Prachtig 19e eeuws Amsterdams staand horloge van wortelnoten-fineer met intarsia. Gesigneerd Rutger van meurs Amsterdam. Scheepjesmechaniek met maanstand, dagaanduiding, maanaanduiding en secondenaand...
Bijzondere zeldzame bronzen vuurvergulde empire pendule ca. 1820 met Diana en amfora met lauwerkrans. Voorkant onder; Diana vliegend met amfora en twee medaillons met Romeinse bustes. Origineel groot ...
Zeldzame grote vuurvergulde empire kolompendule met mesophanging ca. 1830, eerste vergulding geheel in originele staat 57cm. (chip emaille wijzerplaat) In goede originele staat 57x29x16cm.
Franse vuurvergulde pendule met wit marmer ca. 1850 met putti en wapentuig, Lenoir A. Paris met origineel 8-daags uurwerk en veerophanger. In zeer goede originele staat 32x28x15cm.
Prachtige vuurvergulde bronzen empire pendule ca. 1820 in zeer goede staat (vergulding goed, geen beschadigingen). Schoon en werkend 8-daags uurwerk met touwtjesslinger 33x25x9cm.
Duitse eikenhouten Grunderzeit openstaande klok met prachtige gegraveerde wijzerplaat, gewichten en bronzen beslag. Mooie getorste zuilen en uurwerk van Gustav Becker Freiburg ca. 1880 225x60x31cm. Co...
Grote antieke porseleinen pendule (8-daags uurwerk) ca. 1870 met vrouwenfiguren, gouddecor en landschapsdecor. Handbeschilderd en onduidelijk Duits gemerkt. Mooie kwaliteit, geen beschadigingen ontdek...
Oude Engelse kogelklok 20e eeuw, gemerkt Fema Sinclair Harding en Co Engeland van messing met hout in goede staat 36x21x21cm.
Oude Westminster staande klok met divers fineer en floraal intarsia ca. 1980 met veel bronzen beslag en porseleinen medaillons. FHS uurwerk met 5 hamers op gong. Zijkanten ook met brons en intarsia, i...
Porseleinen pendule ca. 1890, handbeschilderd met bloemen- en gouddecor. Lenzkirch uurwerk, zonder slagwerk. Bovenkroon klok gerestaureerd 31x18x11cm. Cond.: R-G
Engelse staande 19e eeuwse klok van mahoniehout met intarsia. 8-Daags uurwerk met seconden- en dagaanduiding. In goede staat 220x49x27cm.
Engelse bracket klok met dubbele snek ca. 1900 van mahoniehout met intarsia. Uurwerk gemerkt Salisburg in zeer goede staat 36x28x18cm.
Grote oude notenhout fineer tafelklok, 1e helft 20e eeuw, met maanstand en Pfeilkreuz uurwerk. Wijzerplaat gesign. Thomas Smith London. Kast met bronzen ornamenten. In goede originele staat. 38x25x16c...
Franse messing reiswekker ca. 1900 met rondom facetgeslepen glas, emaille wijzerplaat en sleutel 15x8x6,5cm. Cond.: G
Decoratief bronzen klokkenstel met porseleinen delen en emaille wijzerplaat in Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw. Duits FHS uurwerk met dubbele bel, in zeer goede staat 32-42cm.
Notenhouten regelateur ca. 1880 Grunderzeit in goede originele staat. Uurwerk gemerkt Omnia B.Z. (glas van venster kapot). Compleet met tollen 100x35x18cm. Cond.: G
Grote aparte antiek Bretonse pendule met rondom snijwerk, benen plaquettes en deurtje (slotje mist). Bevat 8-daags Frans uurwerk met halfuur slag. In goede originele staat 95x33x23cm.
Prachtige gave 19e eeuwse Franse vuurvergulde pendule, ca. 1860, met albasten voet, 8-daags uurwerk met halfuurslag. 35x31x11cm.
Grote Hollandse Friese stoelklok ca. 1900 met wekkerfunctie in goede originele staat. Linker zijkant zit los 80x44x26cm.
Zware messing scheepsklok ca. 1900 met emaille wijzerplaat en facetgeslepen glas in zeer goede originele staat 11xø26cm.
Frans klokkenstel 19e eeuw met kwikslinger, 8-daags uurwerk (gemerkt Societe clusienne S.C.A.P.H. Cluses). Gemaakt van marmer met messing monturen. In goede originele staat 32x19x13cm. en 27x9x8cm.
Franse empire comtoise ca. 1820 met vouwslinger en eikenhouten stoel. Compleet met sleutel, wijzerplaat heeft cracele en chip, verder in goede originele staat 130x25x18cm.
Oude Friese staartklok 1e helft 20e eeuw met eikenhouten kast en handbeschilderde wijzerplaat, uurwerk met wekkerfunctie. Geheel in zeer goede staat 147x40x24cm.
Duitse notenhouten vrijslinger ca. 1890 in originele complete staat 88x35x17cm.