijzonder mooie grote Sterling zilveren, 925/000, tafelkandelaars met geschulpte voet. H.ca 32 cm. samen ca.1134 gr. Cond:. U.