Oude wortelnoten Engelse tafelklok met bronzen monturen 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 25x15x11cm.
Grote 19e eeuwse staartklok met dubbele kap, wekkerfunctie en originele panelen en wijzerplaat. In goede originele staat 159x45x25cm.
Gietijzeren bureauklok met barometer en thermometer ca. 1880, decor van duivenranken. Glaasje barometer kapot 37x38x16cm. Cond.: G
Prachtige houtgestoken notenhouten regelateur ca. 1880 Grunderzeit in zeer goede staat. Gemerkt Pfeilkreuz, geen beschadigingen 86x35x18cm.
Grote notenhouten regelateur ca. 1880 Grunderzeit met zeldzame Historisme prachtslinger, uurwerk gemerkt T.H. In goede originele staat, compleet 119x39x18cm.
Frans marmeren klokkenstel ca. 1880 met 8-daags uurwerk. Gemerkt Raisson + Thomas succeseurs. In zeer goede staat (geen beschadigingen aan marmer, pootjes iets vebogen) 46cm. Cond.: G
Porseleinen klok ca. 1870 met opgewerkte bloemen en gouddecor, 8-daags Frans uurwerk (zonder slinger). Beschadigingen aan sommige bloemen achter en chip uit bij het uurwerk. Porselein genummerd 4442 2...
Franse 19e eeuwse pendule van compositie-metaal, meisje draagt een klok "Revel du printemps par Bruchon" met 8-daags Frans uurwerk 45cm. Cond.: G
Vuurvergulde bronzen pendule ca. 1840 in zeer goede staat met mooie vergulding. Voorstelling van een vrouw met mand en sikkel in de hand. 8-Daags uurwerk met touwtjesslinger 41x33x9cm.
Franse vuurvergulde bronzen pendule ca. 1860 met origineel 8-daags uurwerk in goede originele staat 40x26x11cm.
Notenhouten pendule ca. 1880 met origineel massief bronzen beslag. Origineel 8-daags werkend uurwerk met half-uurslag in goede staat 45x29x18cm.
Porseleinen pendule ca. 1890, handbeschilderd met bloemen- en gouddecor. Lenzkirch uurwerk, zonder slagwerk. Bovenkroon klok gerestaureerd 31x18x11cm. Cond.: R-G
Frans klokkenstel 19e eeuw met kwikslinger, 8-daags uurwerk (gemerkt Societe clusienne S.C.A.P.H. Cluses). Gemaakt van marmer met messing monturen. In goede originele staat 32x19x13cm. en 27x9x8cm.
Engelse bracket klok met dubbele snek ca. 1900 van mahoniehout met intarsia. Uurwerk gemerkt Salisburg in zeer goede staat 36x28x18cm.
Oude messing kogelklok in glasvitrine en houten voet 20e eeuw in werkende staat 38x30x28cm.
Prachtige vuurvergulde bronzen empire pendule ca. 1820 in zeer goede staat (vergulding goed, geen beschadigingen). Schoon en werkend 8-daags uurwerk met touwtjesslinger 33x25x9cm.
Grote 18e eeuwse Franse pendule, groot bronzen uurwerk met kwartierslag, datumaanduiding en dubbele bel. Functies niet getest 60x46x16cm.
Oude bisquit porseleinen pendule van Franklin Mint "Empress Josephine Clock" ca. 1980 in goede originele staat 37x22x15cm.
Grote Duitse notenfineer tafelklok ca. 1880 met origineel Pfeilkreuz uurwerk (uurwerk niet getest). In goede originele staat (2 kleine applicaties aan voorzijde missen) 63x38x21cm.
Bronzen vuurvergulde empire pendule ca. 1820 met bronzen figuur. 8-Daags origineel werkend uurwerk met touwtjesslinger, in goede staat 43x32x12cm.
Amsterdams staand horloge 18e eeuw met wortelnoten kast. Uurwerk met scheepjesmechaniek, secondenaanduiding, datumaanduiding, slagwerk en 1 hamer op de bel. Lichte fineerschade ca. 280cm. Cond.: G
Tafelklok 19e eeuw met 8-daags uurwerk, marriage van uurwerk en klok 46x26x18cm. Cond.: R
Italiaanse bronzen strijdwagen klok 2e helft 20e eeuw staand op houten plateau en bronzen pootjes in zeer goede staat 33x34x14cm.
Zeer grote bronzen vuurvergulde bronzen empire pendule ca. 1820 met Orfeus. In uitstekende staat met goedwerkend 8-daags uurwerk met touwtjesslinger 63x47x28cm.