Vijf delen oud glaswerk 20e eeuw; 1x clown (Murano?), 3x gekleurde vazen bewerkt met bloemen en 1x parfumfles 19-23cm. Cond.: G
Vier prachtige radgeslepen kristallen schalen in goede staat (minimale chip mogelijk) ø20cm. Cond.: G
Zware radgeslepen kristallen console-tafel ca. 1900, 11xø25cm. Cond.:G
Kristallen karaffenset, facetgeslepen met daarbij 12 glazen ca. 1900. Hoort allemaal bij elkaar, in goede staat 9-33cm.
Grote oude persglazen bokaal ca. 1930 in goede originele staat 23xø17cm.
Twee prachtige antieke gegraveerde kristallen glazen ca. 1900; 1x gegraveerd met serpent en Gesundheit, 1x gegraveerd met twee figuren in landschap 13x7,5cm. In zeer goede staat.
Prachtige mondgeblazen karaf met 5 glazen (twee-kleurig). Handbeschilderd met goud- en bloemdecor, 1963 Murano 19-25cm. Cond.: G
Vijf delen oude groene glazen vazen 20e eeuw 21-44cm. Cond.: G
Drie antieke glazen flacons; 1x groen Josef Karl X, 1x blauw met adelaar en jager, 1x gegraveerd A. Jungwirt (neutraal) ca. 9x6x3cm. Cond.: G
Drie delen oud/antiek Oosters brons; 1x antieke Chinese bronzen pot (bewerkt) en 2x oude Indische bronzen figuren 8-24cm. Cond.: G
Moderne mondgeblazen glazen schaal (glas-fusing) 2e helft 20e eeuw 7xø19cm. Cond.: G
Oude glazen vaas met tin (belijmd) 1e helft 20e eeuw 20xø20cm. Cond.: G
Grote oude melkglazen dekselpot met Chinees decor van figuren in tuin. 26xø11cm. Cond.: G
Oud/antiek mondgeblazen glas met wapens en tekst (17e eeuw?) Duitsland 17xø8,5cm.
Twintig 19e eeuwse mondgeblazen glazen o.a. met gravures, portret etc. 11-22cm. Cond.: G
Twee delen blauw glaswerk 20e eeuw; 1x grote karaf (mondgeblazen) met neutrale voet, handgrip en stop en 1x bolle flesvaas 45-27cm. Cond.: G
Groot 19e eeuws gebrandschilderd venster met voorstelling van Jeanne D'Arc te paard met ridders. Gesigneerd "Pitt van Treeck Hüls/Krefeld" 1 Klein venster gescheurd 123x80cm. Cond.: G
Zeven delen oud glaswerk/kristal o.a; 5 kristallen glazen (bewerkt), 1x grote amandelgeslepen kristallen roemer en 1x Murano glazen mandje 12-20cm. Cond.: G
Prachtige karafset met 6 glazen Jugendstill ca. 1920. Goud overlay bloemendecor in goede originele staat 13-29cm.
Antieke Duitse beschilderde historisme wijnkan uit 1885 met opschrift "L. von Doetinchem de Rande H. von Losse von Asselt Erg. Bonn 1885". In Renaissance stijl 30x14x15cm.
Oude dike glazen mondgeblazen vaas 20e eeuw (oranje) 18xø14cm. Cond.: G
Negen kleine dessertborden Lalique Frankrijk 2e helft 20e eeuw, onderkant gesigneerd. Gedecoreerd met bladdecor en zwarte lijnen ø16cm. Cond.: G
Twee delen glaswerk 20e eeuw; 1x blauwe stopfles en 1x neutrale bolle karaf 30-38cm. Cond.: G
Twee prachtige grote Boheems kristallen tafelschalen. Facetgeslepen, blauwtransparant 20e eeuw in zeer goede staat 32xø30cm.