Drie delen 18e eeuws capucijner porselein met bloemendecor; 1x kop & schotel 5xø11,6cm. (Goed) en 1x los kopje (chip) 4xø7,4cm. Cond.: R-G
Kleine 19e eeuwse imari porseleinen pijpvaas met fijn beschilderd bloemendecor in goede originele staat 15xø8cm.
Twee 18e eeuwse porseleinen Samson bordjes met roze floraal decor (2 chips) ø15,3cm. Cond.: R
Twee 19e eeuwse capucijner kop en schotels met bloemvaas decor; 1 kopje goed, 1 schotel randschade, 1 kopje chip en 1 schotel goed 4xø10cm. Cond.: R-G
Oude Afrikaanse terracotta flacon (waarschijnlijk Kamerun). 1 Arm mist en 1 hand beschadigd 27cm. Cond.: R
Oude Chinees porseleinen figuur 2e helft 20e eeuw, handbeschilderd met gouddecor 29x12x11cm. Cond.: G
Acht oude Chinees 12-kantige porseleinen borden 1e helft 20e eeuw met blauw decor in coulissen. Decor van figuren en bloemen (1 beschadigd) Cond.: R-G
Chinees porseleinen 18e eeuwse pijpvaas met vogels- en bloemendecor in goede staat 16xø7,7cm.
Oude decoratieve porseleinen amfora vaas met handbeschilderd stadsgezichten-decor ca. 1980, gemerkt AB 633. In zeer goede staat 42x26xø17cm.