Duitse baardman kruik (Barthmann) 17e-18e eeuw in zeer goede originele staat 30zø17cm.
Oude Chinees porseleinen sierkom, 20e eeuw gesigneerd, met fijngeschilderd decor, floraal en Chinese meisjes met perzik rondom. 7xø18cm., Cond.:G
Kavel van ca. 60 19e eeuwse Hollandse tegels met mangaan vaasdecor in redelijk tot goede staat 13x13cm.
Twee Duits porseleinen figuren Frankenthal ca. 1900; 1x Romein met schild en zwaard en 1x Romeinse vrouw met peddel (vingers beschadigd) 20-21cm. Cond.: R-G
Vier Chinees porseleinen 18e eeuwse familie roze schotels; 2x met randschades, 1x haarscheur en randschades en 1x gelijmd en randschade 3,3xø16,3cm. Cond.: M-R
Prachtig 9-delig Höchst porseleinen mokkaservies (Duitsland) met bloemen- en gouddecor 20e eeuw in zeer goede staat (melkkannetje zonder deksel) 5,5-23cm. Cond.: G
Grote oude porseleinen lampvoet, 20e eeuw, in Sevres stijl. Voorstelling vrouw met druiven en een soldaat. Stukje van boom aangelijmd, verder in goede staat. 50xø20cm.
Drie 18e eeuwse Delfts keramieken schotels met Chinees decor, gemerkt LPK met bruine omranding. Minimale glazuurschades omranding en chips) ø22,5cm.
Prachtige Delfts keramieken plaquette ca. 1870 met als voorstelling een paardekar met boerenpaar. Waarschijnlijk naar een schilderij van Otto Eerelman. In zeer goede staat 49x35x2cm.
Oude Weense porseleinen sierschotel met goud- en figurendecor, gesigneerd C. Jäger ca. 1900 in goede staat ø30cm.
Dertig antieke Hollandse 19e eeuwse wandtegels met vaasdecor in redelijk tot goede staat 13x13cm.