Landkaart 17e-18e eeuw, ets op papier, Melite Insula vulge Masta Goza Insula (Zuid Amerika?) in goede staat 37x28cm.
Gesigneerd Jimel (of Fimel) ca. 1930, vermoedelijk Duitse School. Aquarel op papier, expressionistisch naakt 18x26cm. Cond.: G
Carl Ludwig Schmitz (Duitsland, Dusseldorfer Schule), olieverf op linnen (3 plakkers), zonnig bergachtig riviergezicht met burcht en figuren op zeilboot 64x96cm. Cond.: R-G
Twee bronzen 19e eeuwse kaarskandelaars empire 1e helft 19e eeuw met schildpadden, Griekse godin en ibis poten. In goede originele staat 45cm.
Engelse staande 19e eeuwse klok van mahoniehout met intarsia. 8-Daags uurwerk met seconden- en dagaanduiding. In goede staat 220x49x27cm.
Hollandse 18e eeuws kabinet (onderstuk mist) van notenhout-fineer op eiken (oudere restauratie) 178x112x59cm. Cond.: R
Mooi klein 19e eeuws Engels mahoniehout-fineer tweedeurs kabinet met schuiflades en onderstuk met 4 lades. In goede originele staat met bewerkte halve zuilen, originele knoppen en sloten met sleutel 2...
Antieke Louis Seize 4-laden commode van kersenhout met mahonie fineer (gerestaureerd). In goede staat met antiek beslag (19e eeuws) en schuine hoeken met rillen 50x84x47cm. Cond.: G
Antiek Chinees ivoren figuur (okimono) van vader met kind, landarbeider met gereedschap en groente (kind mist 1 hand) 18x12x8cm. Cond.: R
Prachtige majolica piedestal met erbij-horende bloempot ca. 1900. Floraal decor, in goede originele staat 99x42cm.
Grote oude Chinees porseleinen siervaas, 20e eeuw, met floraal decor. In goede staat. 37.5xø21cm.
Grote Chinees porseleinen dekselpot Kang Xi gemerkt 19e eeuw (bodem). Decor van bloemen. Bij vaasrand zijn 2 stukken ingelijmd, verder in goede staat 48xø26cm. Cond.: R
August W. v. Voorden ca. 1900, olieverf op linnen (Maroufle), havengezicht Rotterdam 18x24cm. Cond.: G
Pieter Nicolaas van de Wall Perna ( 1811 Amsterdam - 1873), olieverf op paneel, stilleven van boeren-huisraad. Gedateerd 1834, 24,5x32cm. Cond.: G
Duitse biedermeier iepenhouten hoekkast ca. 1820 met 4 deuren en 1 lade. Oudere restauratie, oude wormbeval, lichte fineerschade. Beslag van latere datum, verder in goede originele staat 208x110x60cm....
Zeer groot compositie metalen figuur ca. 1870, voorstellend een smid. Onduidelijk gesigneerd in goede originele staat (1 vinger is los) 97xø30cm.
Prachtig Art Deco beeld ca. 1920, gesigneerd Lorenzl, beschilderd en plated. Voorstellend een moeder met kind en bloemen. Geheel gemonteerd op marmeren voet (diverse soorten marmer) in zeer goede orig...
Ongesigneerd ca. 1800 (Italiaanse School), olieverf op paneel, moeder met kind in de bergen (mooie kwaliteit) 21x29cm.
Drie prachtige 16e eeuwse handgeschreven perkamentbladen uit een bijbel, Latijns handgeschreven, ingekleurd en met gouddecor in goede staat, aquarel op papier 8,5x7,5cm., 4x5cm. en 4x5cm. Cond.: G
Adrianus Marijnissen ( 1899 - ), olieverf op paneel, hoenderhof in stal 24x30cm. Cond.: G
Frans damesbureau ca. 1880 van palissander fineer en mahonie. met origineel bronzen beslag en spiegelopstand. Front en zijkant gebogen. Bandintarsia en bloemenintarsia. Lichte oude wormbeval en lichte...
Groot oud Perzisch kleed (Keshan) met lichtblauwe tinten (plaatselijk iets versleten) 250x370cm., nieuwprijs was € 4.690,- Cond.: R
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen 8-kantige Familie Roze kop&schotels met floraal decor, 1x minimale chip kopje en 1x minimale chip schotel 6-12,3cm. Cond.: G
Vier antieke Chinese amuletten; 3x natuursteen en 1x boedha jade 4,5-5cm. Cond.: G