Prachtige grote eikenhouten gestoken jachtkast ca. 1880 met volle zuilen, wildvoorstellingen en drakenconsoles. In zeer goede staat 250x137x60cm.
Mahoniehout fineer naaitafel ca. 1850 met ingelegd binnenwerk en vakverdeling. Compleet met sleutel, lichte fineerschade 77x49x40cm. Cond.: R-G
Twee notenhouten armleunstoelen ca. 1900 in Louis Quinze stijl met gobelin stoffering. In goede originele staat 100x66x75cm.
Oude Hollandse eikenhouten uitneembare kussenkast met ranken en notenhouten kussens ca. 1980. in zeer goede staat (geen beschadigingen) met lades 187x170x60cm.
Hollandse mahoniehout-fineer spinnekop tafel ca. 1850 met geschulpt uittrekblad (1 keer te verlengen) en prachtige 4-spantpoot met fruitranken. Lichte fineerschade op blad 70x110x185cm. Cond.: R-G
Hollandse 19e eeuwse wortelnoten-fineer porseleinkast. Krimpnaden in zijkanten, verder in originele staat 206x153x43cm. Cond.: G
Hollands grenen 19e eeuws beschilderd kabinet met ranken, vogels en bloemen beschilderd. Omgeving Hindeloopen 219x150x52cm. Cond.: G
Frans damesbureau ca. 1880 van palissander fineer en mahonie. met origineel bronzen beslag en spiegelopstand. Front en zijkant gebogen. Bandintarsia en bloemenintarsia. Lichte oude wormbeval en lichte...
Prachtige 18e eeuws Hollands Louis Quinze kabinet staande op klauwpoten met snijwerk op de deuren en koplijst, origineel beslag etc.. Alles in zeer goede originele staat 263x199x60cm.
Grote antieke lindenhouten 3-delige handgestoken schouw met twee grote Atlas-figuren (135cm.). Prachtig fijn gestoken schouw-koplijst met ranken, vogels en vrouwenhoofd. Zijkanten ook bewerkt. Histori...
Grote oude massief eikenhouten boeken-vitrinekast ca. 1930 2-delig. Met 4 lades en 4 deuren onder. Slotenwerk gesigneerd J. Th. Drilling J.R. Amsterdam. In zeer goede originele staat 220x230x53cm.
Prachtige Duitse eikenhouten uitneembare 1-deurs barokkast met lade, midden 18e eeuw met intarsia in de deur. Putti en ranken op de lijsten. Geheel staand op bolpoten, in zeer goede originele staat 20...
Zes oude aluminium Castelli design kantoorstoelen met 2 armleuningen. In goede originele staat. 78x56x57cm.
Duitse notenhout-fineer Grunderzeit naaitafel ca. 1880 (blad opnieuw gefineerd, laat los), verder in goede originele staat 77x47x40cm. Cond.: R
Antieke mahonie fineer vroeg Biedermeier uittrektafel met twee tussenbladen.Ca. 1830, in redelijke staat.80x110x228 cm.
Biedermeier stijl kersenhouten voetenbank met biedermeier bekleding, 21e eeuw, mooie kwaliteit, in goede nieuwstaat 49x46x35cm.,
Biedermeier stijl bijzettafel/ naaitafel met lade van kersenhout-fineer met bandintarsia. Handwerk, mooie kwaliteit in nieuwstaat, 21e eeuw 76x60x40cm.
Kleine eikenhouten Twentse dekenkist ca. 1900 met gekerfde voorzijde in goede staat 68x119x56cm.
Antiek vroeg Biedermeier mahonie fineer nachtkasje, ca. 1830. In goede recentelijk gerestaureerde staat. 80x37x37cm.
Kleine 18e eeuwse eikenhouten spinde op sleevoeten in goede staat 74x32x44cm.
Vurenhouten 19e eeuwse kinderstoel, blauw overgeschilderd in goede staat 130x60x60cm.