Selhorst ca. 1950, olieverf op linnen, woonwagenkamp met figuren 40x50cm. Cond.: G
Peter Klashorst, olieverf op (kranten)papier, vrouwelijk naakt 50x67cm. Cond.: G
J. ten Cate ca. 1920, olieverf op paneel, berkenpad met figuren 40x60cm. Cond.: G
Gesigneerd Klinkenberg ca. 1900, gemengde technieken op papier, Amsterdams stadsgezicht met figuren 24x15cm. Cond.: G
Indonesische School ca. 1950, gesigneerd Pagan, olieverf op paneel, Indonesische hut in het bos met originele teakhouten lijst 45x36cm. Cond.: G
T. Scheep ca. 1930, olieverf op linnen, driemaster op ruwe zee 49x90cm. Cond.: R_G
C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, stilleven rozen 18x13cm. Cond.: G
J. Guy 21e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met fruit 30x40cm. Cond.: G
Jochem de Graaf, gemengde techniek op linnen, figuren 70x60cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd nr. 60/150, zeefdruk op papier, abstracte compositie 72x52cm. Cond.: G
Gerard Cornelis Krol (Rotterdam 1882 - 1950 Enschede), olieverf op paneel, Het Aamsveen 76x56cm. Cond.: G
C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, rode bessen 18x13cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, deinende zee 60x80cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, vaas met bloem 50x60cm. Cond.: G
Pit van Loo (1905 Winsum - ), olieverf op paneel, zon door de bomen 50x40cm. Cond.: G
C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, stilleven perziken op schotel 18x13cm. Cond.: G
J. van Duuren, olieverf op linnen, landschap met zandpad 60x80cm. Cond.: G
Ton Ancone (Oldenzaal), olieverf op paneel, vrouw met kind 30x40cm. Cond.: G
Gesigneerd C.J. van der Aa, olieverf op linnen, landschap met molen 45x25cm. Cond.: R-G
Frans Hoos (Den Haag 1884 - 1966), olieverf op linnen, Hollands landschap met molen en ophaalbruggen 40x30cm. Cond.: M
S. Elten (of Ellen) 20e eeuw, olieverf op linnen, Hollands ijsgezicht met figuren 40x60cm. Cond.: G
Toon ca. 1950, olieverf op paneel, Rotterdams havengezicht 57x35cm. Cond.: G
H. Dupont 21e eeuw, olieverf op paneel, figuren bij drenkplaats voor paarden 30x40cm. Cond.: G
K. Spiers 2e helft 20e eeuw, olieverf op linnen, moeder met dochter 40x50cm. Cond.: G