Horloge double, dames, met double band, merk Luigi Vicaro. Nieuw. Rolex-achtig model
Heimrad Prem '68 (1934 - 1978 München), seriegrafie op papier, 59x41cm. Cond.: G
Albert Naur '38 (1889 -1973), gemengde techniek op papier, bosgezicht met gekapt hout 68x48cm. Cond.: G
Monogram F.D. ca. 1900, schets op papier, twee figuren "Reyne de Solpan" 19x24cm. Cond.: G
Ernst Bahn (1901 Bonn -), ets op papier, Silberdistel III 25x34cm. Cond.: G
Klein ikoon ca. 1880, olieverf op paneel, voorstelling van een heilige 12x8,5cm. Cond.: R
Vier delen oud koperwerk/brons 20e eeuw; 1x tafelbel "Bataille de Waterloo" met manneke pis (brons), 1x bronzen vijzel naar 16e eeuws voorbeeld, 1x bronzen emmer, bewerkt naar gotisch voorbeeld en 1x ...
Doos diverse boeken o.a; Dikke van Dale, Kunst van Europa, Geschiedenis van de Lage Landen, Mythen van de mensheid, Wilde planten, etc. Cond.: G
Acht delen messing 19e-20e eeuw o.a; doofpot 19e eeuw (beschadigd), dekseldoos 19e eeuw, kaarsdover op tablet, steelpan 19e eeuw, vijzel 19e eeuw, emmertje 19e eeuw, peperstrooier 19e eeuw 9-42cm. Con...
Zeven delen antiek tin 19e eeuw; 1x dekseldoos (beschadigd), 1x maatbeker met snaveltuit, 4x maten en 1x beker 6-17cm. Cond.: R-G
Doos diverse oude blikken en cassettes o.a; 25 jaar Juliana en Pette Wormerveer cacaopoeder Cond.: G
Divers oud tin (13 delen) o.a; borden, lepels, schalen en Corpus Christie 7-28cm. Cond.; R
Antiek Duits keramieken presenteerblad met nikkelen omranding in goede staat 5xø25,5cm.
Twee vroeg 19e eeuwse messing strijkijzers. In goede staat. 18x20x9cm.
Vier oude (Perzische) kleden; 1x gobelin ca. 1900, 2x Perzische kamelenzak en 1x klein Perzisch kleed 85-140cm. Cond.: R-G
Oud Afrikaans koperbeslagen relikwi van een wachter "Gabun Kota" 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 36x18
Grote oude melkglazen dekselpot met Chinees decor van figuren in tuin. 26xø11cm. Cond.: G
Drie delen oud/antiek Oosters brons; 1x antieke Chinese bronzen pot (bewerkt) en 2x oude Indische bronzen figuren 8-24cm. Cond.: G
Zeven delen oud glaswerk/kristal o.a; 5 kristallen glazen (bewerkt), 1x grote amandelgeslepen kristallen roemer en 1x Murano glazen mandje 12-20cm. Cond.: G
Moderne mondgeblazen glazen schaal (glas-fusing) 2e helft 20e eeuw 7xø19cm. Cond.: G
Oude miniatuur met (ivoren?) lijst, zijkant beschadigd 14x12cm. Cond.: R
Duitse Meissen porseleinen kop&schotel (chocolade) met rankendecor 2e helft 20e eeuw in goede staat 8xø15cm.
Vier oude Hollandse Makkumse tegels met bloemmotief 20e eeuw in lijst 13x13cm. Cond.: G