Grote 19e eeuwse gietijzeren deurklopper in epmire stijl in goede staat 28cm.
Twee delen antiek, 1x goudweegschaal 19e eeuw met houten houder en kleine gewichtjes, 1x goudkleurige bril ca. 1900. 10-17cm. Cond.: G
Prachtig Jugendstil presenteerblad met beschilderde keramieken plaquette ca. 1900. In goede originele staat met mooie vormgeving 8x37x21cm.
Drie antieke vernikkelde stoofjes met kannen en 2 losse kannen o.a; Jugendstil 1e helft 20e eeuw, stoofjes met glas en keramiek. In goede originele staat 17-33cm.
Oude Duitse accordeon met houten kast, gemerkt M en H, in originele staat 36x31x19cm.
T. Brandschma, olieverf op linnen, Spaans meisje met oorbellen 24x30cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (Koster?) ca. 1920, olieverf op paneel, riviergezicht met zeilboot en huis 24x30cm. Cond.: G
Ets, Roodenburf fecit (1895 - 1987), ets op papier, Rijn bij Rhenen 30x22cm. Cond.: G
H. Ronner (Waarschijnlijk Henriette Ronner), olieverf op paneel, vaas met bloemen 10x7cm. Cond.: G
Twee antieke etsen; 1x Toon de Jong (Laren 1879), boot 40x30cm. en 1x Eugene Luiter?, ets op papier, berkebomen 39x28cm. Cond.: R-G
G.W. Knap 20e eeuw, olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G
Acht munten (zilver en koper), Nederland Provinciaal o.a; Gelre-Nijmegen, Holland, Duitsland, astria, overig buitenland
Drie Chinese zilveren munten; 2x 1 dollar, 1x 50 cent. Provinciaal en republiek Cond.: ZF
Kavel van 24 zilveren munten; 23 munten van 2,5 Gulden Juliana (diverse jaren 1959-1966) en 1 munt van 50 Gulden 1984 Beatrix.