Vier delen oud glaswerk 20e eeuw; 1x spijkervaas, 1x beker, geslepen en beschilderd, 1x glazen bol met luchtblazen en 1x kobaltblauwe vaas met goud- en bloemenmotief 5-12cm.
Twee delen oud Copier glas; 1x spijkerbolvaas (binnenzijde groen) 12xø11cm. en 1x spijkerglas schaaltje 3x7x8cm. Cond.: G
Vier delen kristal/glas; 1x antieke vaas met zilveren voet, 1x persglazen jardiniere, 1x dekseldoos vierkant en 1x dekseldoos ovaal 13-24cm.
Drie glazen bollen,(presse-papier) gesigneerd , 2e helft 20e eeuw; 1x met blauw, gesigneerd Selfkirk glass studio maritime 48/500 1983, 1x klein met luchtbellen, gemerkt 40 met lauwertakken en 1x groo...
Oude Duitse WMF plated kristallen cocktailshaker, ca. 1930 en een cocktailglas, in goede staat. 9-21cm.
Acht mondgeblazen 18e-19e eeuwse borrelglazen in goede originele staat 9,5xø6cm.
Vijf delen oud glas 20e eeuw; 2 kristallen bollen en 3x gekleurde glazen vazen 70-er jaren met bewerkte bovenkant (Murano) 19-25cm. Cond.: G
Drie glazen Lalique Frankrijk schalen 2e helft 20e eeuw, onderkant gesigneerd. Gedecoreerd met bladdecor en zwarte lijnen(1 bord met chip). ø23cm. Cond.: G
Blauw-groene fles 17e-18e eeuw in zeer goede originele staat 24x18x8cm.
Drie aparte oude glazen Art Deco peper&zout stellen (allen 4-delig met mosterdpot) ca. 1930. in goede originele staat 9-18cm.
Drie antieke opaline glazen vazen, kaststel, met handbeschilderd bloemendecor ca. 1880, in goede originele staat 23-35cm.
Twee delen oud glaswerk 20e eeuw; 1x Boheems geslepen glas met leeuw 1938 en tekst (minimale chip) en 1x geslepen karaf met opvliegende eenden 11-29cm. Cond.: G
Glazen 19e eeuwse schaal met plated beugel in goede staat 5xø26cm.
Tien mondgeblazen champagneglazen met gouden rand ca. 1900 in goede staat 25x8cm.
Twee delen oud kristal; 1x grote waaierkristallen dekselvaas en 1x waaierkristallen schenkkan met plated monturen 23-39cm. Cond.: G
Zes 19e eeuwse kristallen vaasjes met gouddecor (beschadigingen) 10-16cm. Cond.: M-R
Kavel met 17 groene glazen o.a; roemers 20e eeuw 13-18cm. Cond.: G
Elf delen oud/antiek glaswerk; 5x glazen schaaltjes met goudrand (chips), 1x langwerpige schaal met goudrand, 1x geschulpte glazen schaal met gopudrand 19e eeuw, 1x flacon, 1x gegraveerde schaal met p...
Zes delen oud/antiek glas; 2x blauwe roemers (1 chip), 1x melkglazen beker met goudkleurig sterrenbeelden decor, 1x Jugendstil bakje, 1x gegraveerd glas met portret en 1x opaline beker 11-20cm. Cond.:...
Kavel divers geslepen kristal 20e eeuw; 1x dekselschaal groot, 1x schaal, 1x lepelvaasje, 1x bonbonschaal, 1x wijndecanter 8-23cm.
Oud gebrandschilderd glas-in-lood venster 20e eeuw, voorstellend een man te paard 31x24cm. Cond.: G