Hollands zilveren tasbeugel aan jasseronketting 835/000 met diverse leeuw-wapen motieven, jaarletter C: 1912, 15cm. Cond.: U
Drie zilveren miniaturen: theepotje met comfoor, stoof en ketel met blad. Totaal gewicht ca. 65gr., Cond.:U
Bijbel 19e eeuw met gouden slotje, bewerkt met lederen band (scheur in het leer) 13x9x3cm. Cond.: R
Drie Hollands zilveren miniaturen, 835/000: Filigrain mandje, pijpenstandaard met 1 goudse pijp en een lantaarn, ca.1930, MT.: B.Verhoogt, Hoorn Samen ca. 30gr., Conbd.:U
Kristallen etagere met zilveren voet en tussenstuk op houten basement. Het geheel is uitneembaar in 5 delen, begin 1900. 835/000, MT: H. Blom Den Bosch. Rechthoekige kristallen schaal: 19x14cm., ronde...
Kavel Hollands zilveren bestek: 2 groentelepels, 13 tafellepels, 14 tafelvorken, 6 dessertlepels, 8 dessertvorken en 1 kindercouvert, 835/000, Diverse MT.: en diverse jaarletters, ca. 2370 gr., Cond....
Geslepenj kristallen theebus met amandelslijhpsel, op zilveren voet (deukje) en zilveren montuur met dop voorzien van graveerwerk, 835/000, toegeschreven aan C.E.Held, Amsterdam ca. 1870, 17xø8cm.
Lot zilver: cognac glas op zilveren voet 835/000 en Hollands gekeurd zilveren theezeef, suikerschep, wapenlepeltje, 2 vleesvorkjes en 4 theelepeltjes. Totaal gewicht \ilver ca. 120 gr.. Cond.:U
Ebbenhouten olifant met zilveren omhulsel, bezet met diverse halfedelsteentjes, L. 12 cm.,H 15 cm., Cond.:G
Kristallen karaf, met bewerking en zilveren 800/000 hals. Lange smalle karaf met ruit- en diamantslijpsel in het kristal. Aan de hals van de karaf zit een lang zilveren montuur, 8.5 cm. Hoogte 39 cm
Antiek kristallen dubbele parfumfles met zilveren dopjes en 1x stopje. Totale lengte 11,5cm. Cond.: U
Zes handgemaakte Chinese zilveren theelepels. Totaal ca 94 gr. Lengte 12,5cm Cond U
Bijbel uit 1762 met antiek zilveren bijbelsloten H.: 16,5cm. Cond.: R
Zilveren geboortelepel met gegoten aangesoldeerde steel, bekroond met Bijbels figuur, inscrptie 1744, L.18cm., ca. 54gr., Cond.:U
Schitterende antieke Hollands zilveren miniatuur voorstelling: Gracht met zeilboot, ophaalbrug en op de kades molen, paard en wagen en wandelaar. Met dunne kade afrasteringen. Het geheel staat op vier...
Hardhouten lepelrekje met daarin 12 zilveren, 800/000, lepeltjes met gebloemde steel. ca 168 gr. Cond.: U
Vijf Djokja zilveren, 800/000 kandelaartjes. 1 drie-armige, 2 twee-armige en 2 eenpits. 3 stuks ca 18 cm breed. Cond G
Twee Sterling zilveren theelepels en een sigarettenpijpje met zilveren houder, 835/000. Cond. G
Antieke zilveren gelegenheidslepel, 835/000, met op onderste deel van de steel schubdecor, getorst bovenstuk en geprofileerd rechthoekig tussenstuk bekroond met een apostel. Achterzijde van de bak fra...
Zilveren lepel 835/000, 18e eeuw, steelaanzet met dubbel lof ,rug en steeleinde rond model met kam. MT.: Everwijn Knolleman, Hoorn, 1760. L. 20cm., ca. 54g
Geslepen kristallen glas met amandelslijpsel, op stam met knoop en 835/000 zilveren voet, MT.: C.J.Begeer, Utrecht, ca. 1870, Voet øca.8cm., Glas H. 15.5cm., ø9cm.
Zilveren cakevork met fraaie opengewerkte florale afbeeldingen. Maker Niekerk - Schoonhoven keurkamer Amsterdam anno 1932, 835/000, ca. 33gr. L.: 20cm.
Stel sterling zilveren balustervormige zout- en peperstrooiers voorzien van glazen binnenbakjes 8,5xø4cm. 925/000