Majolica hang-petroleumlamp ca. 1900 met extra 6 kaarskandelaars en Jugendstil motieven in originele staat 65xø77cm. Cond.: G
Grote messing staande lamp in barokstijl 20e eeuw in goede staat 170xø55cm.
Kavel van 5 oude bronzen bedel-hangers; 1x aap, 1x rennend paard, 1x spaniel, 1x roedel en 1x stier, 2-3,5cm. Cond.: G
Grote 29-delige kerststal met verlichting en grote zware figuren (gemaakt van een soort gegoten materiaal). 2e Helft 20e eeuw in goede staat (hond mist 1 poot), 64x82x39cm.
Twee dozen antiquarische boeken o.a; 2 delen M.A. Thiers Histoire De La Revolution Francaise 1840, 1x Die Generale des Kaiserreichs 1846, 6 delen "De 80-jarige oorlog door R. Fruin 1909", 12 banden Sc...
Zeldzame antieke voetaangedreven tandartsboor ca. 1900 van de bekende tandarts uit Enschede "J.E.H. Schuurman". In de oorlog werden Joden stiekem geholpen met deze tandartsboor met gevaar voor eigen l...
Twee grote 19e eeuwse Louis Seize stijl bronzen wandkandelaars, gemerkt F en S 37. in goede originele staat 54x26x18cm.
Ventilator ca. 1900 van Utrecht Holland E.M.J. Getest en fuctionerend 46x36cm. Cond.: R-G
Kavel van 5 decoratieve pistolen naar oud voorbeeld in goede staat 28-40cm. Cond.: G
Bronzen hengselpot 16e-17e eeuw met koppen (gerestaureerd) 12,5xø18cm. Cond.: R
Paar 18e eeuwse bronzen kaarskandelaars met geschulpte voet in goede originele staat 23cm.
Grote Italiaanse 12-armige kroonluchter van brons en hout, 20e eeuw in goede staat 100xø87cm.
Oude miniatuur damesportret (geschilderd), gesigneerd H. Drenais 1749 (zonder glas), in redelijke staat 11x9cm.
Grote Italiaanse zwartkruit pistool 2e helft 20e eeuw Cal.44, in goede staat 54cm.
Groot kavel diverse WO II, onder andere foto's, plattegronden en landkaarten
Heilig kruis 19e eeuw met ivoren Corpus Schristie en Boulle inleg in goede staat 26x14cm.
Twee vooroorlogse blikken; 1x Droste Cacao Haarlem Holland (oxidatie) 29x18x18cm. en 1x IJsbonbons confectionery ca. 1900 (Jugendstil) oxidatie 26x18x18cm. Cond.: R
Twee eikenhouten 18e-19e eeuwse lepelrekken met diverse tinnen lepels 50-54cm. Cond.: G
Mahonie gefineerd 18e eeuws Louis XV1 theekistje met geelkoperen beslag, afsluitbaar met sleutel en binnendeksel met knop, ca. 1780, 12x19x11cm.
Twee bronzen wandlampen (3-lichts) voor kaarsen, met spiegeltje, met putto afgebeeld 20e eeuw, schroefdraad zit los 32x25x16cm. Cond.: R
Verzameling antiquarische boeken 19e eeuw in goede originele band o.a; 18 delen Contes en Vers Voltaire, Satires et poesies uit 1850, 3 delen Tolstoi oorlog en vrede door P. Gouda Quint 1887, 2 delen ...
Zeventien delen antiquarische boeken van Charles Dickens ca. 1900, iets vergeeld Cond.: R-G
Verzameling Hollandse antiquarische boeken van Maarten Toonder. Verhuisdoos vol, onder andere Tom Poes etc. Cond.: G
Oude/antieke viool met strijkstok in originele koffer 1e helft 20e eeuw in goede staat 77x23x9cm.
Paar 18e eeuwse bronzen kaarskandelaars met 8-kantige voet in goede originele staat 20cm.
Oude Engelse infanterie kijker 1918, gemerkt Rangefinder infantry no2 Barr + Stroud (Mk III), Nr. 11209 A 1918, patent 1903, RangeFinder 91xø11cm. Cond.: R-G
Franse papieren wereldbol met gietijzeren bewerkte voet ca. 1880, gemaakt door Girard Barrere Paris. Beschadiging bol 59xø30cm. Cond.: R
Twee prachtige 19e eeuwse koperen lijsten in Louis Quinze stijl ca. 1880. In goede originele staat 17-23cm.
Groot kavel oude/antiquarische boeken met plaatjes o.a; vliegtuigen, sigarenbandjes, voetbal, landen, kinderboeken, koningshuis etc. Erg interessant. Cond.: G
Oude 6-delige Perzisch bronzen bureauset ca. 1930, bestaande uit een presenteerschaal, inktpot, pennenbak, briefopener, asbak. Fijn uitgewerkt met figurendecor. In goede originele staat 6-27cm.
Twee oude bronzen 3-lichts kaarskandelaars 1e helft 20e eeuw in rococo stijl. In goede staat 29x26x9cm.
Vijf antieke tinnen kaarskandelaars Engeland (2 stellen en 1 losse kandelaar). In goede originele staat 19-22cm.
Hollandse bijbel uit 1826 van de Nederlandse Bijbelcompagnie te Amsterdam J. Brandt en zoon, P. den Hengst en zoon en de wed. F.G. Onder de Linden te Haarlem. Johannes Enschede en zonen 1826. Met orig...
Vier oude replica pistolen naar oud voorbeeld (onschadelijk), gemaakt van gietijzer en hout 24x39cm. Cond.: G
Prachtige aparte antieke Remington Paragon typemachine in goede originele staat 28x38x37cm.
Duits grenenhouten hobbelpaard (hobbelvarken) in goede originele staat 43x90x33cm. Cond.: G
Prachtig Jugendstil presenteerblad met beschilderde keramieken plaquette ca. 1900. In goede originele staat met mooie vormgeving 8x37x21cm.
Vijf delen tin 19e eeuw; 1x barok tafelbankje met twee kleppem "H.M. 1807", 1x wandbakje in ton-vorm, 1x maatdeksel-kan geëikt, 1x sleefkannetje (Deventer) en 1x beker (Minden). Alles in goede origine...
Aansteker Dunhill. Verguld Slank model met blauw/goudkleurig geemailleerd oppervlak. 65x24 mm.
Twee oude Chinese bamboe penseelpotten met fijn geschreven Chinese schriften ca. 1930 in zeer goede staat 13,5xø5,5cm.
Twee grote keramieken presenteertablets ca. 1900 met vernikkelde omranding en veldbloemdecor. In zeer goede staat 42-55cm. Cond.: G
Twee grote decoratieve marmeren eieren 2e helft 20e eeuw 39xø18cm. Cond.: R-G
Eikenhouten 18e-19e eeuws lepelrek met diverse tinnen lepels in goede staat 55x28x5cm.
Jugendstil petroleumlamp ca. 1900 met floraal Jugendstil motief (zweepslag). 1 Arm gebroken, verder in goede staat (compositie metaal) 60xø47cm.