Kavel van veertien 18e eeuwse Chinees porseleinen familie rose kop&schotels met floraal decor (8-kantig), 5x minimale chip en 2x haarscheuren 6,7-10,9cm. Cond.:
Oude Chinesese terracotta Yixing theepot met opgewerkt decor, gemerkt, 20e eeuw. In goede staat. 10x20x13.5cm.
Prachtig zeldzaam Chinees porseleinen Fam. Rose 18e eeuws 8-kantig trekpotje met floraal- en gouddecor. minimale chip tuit 11,5x15x8,5cm. Cond.: G
Prachtig zeldzaam Chinees porseleinen Fam. Rose 18e eeuws 8-kantig trekpotje met floraal- en gouddecor. minimale chip tuit 11,5x14,5x8,7cm. Cond.: G
Chinese terracotta trekpot Yixing ca. 1900 met opengewerkte dubbele wand en floraal decor. Gesigneerd en in goede originele staat 13,5x19,7x11,5cm.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen familie roze presenteerschaaltjes met geschulpte rand, 1 minimale chip aan rand 12,5-14cm. Cond.: G
Oude Chinees porseleinen kom 1e helft 20e eeuw met drakendecor (bodem gesigneerd) 8,5xø18,5cm. Cond.: G
Oude Chinees porseleinen kom gesigneerd, ca. 1920, met rondom bloesem- en vogeldecor. In goede staat. 6.5xø22.7cm.
Oude Chinees porseleinen vaas met perzikdecor 20e eeuw, in goede staat. 29x18cm.
Twee prachtige grote 19e eeuwse porseleinen vazen, rondom handbeschilderd met figuren en dieren in een landschap. 1 Vaas heeft een haarscheur in de hals 41,5xø18cm. Cond.: R-G
Prachtige majolica piedestal met erbij-horende bloempot ca. 1900. Floraal decor, in goede originele staat 99x42cm.