Mahoniehout fineer naaitafel ca. 1850 met ingelegd binnenwerk en vakverdeling. Compleet met sleutel, lichte fineerschade 77x49x40cm. Cond.: R-G
Mahoniehouten fineer uittrektafel ca. 1900 met 2 tussenbladen, bewerkt blad en bewerkte taps toelopende poten in redelijk tot goede staat 79x108x140cm.
Biedermeier stijl kersenhouten voetenbank met biedermeier bekleding, 21e eeuw, mooie kwaliteit, in goede nieuwstaat 49x46x35cm.,
Mooie 19e eeuwse ovale mahoniehouten eettafel met 4-spant poot. In goede originele staat met tiltop suysteem 74x104x134cm.
Louis Philippe 19e eeuwse uitschuifbare speeltafel van notenhout en wortelnoten. Blad bekleed met vilt en met floraal snijwerk 70x87x88cm. Cond.: R-G
Eikenhouten theekastje ca. 1910 met geslepen glas, staand op Queen Anne poten ca. 1910. In goede originele staat 99x44x75cm.
Mahoniehouten oude bijzettafel in Engelse Sheraton stijl 2e helft 20e eeuw. Met lade en koperen leeuwenpoten op wieltjes 53x38x74cm. Cond.: G
Hollands eikenhouten Art Deco buffetkast ca. 1920 met facetgeslepen glazen decor in zeer goede originele staat met origineel beslag etc. 200x130x52cm.
Louis Philippe armleunstoel ca. 1870 van mahoniehout (gerestaureerd) met goede velours stoffering 100x67x76cm. Cond.: R
Grote Italiaanse barok fauteuil met snijwerk op de rugleuning en poten. Goede creme-kleurige velours stoffering 2e helft 20e eeuw 106x97x83cm. Cond.: G
Mahoniehouten theetafel met rondom glas, lijsten en parelrand. gebogen onderling verbonden poten en koperen wieltjes. In goede originele staat 80x63x46cm.
Oude mahoniehouten eethoek (stijlmeubels) 2e helft 20e eeuw, tafel met messing klauwpoten en stoelen met velours stoffering 77xø111cm. en 99x45x40cm.
Duitse speeltafel ca. 1820 met dik fineer (waarschijnlijk iepenhout). Oude wormbeval 81x80x80cm. Cond.: R
Twee Louis Quinze stijl stoelen 2e helft 20e eeuw met velours stoffering (creme-kleurig) In goede staat 82x57x59cm.
Oude armleunstoel (Ohrensessel) 1e helft 20e eeuw met velours stoffering in zeer goede staat 120x70x83cm.
Antiek eikenhouten theekastje met gebogen glas, parelrand en gebogen poten ca. 1900 in zeer goede staat 76x71x50cm.
Antiek Hollands Willem III voetenbankje met pallisander fineer en rondom intarsia (lichte fineerschade) 36x35x35cm. Cond.: R-G
Mahoniehout-fineer halve-maantafel 1e helft 19e eeuw, lichte fineerschade en bovenhekje mist 74x76x36cm. Cond.: R-G
Franse piedestal, geëboniseerd met bronzen beslag. 1 Duifje mist, verder in goede originele staat 93x33x33cm.
Hollands eikenhouten modelkastje, 19e eeuw, met achter de deuren 2 lades. In goede originele staat. 43x37x15cm.
Prachtige 19e eeuwse mahoniehouten gestoken armleunstoel (dik fineer) ca. 1840 (of ouder). Lichte fineerschade 102x67x62cm. Cond.: R-G
Mahoniehout-fineer eettafel ca. 1870 in redelijk tot goede staat. Lichte fineerschade 78x110x86cm.
Antiek Frans metalen spijlenbed met koperen bollen in goede originele staat 128x140x185cm.
Oude lederen salonstoel-stijlmeubel met armleuningen in Louis Seize stijl 2e helft 20e eeuw 102x68x80cm. Cond.: G