Jan te Wierik '90 (1954 - 2002 Rekken), olieverf op paneel, fantasiefiguren 102x72cm. Cond.: G
Twee grote bronzen 19e eeuwse ridderfiguren (mooie kwaliteit) met originele patina; 1x figuur met grote knots en sabel en 1x figuur met hoorn en hellebaard in zeer goede staat 42-43cm. Cond.: G
Drie delen antiek ivoor; 2x bewerkte tanden met drakendecor en 1x Chinese oude man met drakenstaf en bloemen. Allen van mooie kwaliteit en gaaf 23-25cm.
Prachtige vuurvergulde bronzen empire pendule ca. 1820 in zeer goede staat (vergulding goed, geen beschadigingen). Schoon en werkend 8-daags uurwerk met touwtjesslinger 33x25x9cm.
Prachtig zeldzaam Chinees porseleinen Fam. Rose 18e eeuws 8-kantig trekpotje met floraal- en gouddecor. minimale chip tuit 11,5x15x8,5cm. Cond.: G
Mooie strakke rijring, GG/WG 585/000. Ring met 5 mooie briljanten van een goede kwaliteit gezet tussen WG balkjes in een strakke ring. ca 0.80 crt. ø 57 ca 5,1 gr.
Broche hanger zilver 835/000 met bloedkoraalcamee. Vierkante camee uit bloedkoraal met eromheen een in jugendstil bewerkte zilveren rand met markasiet. ca 32,1 gr. Grootte 47x49 mm.
Oude Chinees porseleinen waterpot met rondom figuren- en tekensdecor, 20e eeuw. 9.5xø17.3cm. Cond.:G
Antieke Hollandse bijbel met Hollands zilveren beslag en sloten en jasseron draagketting, 835/000, begin 1800 MT.: Joh.Rooth, Amsterdam. 12x17x5.5cm., Cond.:U
Russisch ikoon 18e eeuw, Heilige monniken Iosimas en Savattij. Kloosterstichters van het beroemde Sovoletsky-klooster op het eilend Sovoletsk in de Witte Zee. Ikoon uit de 18e eeuw in zeer goede condi...
Prachtig zeldzaam Chinees porseleinen Fam. Rose 18e eeuws 8-kantig trekpotje met floraal- en gouddecor. minimale chip tuit 11,5x14,5x8,7cm. Cond.: G
Herenpolshorloge GG 750/000, Swiss made, briljant lunete. Automatisch horloge GG, ø 34 mm met centrale secondewijzer en aparte urenaanduiding. 0m de wijzerplaat zit een rand met briljanten, ca.0.70ct ...
Edmund Kosmowski (Russische School 1900 - 1985), olieverf op linnen, twee dames op een fiets 24x32cm. Cond.: G
Chinese terracotta trekpot Yixing ca. 1900 met opengewerkte dubbele wand en floraal decor. Gesigneerd en in goede originele staat 13,5x19,7x11,5cm.
Originele Duitse uitneembare Biedermeier kast van essenhout met toogpanelen en met ander houtsoort ingelegd, platte zuilen en lades ca. 1830. In zeer goede originele staat 168x66x213cm.
Grote oude massief eikenhouten boeken-vitrinekast ca. 1930 2-delig. Met 4 lades en 4 deuren onder. Slotenwerk gesigneerd J. Th. Drilling J.R. Amsterdam. In zeer goede originele staat 220x230x53cm.
Groot bronzen beeld 19e eeuw van L. gregoire, voorstellend een edele heer met zwaard. In goede originele staat met mooie patina 49cm.
Zeldzame zware antieke houten met ivoor wandelstok met familiewapen en zilveren rand. Opschrift "F. Ernst - R. Schedler W.S. Schedler W.S. 82/1883" In goede staat 85cm.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen familie roze presenteerschaaltjes met geschulpte rand, 1 minimale chip aan rand 12,5-14cm. Cond.: G
Hoge 18e eeuwse Chinees porseleinen vaas met rondom figuren in landschapsdecor in goede staat 26,5xø7,8cm.
Willem Weissenbruch (Den Haag 1864 - 1941 Bloemendaal), olieverf op linnen, poldergezicht met windmolen 46x57cm. Cond.: G
Duitse eikenhouten Grunderzeit openstaande klok met prachtige gegraveerde wijzerplaat, gewichten en bronzen beslag. Mooie getorste zuilen en uurwerk van Gustav Becker Freiburg ca. 1880 225x60x31cm. Co...
Willem George Frederik Jansen (Harlingen 1871- 1949 Blaricum), olieverf op paneel, havengezicht Rotterdam met twee wandelende figuren en hond 21x16cm. Cond.: G
Hollands grenen 19e eeuws beschilderd kabinet met ranken, vogels en bloemen beschilderd. Omgeving Hindeloopen 219x150x52cm. Cond.: G