Eikenhouten boekenkast ca. 1900 met rankendecor in goede originele staat 134x136x40cm.
Vroege Engelse eikenhouten kist 17e/18e eeuw met handgestoken panelen, slot mist. In goede originele staat 68x47x104cm.
Oude pallisanderhouten saxofoon-speler 2e helft 20e eeuw in goede staat 40x34x20cm.
Bronzen skelet 21e eeuw, de denker (naar Rodin). gemonteerd op zwart marmeren voet in goede staat 33x15x18cm.
Prachtige zeldzame Copier Leerdam blauwglazen cactuspot ca. 1930 in Art Deco stijl 13x10x10cm. Cond.: G
Prachtige zeldzame 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot (gesigneerd) met rondom 8 Chinese figuren beschilderd (musicerend, dansend, etc.). Oude haarlijn in deksel 16xø12,5cm. Cond.: G
Zeldzame 17e eeuwse Hollandse tegel van een reiger (minimale randschade), glazuur goed ca. 13x13cm. Cond.: R-G
Zes delen 18e eeuws Chinees imari porselein; 4x kop & 2 schotels (1 kopje met chip en haarlijn, 2 schotels lichte randschade) 7-ø13,3cm. Cond.: R-G
Grote ronde Chinees porseleinen plaquette met drakendecor 20e eeuw in goede staat ø27cm.
Zes delen 19e eeuws capucijner porselein met Chinees bloemendecor; 2 kop&schotels en 2 losse schotels (1 met minimale chip) 5xø11cm. Cond.: G
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop & schotels in goede staat, 1 chip kopje.
Oorknoppen GG 585/000 met granaat. Grote ronde oorknoppen met in het midden een ronde gefacetteerde granaat, ø 8mm. Om de granaat zit een royaal bewerkte GG geschulpte rand. ca 5.4 gr
Antieke broche, zilver met goud met diamanten, parel en topaas. Jugendstil broche, tevens te dragen als hanger, ruitvormig model met in het midden een grote ovale paarse steen, cabouchon geslepen. In ...
K.Haverkamp '47, olieverf op linnen, Rotterdamse havenkade met paardekarren en figuur. 100x60cm., Cond.:G
Minitrix 12829 treinset "NS koploper" 3-delig treinstel, ongebruikt in originele verpakking, N spoor.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop & schotels met peterseliedecor (8-kantig). 2 Kopjes met lichte randschade 4,3x9,8x9,8cm. Cond.: R-G
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met bloemdecor (4x met minimale randschade) 3,5xø7,5cm. Cond.: R-G
Zeldzaam fraai geslepen kristallen zoutvaatjes als bloem met amandelslijpsel, op gedre3ven en gegraveerd 835/000 zilveren blad met steel op ronde ebbenhouten voeten. MT.: E.J.Jansen, Amsterdam, ca. ...
Hanger, GG 585/000 met grote bloedkoraal. Grote ovale hanger met in het midden een grote ovale bloedkoraal, 20x11mm. Om de bloedkoraal zit een brede bewerkte rand met gravure en bloembewerking.
Vier Chinese munten; 2x zilveren dollar, 1x 50 cent en 1x 10 cent. Diverse kwaliteiten.
Vier zilveren Chinese munten; 1x 1 dollar, 1x 50 cent, 1x 25 cent, 1x 10 cent. Cond.: 3xZF en 1x G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op papier, markt met figuren 30x40cm. Cond.: G
Jan van Anrooy (1901 Zaltbommel - ), olieverf op linnen, stoomschip bij dorp 25x35cm. Cond.: G
Prachtige oude zwart geëmailleerde Brown H1 trechterluidspreker ca. 1920-1930 in goede originele staat 53x31x29cm.
Twee 19e eeuwse tinnen klepkannen met duimrust in goede originele staat 17-18cm. Cond.: G
Kato 10-327 "eurostar" 8 Car set, Spoor N, compleet ongebruikt in originele doos.
Frans marmeren klokkenstel ca. 1880 met 8-daags uurwerk. Gemerkt Raisson + Thomas succeseurs. In zeer goede staat (geen beschadigingen aan marmer, pootjes iets vebogen) 46cm. Cond.: G
Oude Art Deco pendule in driehoek-vorm met koperen wijzerplaat ca. 1920. Origineel Junghans uurwerk met gongslag. Compleet met sleutel, geheel in zeer goede originele staat 29x32x14cm.
Zes antieke eikenhouten Mechelse stoelen met leeuwenkoppen, velours stoffering en koperen nagels. In zeer goede staat 98x50x55cm.
Duitse Biedermeier eikenhouten schrijfsecretaire, deels massief/ deels gefineerd. In goede originele staat 115x60x106cm.
Grote oude bronzen papegaai op voet 2e helft 20e eeuw. Zijkant papegaai is gescheurd (geoxideerd) 127cm. Cond.: M
Grote Chinees porseleinen dekselvaas 20e eeuw met bloesemtak-decor in zeer goede staat 41xø23cm.
Twee zeldzame 19e eeuwse imari porseleinen vazen (gesigneerd) met bloemen-, en vogeldecor. geschulpte bovenrand en handgrepen. 1 Handgreep heeft een scheurtje, oude restauratie. verder in zeer goede s...
Prachtige grote 19e eeuwse goud-imari porseleinen schotel in schelpvorm met bloementuin-motief. In zeer goede originele staat 6x37x37cm.
Grote 19e eeuwse capucijner vaas met 2 Chinese landschappendecors. Rand van voet beschadigd 25xø10cm. Cond.: R
Gesigneerd N. Roosenboom ca. 1900, olieverf op paneel, Hollands landschap met figuren en boerderij 60x80cm. Cond.: G
Ronde zilveren 800/000 hengselmand met blauw glazen inzet. Rijkelijk bewerkt gegoten frame met figuren decor.. ø 9.5 cm., Gewicht zilver ca. 195 gr., Cond.:U
Ring, 333/000, met Amethist en zirconia's. Brede ring met in het midden een ovaal gefacyetteerde Amethist, over de breedte op de ring, ca 9 mm, in rechthoekige kast. naast de Amethist zit een rand met...
M. Schreuder, olieverf op paneel, Hollands stadsgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G
Frans Hoos ( 1884 - 1966 Den Haag), olieverf op linnen, Hollandse gracht met ophaalbrug en figuren 40x50cm. Cond.: G
H. Ronner (Waarschijnlijk Henriette Ronner), olieverf op paneel, vaas met bloemen 10x7cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, ossenspan met vrouw 28x40cm. Cond.: G
Duitse spaanhouten beschilderde hoedendoos ca. 1850. Beschildering op deksel met spreuk "Gott im herzen die liebste in Arm, Lindert Schmerzen und hält Fein warm". Alles in zeer goede originele staat. ...
Twee oude Louis Quinze stijl wandlampen met glasprismen en bronzen ornamentuur 20e eeuw, in goede staat 39x22x13cm.
Prachtig Oosters snaarinstrument ca. 1880 gemaakt van parelmoer, been, calebas, mahonie etc. In zeer goede originele staat 126x37x28cm.
Zes herinneringsobjeckten voetbal: Play off Europa Leaque 2012-2013 FC Dynamo Bucaresti-FC Metalist Khartin, Champions Leaque 2001-2002 Real Club Deportivo de la Coruwa-Bayer 04 Leverkussen, Bella pai...
Oude mahoniehouten Davenport secretaire 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 89x54x58cm.
Grote art-deco boekenkast, ca. 1930, pallisander met eiken fineer. In goede originele staat. 40x240x300cm.
Zeer groot Perzisch handgeknoopt tapijt, creme/blauw/briekrood 250x350cm. Cond.: G
Groot oud Indonesisch houten beeld, voorstellende een Balinese schone met bloemenranken ca. 1960. H.: 72cm. Cond.: G
Oude bronzen liggende halfnaakte dame op wit-marmeren voet (chip), gietstempel Parijs 20e eeuw in goede staat 29x15x10cm.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen; 1x donkerblauw met bloemendecor 13xø10cm. en 1x 6-kantig met decor van kraanvogel in de wolken 13x10x10cm. Cond.: G
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen 8-kantige kop&schotels met peterseliedecor (gemerkt). Minimale randschades 6x13x13cm. Cond.: G
Ring GG 585/000, vierkant model. Strakke ring vierkant met slag, 5 mm breed en de gehele is gematteerd. ca 7 gr. ø 55
Antieke Hollands zilveren papegaaibeugel met velours tasje aan jasseronketting. gekroonde V (vreemde werken), Beugelbreedte 15cm. Cond.: U
Antieke Hollandse zilveren miniatuurset: Bank met zeven stoelen met romantische voorstelling in de rugleuning en de eettafel met fraai bewerkte geschulpte rand en engelen voorstelling op blad, 835/000...
Mooi gaaf Engels zilveren miniatuurservies, 5-delig compleet met bijbehorend blaadje. 925/000, ca. 69gr. 15x4cm. Cond.: U
Broche GG 585/000, met Briljanten. Een staafbroche, merk Merci, in de vorm van een kronkel met een uitlopend stuk aan een zijde met daarin vele trapezium geslepen Diamanten.Tevens als hanger te dragen...
Ring WG 585/000 met diamanten. Een ring met markiesvormige bovenzijde. In het midden zitten 3 briljanten met daaromheen een rand met diverse kleine diamantjes, in totaal 0.21 crt. ca 2,9 gr. ø 52
Hanger GG 585/000 met granaat. Ruitvormige hanger, 30x30mm, opengewerkt, met in het midden een rozet met 9 granaten en 2 filigrain randen. ca 5 gr.
Viggo Langer (1860 - 1942), Italiaans landschap met gezicht op Vesuvius (gaatje in het doek) 28x22cm. Cond.: R
Gesigneerd J. Strok 20e eeuw, olieverf op paneel, winters dorpsgezicht met vele figuren 30x40cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, havengezicht 30x40cm. Cond.: G
Joseph Tilleux (Antwerpen 1896 - 1978), olieverf op paneel, landschap met figuren en boerderij 35x27cm. Cond.: G
Gesigneerd W. de Klerck ca. 1900, olieverf op linnen, riviergezicht met vee en figuren 65x50cm. Cond.: G
Willem van de Ven (1898 - 1958), olieverf op linnen, plasgezicht met waterlelies 100x60cm. Cond.: G
Twee Tiffany-stijl tafellampen (nieuwwaardig) in Art Nouveau stijl in goede staat, 21e eeuw 36x10x10cm.
Messing kraantjeskan ca. 1800 staand op klauwpoten in zeer goede originele staat 35x26xø14cm. Cond.: G
Originele Franse blikken vooroorlogse speelgoedtrein van Eclair Brevete S.G.D.G. ca. 1930. In originele doos en in goede originele staat
Franse vuurvergulde bronzen pendule ca. 1860 met origineel 8-daags uurwerk in goede originele staat 40x26x11cm.
Hollandse Friese stoelklok 19e eeuw met wekkerfunctie in goede staat 77x43x25cm.
Grote 18e eeuwse Twentse dekenkist, voorzijde gekerft met origineel slot en binnenvakken. In zeer goede originele staat 85x71x173cm.
Antieke Louis Seize-stijl eiken rolluik penantkast, ca. 1900, In goede originele staat. 83x43x107cm.
Eikenhouten fineer boekenkast ca. 1920 met vgeslepen glazen deuren en snijwerk op de panelen. In redelijke originele staat 188x155x42cm. Cond.: R
Twee bronzen duiven 21e eeuw, gesigneerd Francois Pompon met zwart marneren sokkel in goede staat 24-25cm.
Grote bronzen adelaar 21e eeuw in Art Deco stijl, gesigneerd G. Klimt. Gemonteerd op zwart marmeren sokkel, in goede staat 51x16x16cm.
Empire porseleinen 9-delig koffieservies ca. 1820 bestaande uit; koffiekan en 8 kop & schotels (goud sleets) 21x19xø10cm. en 8xø13cm. Cond.: G
Kavel van 42 oude wandtegels ca. 1900 (en ouder). Onder andere Jugendstil, blauw/wit ca. 13x13cm. Cond.: R
Twee oude Chinese jade olifanten 20e eeuw in goede staat 7x9x4,5cm.
Fraai groot kristallen geslepen zwaan- tafelstuk als zoutvat met geslepen ster op de bodem voorzien van zilveren montuur 835/000 met opengewerkte beweegbare vleugels, H.15cm.
Antieke geslepen kristallen gember coupe compleet met deksel, voorzien van diamantslijpsel, staand op 835/000 zilveren voet met dubbele parelrand. Toegeschreven aan W.Husselman, Deventer ca. 1850, 32x...
Zilveren 4-delig miniatuurserviesje op rechthoekig tablet met 2 handgreepjes (Z2 gekeurd) 835/000, ca. 191gr. 12,5x10,5cm. (excl. grepen) Cond.: U
Zeer oud Omega horloge. Dames model, ø ca 2,5 cm, rond horloge, met centrale secondewijzer en cijfers op de plaat. Mechanisch horloge, ca 1920-1930. Scharnier van de achterzijde behoeft reparatie.
Ovale 835/000 zilveren tabaksdoos, rondom voorzien van diverse gedreven romantische afbeeldingen, Nederlands gekeurd, ca. 1904, ca. 2.5x11x4.5cm.,
Blauwglazen (bloem)pot in zilveren 835/000 opengewerkte en gegraveerde florale houder met rand op zes pootjesMT.: B.W.van Eldik, Zutphen ca. 1929, 8xø10cm, zilvergewicht ca. 147gr.
Lot 20 zilveren ringen, met o.a. gekleurde zirkonias, onyx, markesiet en diverse fanatsiemodellen.
Kavel van 3 antieke geweren; 1x voorlader, 1x karabijn (incompleet) en 1x Oosters geweer(voorlader) 117-148cm. Cond.: R-M
Twee Corpus Christies 18e-19e eeuw; 1x 18e eeuw van been en 1x 19e eeuw van ivoor 17-24cm. Cond.: G