This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

18. Oktoberveiling 2013

Auction on Friday, October 18, 2013 from 02:00

Completed | Default auction

Barometer
Result: 20 EUR

Notenhouten Jugendstil wand-barometer met Nederlandse barometer. Gemerkt B. Pollmann Arnhem-Nijmegen. In zeer goede originele staat 49x20x5cm.

2 Antieke thermometers
Result: 60 EUR

Twee aparte thermometers ca. 1900 24-25cm. Cond.: G

Diverse boeken
Result: 75 EUR

Groot kavel oude/antiquarische boeken met plaatjes o.a; vliegtuigen, sigarenbandjes, voetbal, landen, kinderboeken, koningshuis etc. Erg interessant. Cond.: G

2 Dozen boeken
Result: 100 EUR

Twee dozen antiquarische boeken o.a; 2 delen M.A. Thiers Histoire De La Revolution Francaise 1840, 1x Die Generale des Kaiserreichs 1846, 6 delen "De 80-jarige oorlog door R. Fruin 1909", 12 banden Sc...

Bureaulamp
Result: 35 EUR

Moderne bureaulamp (nieuwwaardig) in Art Deco stijl met messing voet en groen-glazen kap in goede staat (21e eeuw) 38x26x40cm.

2 Wandlampen
Result: 160 EUR

Twee oude Louis Quinze stijl wandlampen met glasprismen en bronzen ornamentuur 20e eeuw, in goede staat 39x22x13cm.

Benen uil, meetlint
Result: 115 EUR

Oude benen uil met meetlint en muis (handgesneden) in goede staat 5,5x3,5x5cm.

Doofpot, 19e eeuw
Result: 50 EUR

Prachtige 19e eeuwse koper met messing doofpot (2-kleurig), gezwaluwstaart. In goede originele staat 42xø25cm.

Doofpot, 19e eeuw
Result: 40 EUR

Prachtige 19e eeuwse koper met messing doofpot (2-kleurig), gezwaluwstaart. In goede originele staat 47xø24cm.

Bronzen hanger, dieren
Result: 100 EUR

Kavel van 5 oude bronzen bedel-hangers; 1x aap, 1x rennend paard, 1x spaniel, 1x roedel en 1x stier, 2-3,5cm. Cond.: G

5 Dekseldoosjes
Result: 60 EUR

Vijf oude dekseldoosjes 20e eeuw; 1x schildpad doosje, 3x houten doosjes in schoenvorm en 1x rond doosje met "General George Washington" 8-13cm. Cond.: G

2 Houten kistjes
Result: 50 EUR

Twee prachtige 17e-18e eeuwse houten opbergkisten met origineel beslag, slotenwerk en ringbeslag. In zeer goede originele staat 8x30x14cm. en 10x21x12cm.

2 Petroleumlampen
Result: 60 EUR

Twee glazen petroleumlampen; 1x blakertje ca. 1900 en 1x roze glazen petroleumlamp ca. 1900 (2 chips kapje) 23-32cm. Cond.: R

2 Lepelrekken
Result: 80 EUR

Twee eikenhouten 18e-19e eeuwse lepelrekken met diverse tinnen lepels 50-54cm. Cond.: G

Kavel diversen
Result: 25 EUR

Tien delen divers plated en glaswerk o.a; tablet, zoutstrooier, peper- en soutstel, mosterdpotje, oliekaraf, peperbus 19e-20e eeuw 4-21cm. Cond.: G

Penselenbeker, bamboe
Result: 120 EUR

Oude Chinese bamboe penselenbeker, rondom bewerkt met landschaps- en figurendecor 20e eeuw 17xø15cm. Cond.: G

2 Vergulde kandelaren
Result: 270 EUR

Twee vergulde bronzen 4-lichts kandelaars ca. 1870 in goede originele staat 49x22x21cm.

Bentheimer leeuw
Result: 220 EUR

Antieke Bentheimer zandstenen leeuwenkop (gevonden te Bentheim) 17e eeuw of ouder 56x36x24cm. Cond.: G

Speelwals
Result: 450 EUR

Speeldoos (kersenhout?) met wals 19e eeuw. Bevat 4 melodiën (waarschijnlijk Zwitserland) In goede originele werkende staat (1 tand mist) 11x32x14cm.

Geldkist
No reserve price

-

Knikkerspel
Starting price 20 EUR

Oud knikkerspel op houten tablet 20e eeuw in goede staat 3xø23cm.

2 Dienbladen
Result: 40 EUR

Twee grote keramieken presenteertablets ca. 1900 met vernikkelde omranding. Bij 1 missen de handgrepen 45-53cm. Cond.: R-G

3-Lichts wandapplique
Starting price 130 EUR

Grote bronzen vergulde wand-kaarskandelaar ca. 1900 met druivenranken 43x27x28cm.

Hanglamp, 3 kapjes
Starting price 100 EUR

Oude bronzen hanglamp 4-lichts met 3 glazen kapjes in bloemvorm en 1 geslepen glazen bol 20e eeuw 52x44cm. Cond.: G