Hollandse 18e eeuws kabinet (onderstuk mist) van notenhout-fineer op eiken (oudere restauratie) 178x112x59cm. Cond.: R
Mooi klein 19e eeuws Engels mahoniehout-fineer tweedeurs kabinet met schuiflades en onderstuk met 4 lades. In goede originele staat met bewerkte halve zuilen, originele knoppen en sloten met sleutel 2...
Antieke Louis Seize 4-laden commode van kersenhout met mahonie fineer (gerestaureerd). In goede staat met antiek beslag (19e eeuws) en schuine hoeken met rillen 50x84x47cm. Cond.: G
Duitse biedermeier iepenhouten hoekkast ca. 1820 met 4 deuren en 1 lade. Oudere restauratie, oude wormbeval, lichte fineerschade. Beslag van latere datum, verder in goede originele staat 208x110x60cm....
Frans damesbureau ca. 1880 van palissander fineer en mahonie. met origineel bronzen beslag en spiegelopstand. Front en zijkant gebogen. Bandintarsia en bloemenintarsia. Lichte oude wormbeval en lichte...
Decoratieve Italiaanse barokstijl bijzettafel met putti, handgestoken hout met originele polychromie 20e eeuw. In goede staat met geschulpt blad 70xø44cm.
Prachtige lederen bank (mahoniehout), stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in klassieke stijl. Deukje in rugleuning in het hout, verder in goede staat 186x61x64cm.
Zes oude Louis Philippe stijlmeubel stoelen met goede velours stoffering 2e helft 20e eeuw in goede originele staat 102x52x50cm.
Zes Louis Seize stijl stoelen ca. 1900 met originele oude beschildering, velours stoffering in redelijke staat 93x51x51cm.
Vroege Engelse mahoniehout fineer commode met gebogen lades (bowfront) ca. 1840 en bandintarsia (lichte fineerschade) 84x103x52cm. Cond.: R-G
Antieke Franse notenhouten was gelegenheid met koperen wasbak en koperen reservoir met 2 kranen,onderin deurtje ca. 1800. In goede staat. 195x39x56cm.
Notenhout-fineer 2-deurs boekenvitrinekast ca. 1880 in zeer goede originele staat 196x40x110cm.
Duitse eikenhouten Grunderzeit damesbureau ca. 1880 met 3 lades en uitschuifbaar blad. In goede originele staat 132x59x93cm.
Mahoniehouten 19e eeuwse confidence bank. Vermoedelijk Engeland. met prachtige Biedermeier stoffering in zeer goede staat 74x123x65cm.
Hollandse mahoniehout-fineer spinnekop tafel ca. 1850 met geschulpt uittrekblad (1 keer te verlengen) en prachtige 4-spantpoot met fruitranken. Lichte fineerschade op blad 70x110x185cm. Cond.: R-G
Mooi Bretons bloementafeltje van kastanjehout met etage ca. 1880, rondom bewerkt. In zeer goede staat 111x34x34cm.
Grote Louis Quinze stijl gebogen 2-laden commode 21e eeuw met rondom intarsia met florale motieven, bronzen beslag en zwart marmeren blad. geheel in zeer goede staat 87x115x53cm.
Louis Quinze stijl gebogen vitrinekast 21e eeuw met deur, 2 lades, intarsia, bronzen beslag en glazen schappen. In zeer goede staat 190x76x50cm.
Zuid Duitse grenenhouten barok-commode ca. 1800 met 3 lades en antiek beslag. Oudere restauratie, oude wormbeval, in redelijke staat 83x115x63cm.
Oude drankbar in de vorm van een globus, 20e eeuw, in goede staat. 90xø67cm.
Naaitafel, midden 19e eeuw, geschulpt geëboniseerd hout opklapbaar deksel waarop inlegwerk en een voorstelling van twee vogels op een tak, onder deksel garenrollen en 6 vakjes waarvan 5 met deksel, b...
Vroeg 19e eeuwse Zuid Duitse grenenhouten 1-deurskast met schuine hoeken, origineel beslag, scharnieren en slot. Oudere restauraties en koplijst vervangen, verder in goede originele staat 183x121x48c...
Oude Hollandse eikenhouten uitneembare kussenkast met ranken en notenhouten kussens ca. 1980. in zeer goede staat (geen beschadigingen) met lades 187x170x60cm.