Kavel met diverse schaalmodellen van gebruikte tot nieuwstaat.
Kavel met diverse schaalmodellen 1:18 van gebruikte tot nieuwstaat.
Oude koperen stoomwals, ongemerkt 1e helft 20e eeuw (of iets later). Glaasje zit los, compleet met brander 20x30x14cm. Cond.: R-G
Arnold 2336 PTT NS Postlocomotief, ongebruikt in originele verpakking, N spoor
Kavel van diverse poppen; A.M., schildpad etc. Enkele beschadigd 15-40cm. Cond.: R
Antieke Duitse pop met rieten stoel, gemerkt Sonneberg 2966/11 ca. 1930 in originele staat 70x38x42cm. Cond.: G
Prachtig model 1100 NS, handmatig aangepast door THS Modelbouw , N spoor.
Prachtige trein van Atelier Guarniero DE1 - NS "De Blauwe Engel" genummerd 24/60. In ongebruikte originele staat met originele verpakking, N spoor.
Graham Farish 528 Lok, N spoor, ongebruikt in originele verpakking.
Negen diverse Roco N spoor wagens w.o; 4x PTT wagens en 3 VAM compost wagens. Allen in ongebruikte staat in originele verpakking.
Twee keer Minitrix 13629, ongebruikt in originele verpakking, N spoor
Minitrix 12827 E lok 1200, ongebruikt in originele verpakking, N spoor