This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

18. Oktoberveiling 2013

Auction on Friday, October 18, 2013 from 02:00

Completed | Default auction

4 Tegels
Result: 40 EUR

Vier oude Hollandse tegels 17e/18e eeuw; 1x dikke tegel 17e eeuw, polychroom met vaas en bloem (beschadigd), 1x 17e eeuw met bloemen in vierkant (beschadigd), 1x 18e eeuw met vaasdecor (beschadigd) en...

3 Oude bierpullen
Result: 40 EUR

Drie oude/antieke Duitse bierpullen; 2x Westerwald steengoed Historisme ca. 1880 en 1x glazen bierpul 20e eeuw. Allen in goede staat 18-24cm. Cond.: G

Servies
Result: 40 EUR

Oud Duits Seltmann Weiden Bavaria koffieservies bestaande uit; koffiekan, melkkan, suikerpot, 12 kop&schotels en 12 gebaksschotels Cond.: G

2 Schaaltjes, 18e eeuw
Result: 40 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen ovale schaaltjes; 1x geschulpt met figurendecor en 1x ovaal met bloemendecor 12-14,5cm. Cond.: G

2 Goebel treintjes
Result: 40 EUR

Twee oude keramieken Goebel (Hummel) treintjes in goede originele staat 5,5x6,5x3cm. Cond.: G

Vaas, 19e eeuw
Result: 40 EUR

Chinees porseleinen 19e eeuwse ghandi vaas (tuit mist) met bloemdecor, erg apart 20xø14cm. Cond.: R

3 Dresden danseressen
Result: 40 EUR

Drie oude Dresden porseleinen figuren 20e eeuw; 1x Alka Kunst Dresden Western germany, danseres (minimale chips mogelijk), 1x dame 529JM (schade jurk) en 1x ruiter te paard (voet gelijmd en vingers be...

2 Lladro beelden
Result: 40 EUR

Twee oude Spaanse Lladro figuren 2e helft 20e eeuw; 1x bloemenmeisje 1977 (1 bloemblaadje af) en 1x meisje met hoed F27J43, 26,5-23cm. Cond.: G

4 Chinese schotels
Result: 40 EUR

Vier prachtige 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met geschulpte rand en bloemendecor in goede staat ø11cm.

Pors. naaldendoosje + doosje
Result: 40 EUR

Porseleinen naaldendoosje en een porseleinen 6-kantig doosje, 7x2.5x3cm en 4.5x4.5x2.5cm., Cond.:U

8 Empire schotels
Result: 40 EUR

Acht 19e eeuwse porseleinen empire schotels met gouddecor (2x haarscheur) ø13-ø14cm. Cond.: R-G

Delfts blauwe vaas
Result: 40 EUR

Grote Koninklijk Delft aardewerken dekselvaas. Geribbeld met bloemendecor en Hollandse leeuw Nr. 1373 en Schilder C. (20e eeuw). In zeer goede staat 50xø24cm.

Eetservies, soepterrine
Result: 40 EUR

Antiek keramieken restservies met blauw decor (ongemerkt), onder andere; 2x grote schaal, soepterrine en 14 borden Cond.: G

Satsuma vaas
Result: 40 EUR

Antieke Satsuma vaas (keramiek) met Wilhelmina teken en 31 Augustus 1923. gesigneerd en made in Japan, in goede staat 21xø11cm.

Plateel halsvaas
Result: 35 EUR

Plateel halsvaas , Arnhemse Fayence Fabriek jaren 20. Geometrische decoratie in blauw/groen en okerkleur, gemerkt en genummerd, H.: 23cm. Cond.: G

2 Goebel vogeltjes
Result: 35 EUR

Twee oude Duits keramieken Goebel (Hummel) vogeltjes ca. 1960, in goede originele staat 7x9cm.

Keramieken vaas
Result: 35 EUR

Keramieken kogelvaas ca. 1930, gemerkt Vallanis (Frankrijk) met bloemdecor en zwarte stippen in goede originele staat 15xø14cm.

3 Delen plateel
Result: 35 EUR

Drie delen Hollands plateel; 1x schenkkan Royal Gouda Dura, 1x vaas nr. 7267/9 en 1x dekseldoos nr. 8421, 13-25cm. Cond.: G

3 Porseleinen gemberpotten
Result: 35 EUR

Drie oude Chinees porseleinen gemberpotten 1e helft 20e eeuw met handbeschilderd decor van een draak, vogels, bloemen en figuren 12xø9,5cm en 12xø10cm. Cond.: G

8 Delen porselein
Result: 35 EUR

Acht delen oud Duits porselein; 7x kop&schotels, 1x tuitvaas o.a; KPM, Furstenberg en Weimar. In goede staat 8-18cm. Cond.: G

3 Vazen, plateel
Result: 35 EUR

Drie delen Oud Hollands plateel; 1x oorvaas nr 4070/7, 1x schenkkan Aren en 1x oorpot Aren Belgium 15-19cm. Cond.: G

4 Chinese vaasjes
Result: 35 EUR

Vier oude Chinees porseleinen vaasjes ca. 1900 en later (2x gesigneerd). In zeer goede originele staat 9,5-12cm.

3 Kutani vaasjes
Result: 35 EUR

Drie 19e eeuwse Japans porseleinen Kutani vazen met landschap- en bloemendecor (vogels en figuren). gesigneerd 9-16cm. Cond.: G

2 Chinese schalen
Result: 35 EUR

Twee grote Chinees porseleinen kommen 20e eeuw met floraal decor (gesigneerd) 8,5xø20,6cm. In zeer goede staat

Pors. man/vrouw
Result: 35 EUR

Oude Duitse Thuringen porseleinen figuur 1e helft 20e eeuw (bloemenmand gelijmd) 12x8x7cm. Cond.: R

3 Delen Chin. porselein
Result: 35 EUR

Drie delen Chinees porselein 19e eeuw (gesigneerd); 1x schotel met decors en hondje (Cond.: G), 1x schoteltje met decors en hondje (1mm. chip) en 1x dekseltje met floraal- en vlinderdecor (randschade)...

2 Porseleinen schalen
Result: 35 EUR

Twee antieke schalen; 1x porselein (scheur) met antiek zilveren beugel en 1x opaline glas met decor ø21cm. Cond.: R-G

11 Borden Rosenthal
Result: 30 EUR

Elf porseleinen verzamelaarsborden van Rosenthal, ontwerp Björn, Wiinblad, decor Sindbad der Seefahrer ø16cm. Cond.: G

KPM bonbonschaal
Result: 30 EUR

Oude Duitse KPM porseleinen bonbonschaal ca. 1920 in bladvorm met gouddecor, in zeer goede staat 22x18,5cm. Cond.: G

4-Delig plateel
Result: 30 EUR

Leuk platelen 4-delige kaststel, decor roma. Genummerd en monogram. 1 Vaas heeft 2 chips af bij voet ca. 1920 met floraal decor 14-15cm. 6-ø8cm. Cond.: R-G

7 Delen plateel
Result: 30 EUR

Twaalf delen oud Hollands aardewerk o.a; 7x flora Gouda, 1x Regina (Amerrlaan), 4x Borden Goedewaagen Gouda 7-29cm. Cond.: G

7-Delig kaststel
Result: 30 EUR

Porseleinen 7-delig kaststel, gemerkt met havendecor 20e eeuw in goede staat 25-33cm.

4 Delen plateel
Result: 30 EUR

Vier delen oud Hollands plateel; 1x schenkkan Rhodian Holland, 1x vaasje (onduidelijk), 1x knobbelvaas Faroga Rembrandt en 1x dekselcoupe Flora Gouda 8,5-26cm. Cond.: G

Ovale mangaan tegel
Result: 30 EUR

Mangaankleurige 18e eeuwse ovale tegel met religieuze voorstelling (Corpus Christie, chip) 10,5x7,3cm. Cond.: R

6 Borden, Amazone
Result: 30 EUR

Zes borden Petrus Regout Maastricht ca. 1900, decor Amazone in goede staat ø26cm.

Victoria potten 12x
Result: 30 EUR

Dertien antieke Jugendstil levensmiddelen-/voorraadpotten ca. 1900 van porselein. Gemerkt Victoria Tsjechoslowakije, 11 delen heel, 2 delen beschadigd 8-25cm. Cond.: R-G

Keramieken figuur
Result: 30 EUR

Oude keramieken Art Deco figuur ca. 1930 van een knielende vrouw met bloem, zilvergrijze glazuur (haarscheur) 36x23x14cm. Cond.: R

Duits koffieservies
Result: 30 EUR

Duits porseleinen koffieservies ca. 1910, gemerkt S.H.C. Handmalerei, bestaande uit; koffiekan, roomkan, suikerpot, 11 kop&schotels, 12 gebaksschotels (minimale chip of haarscheur mogelijk) 6-24cm. Co...

Chinees albast figuur
Result: 30 EUR

Chinees albasten figuur 19e eeuw voorstellend een Chinese man met gewaad, stukje voet gelijmd 25,5cm. Cond.: R

Chin. pors. knobbelvaas
Result: 30 EUR

Oude Chinees porseleinen knobbelvaas met draken- en bloemendecor (gesigneerd op de bodem) 20e eeuw 22xø12cm. In zeer goede staat

Servies, Zwiebelmuster
Result: 30 EUR

Antiek Duits servies ca. 1900 met Zwiebelmuster decor (gemerkt R.). Bestaande uit; koffiekan, melkkan, suikerpot, 6 kop&schotels en 1 schaal. 1 Chip melkkan, 1 chip schaal, verder in goede staat.

KPM vaas + schaaltje
Result: 30 EUR

Twee delen Duits KPM porselein 20e eeuw; 1x bolle vaas en 1x blad 9-18cm. Cond.: G

7 Diverse borden
Result: 30 EUR

Zeven antieke Chinees porseleinen schotels (18e eeuw of ouder). 4x gaaf en 3x met oude haarscheur en/of chip. ø14-ø16cm. Cond.: R-G

4 Delen keramiek
Result: 30 EUR

Vier delen oud Makkums keramiek 20e eeuw polychroom; 1x tegel, 1x kom, 1x schotel, 1x schoteltje 9-25cm. Cond.: G

Dekselcoupe, 19e eeuw
Result: 30 EUR

Opalineglazen 19e eeuwse dekselcoupe in empire stijl (deksel gelijmd, verder goed) 17xø15cm. Cond.: R

2 Royal Dux figuren
Result: 30 EUR

Twee oude porseleinen Royal Dux figuren (Tjechoslowakije) 20e eeuw, 1x heer en 1x dame. in goede staat ca. 23cm. Cond.: G

2 Vazen, Delfts blauw
Result: 30 EUR

Twee grote oude Delftsblauwe keramieken siervazen met decor van molen en boten 20e eeuw. In goede staat 36,5x15,5xø10cm.

Mokka servies
Result: 30 EUR

Oud Duits porseleinen 9-delig mokkaservies, Oscar Schlegelmilch ca. 1950 met handbeschilderd floraal gouddecor; Mokkakan, melkkan, suikerpot en 6 kop & schotels. In goede staat 5-18cm.

3 Porseleinen borden
Result: 30 EUR

Drie oude/antieke porseleinen borden; 1x KPM met wapen- en gouddecor 19e eeuw, 1x Severes 19e eeuw met gouddecor en 1x KPM 20e eeuw "Friedrich der Grosse" ø19,5-ø24cm. Cond.: G

2 Porseleinen ganzen
Result: 30 EUR

Twee porseleinen ganzen; 1x Royal Dux en 1x Thuringen (groot) 17,5-29cm. Cond.: G

2 Chin. schotels
Result: 30 EUR

Twee Chinees porseleinen schotels; 1x 19e eeuw met bloemdecor (gemerkt), oude haarlijn en chip en 1x grote schotel ca. 1900 (gemerkt) met floraal decor ø21,3-ø26cm. Cond.: R-G

Grote KPM schaal
Result: 30 EUR

Grote Duits porseleinen KPM sierschotel 1e helft 20e eeuw met bloemdecor in zeer goede staat ø36cm.

Plateel vaasje
Result: 30 EUR

Plateel vaasje , Arnhemse Fayence Fabriek jaren 20. Geometrische decoratie in blauw/groen en okerkleur, gemerkt en genummerd, H.: 18,5cm. Cond.: G

2 Spekstenen beelden
Result: 30 EUR

Twee grote oude Chinese spekstenen voorwerpen 20e eeuw; 1x vaas met bloemendecor en 1x visser met hengel en vis 25-36cm. (minimale chip) Cond.: G

4 Plateel vaasjes
Result: 25 EUR

Vier oude Gouda platelen vaasjes; 1x Eskaf (gaaf), 1x Koninklijk plazuid Gouda (2 chips), 1x oorvaasje (chip voet), ongemerkt en bovenrand gelijmd en 1x amforavaasje Warko Holland (chip bovenrand). Co...

Bing & Grondahl figuur
Result: 25 EUR

Leuke porseleinen Bing en Gröndahl Denmark figuur 1781 IM M.A.. Meisje die een jongen wil kussen 21cm. Cond.: G

2 Goebel figuren
Result: 25 EUR

Twee oude Duitse keramieken Hummel (Goebel) figuren; 1x Fischreiher nr. 3816416 (1980) en 1x Schleiereule nr. 3813716 (1975) 15-17cm. Cond.: G

5 Delen oud keramiek
Result: 25 EUR

Vijf delen oud keramiek; 2x kogelvazen Hamelner Topferei, 1x vierkantschaal met blauw glazuur, gemerkt met een muis afgebeeld, 1x kogelvaas ca. 1970 "Karin en Walter Zander", 1x vaas Rönne Bornholm Dä...

Serviesje 12,5 huwelijk
Result: 25 EUR

Oude porseleinen serviesdelen ter ere van een "12,5 jarige echtvereeniging" 1e helft 20e eeuw met gouddecor; 1 koffiekan, 2 theekopjes en 2 kop&schotels(koffie) 7-25cm. Cond.: G

2 Pijpvaasjes
Result: 25 EUR

Twee porseleinen Copenhagen tuitvaasjes met bloemdecor, Bing & Gröndahl. In goede originele staat 17xø6,5cm.

Kinderserviesje
Result: 25 EUR

Porseleinen 7-delig kinderserviesje ca. 1900met Zweieblmusterdecor; 6x kop&schotels en koffiekan 4-12cm. Cond.: G

Koffiekan/theekan
Result: 25 EUR

Vier delen vernikkeld koper ca. 1900; 2x theelicht, 1x koffiekan, 1x theekan 10-25cm. Cond.: R-G

Mokka servies, goudkleurig
Result: 25 EUR

Oud Duits porseleinen mocca-servies, gemerkt Bavaria 20e eeuw. Bestaande uit; koffiekan, suikerpot, melkkan en 6 kop&schotels Cond.: G

Plateel vaasje, Arnhem
Result: 25 EUR

Plateel vaasje , Arnhemse Fayence Fabriek jaren 20. Florale decoratie in blauw/groen en okerkleur. H.: 13cm. Cond.: G

Porseleinen haan
Result: 25 EUR

Oude porseleinen haan, vermoedelijk China (kam 2 chips af) 20e eeuw 30cm. Cond.: R

Chin. jardiniere
Result: 25 EUR

Chinees keramieken jardiniere met originele terracotta binnenbak (onduidelijk gemerkt). In goede originele staat 11x18x14cm.

7 Diverse tegels
Result: 20 EUR

Diverse oude tegels Holland; 1x ter herinnering aan uw behouden terugkeer in het vaderland Ned. indië, 1x 18e eeuw met kerk (cracele), 1x 18e eeuw met mangaankleur (Cond.: G), 1x ovaal ARVM, schilder ...

4 Deeltjes plateel
Result: 20 EUR

Vier delen oud Hollands plateel; 1x kandelaar nr. 397, 1x zoutnap (onduidelijk, chip gelijmd), 1x schotel Ivora Gouda, souvenier Scheveningen, 1x schotel Gouda Holland 5-13cm. Cond.: R-G

1 Deel plateel
Result: 20 EUR

Oude Hollands platelen tassa Modica Gouda Zuid Holland, decor Aster 14xø24cm. Cond.: G

2 Bisquit figuren
Result: 20 EUR

Twee oude bisquit porseleinen figuren; 1x man op hoorn ca. 1910 en 1x Thuringen Wallendorf?, moeder met kind 9-16cm. Cond.: G

Div. Chinees porselein
Result: 20 EUR

Negen delen Chinees porselein 18e-19e eeuw; 1x Imari kop & schotel 18e eeuw (chip en haarscheur), 3 kop & schotels van eierschaal porselein, 1 los kopje (chip) 5-12cm. Cond.: R-G

2 Platelen vazen
Result: 20 EUR

Twee Hollandse platelen vazen ca. 1930; 1x Goedewaagen 505 Anjer vaas(Cond.: G) 25xø14cm. en 1x Goedewaagen 475 Anjer schenkkan, tuit gelijmd 23xø11cm (Cond.: M). Beide met bloemdecor.

4 Kop & Schotels
Result: 20 EUR

Acht delen Engels keramiek o.a; 4 schotels met Chinees decor, gemerkt Stevens en 4 kopjes met Europees decor ca. 1900 ø7,5-ø12cm. Cond.: G

3 Delen Herend
Result: 20 EUR

Drie delen oud Herend porselein; 1x vaas, 1x houder, 1x lucifershouder (handbeschilderd) 5,5-14cm. Cond.: G

Porseleinen vijzel
Result: 20 EUR

Porseleinen vijzel met stamper ca. 1900 in goede staat 8xø15cm.

Biedermeier kom
Result: 20 EUR

Grote porseleinen antieke handbeschilderde biedermeier kom met 2 figuren voorstellingen; 1x vrouw mop bank en 1x musicerende man met goudomranding 8xø18cm. Cond.: G

Servies Imperium Austria
Result: 20 EUR

Porseleinen Imperia Austria servies 20e eeuw bestaande uit; 16 borden, 2 grote vleesschalen, 1 grote terrine, 2x juskom en 3 opdienschalen Cond.: G

doos en tabakspot
Result: 20 EUR

Twee delen oud Hollands plateel; 1x dekseldoos met afbeelding de Bleeker en 1x tabaks dekselpot met molendecor 12-13cm. Cond.: G

Vaas, kom, messenleggers
Result: 20 EUR

Zeven delen oud/antiek; 1x vijf ivoren messenleggers ca. 1930, 1x Chinees porseleinen kom 19e eeuw (gesigneerd onderop met bloemendecor, 1x Kantonese vaas 1e helft 20e eeuw met gedetailleerd gouddecor...

Spekstenen figuur
Result: 20 EUR

Chinees spekstenen 19e eeuws figuur, voorstellend een man staand op een vis 16cm. Cond.: G

Makkums bord
Result: 15 EUR

Oud Makkums ploychroom porseleinen herdenkingsbord ter herinnering aan uw commissariaat bij de IJsselmij (20e eeuw). in zeer goede staat, met vogel- en bloemendecor

Chine de Blanc figuur
Result: 15 EUR

Oude Chinees porseleinen figuur, Chine de Blanc, voorstellend een Chinese vrouw met boog en zwaard 20e eeuw 15cm. . Nr. 3 Cond.: G

2 Gemberpotten
Result: 15 EUR

Twee Chinese gemberpotten 17e-18e eeuw; 1x mangaan decor met landschap 13xø12cm. en 1x met Chinees teken 15xø14cm.

2 Delen oud keramiek
Result: 15 EUR

Twee delen oud keramiek; 1x schaaltje van Auguste Delaherche ( 1857 - 1940) met groene glazuur en 1x vaas Duitsland ca. 1950 (gemerkt, rand beschadigd) 10,5-17cm. Cond.: R

4 Schalen, Blue Mountain
Result: 15 EUR

Vier keramieken schalen, Blue Mountain Canada, blauw glazuur met vis-en bladmotief. 17-35cm., Cond.:G

3 Pors. beelden
Result: 15 EUR

Drie delen oud porselein; 1x inktstel ca. 1930 met windhond en bloem (bloemstuk af, inktpotjes waarschijnlijk niet origineel), 1x Sitzendorf panter (scheur in porselein) ca. 1930 en 1x bisquit porsele...

Majolica spaarpot
Result: 15 EUR

Antieke majolica pauw-spaarpot 1e helft 20e eeuw (ongemerkt) in goede staat 13x11x6cm.

Kopjes & Schotels
Result: 15 EUR

Vier kopjes en 3 schotels, Societe Ceramique Maastricht Holland "Tea Drinker" 1e helft 20e eeuw. 1 Chip van kopje 7xø13cm. Cond.: G

3 Borden
Result: 15 EUR

Drie grote Wedgwood Clover presenteerschotels; 2x rond ø32cm. en 1x ovaal 51x41cm. Cond.: G

Fluit met figuren
Result: 15 EUR

Oud Zuid-Amerikaans terracotta blaasinstrument in de vorm van 6 Zuid-Amerikaanse vrouwen in kledendracht 20e eeuw 12xø10cm. Cond.: G

2 Kruidenschaaltjes
Result: 15 EUR

Twee oude Meissen porseleinen kruidenschaaltjes 1e helft 20e eeuw, 1 schaaltje gelijmd 5x11x8cm. Cond.: R-G

Aardewerk beeld, ree met jong
Result: 10 EUR

Keramieken figuur voorstellend een ree met kalf, gemaakt door Rudolf Rempel Bildhauer Duitsland Nr. 48. In zeer goede originele staat 18x10x9cm.

Chin. bord, 18e eeuw
Result: 10 EUR

Chinees porseleinen bord 18e eeuw (gelijmd) met landschapsdecor ø22,8cm. Cond.: M

5 Beelden, Blue Mountain
Result: 10 EUR

Vijf delen keramiek met blauw glazuur, Blue Mountain Canada, voorstellende steenbok, hertje, olifant, beer en een poes. 6-18cm., Cond.:G

3 Beelden, Blue Mountain
Result: 10 EUR

Drie deel keramiek met groen glazuur, Blue Mountain Canada, hondje, eend en een grote zittende hond. 13-34cm., Cond.:G

3 Vazen, Blue Mountain
Result: 10 EUR

Drie delen keramiek Blue Mountain (Canada) met groen glazuur; 2x vaas (1 chip), 1x vaasje 13x16x8cm. Cond.: R-G