Decoratieve grote bronzen tafellamp met putti. 4-Lichts met kristallen pegels 20e eeuw op marmeren voet. In zeer goede staat 70x30x24cm.
Jugendstil tafelopzet ca. 1900 met groenkleurig mondgeblazen glazen schaal (mat geschulpt). Voet met zweepslagmotief, tweekleurig compositie metaal in zeer goede originele staat 25x29x28cm.
Twee oude Japanse cloisonne sierschotels ca. 1930 (emaille met messing) met floraal- en vogeldecor in goede originele staat ø29,5cm.
Twee 18e eeuwse kandelaars, kaarsdover en 1 vuurvergulde blaker; 1x keramiek (gerestaureerd), 1x wandkandelaar, 1x vuurvergulde blaker en 1 kaarsdover 5-22cm. Cond.: R-G
Zak-kroonluchter ca. 1900 in Louis Seize stijl 10-lichts met kristal. In goede originele staat 75x71x62cm.
Grote bronzen 3-lichts hanglamp met putti 20e eeuw in goede originele staat 68x45x40cm. Cond.: G
Soaanhouten 19e eeuwse beschilderde hoedendoos met handbeschilderd opschrift "Wer am Werktagschafft, dem bringt der Gerstensaft am Sonntag neue Kraft". In zeer goede originele staat 21x52x33cm.
Decoratieve 2-lichts beeldlamp in Jugendstil stijl 20e eeuw 85x40x24cm. Cond.: G
Eikenhouten schooltas met beschildering anno 1816 in goede originele staat 6,5x32x19cm.
Vier antieke boeken; 1x Officia Nova in Brevario Romano Antverpi 17e-18e eeuw, 1x Grond-Beginzelen van alle de mathematische weetenschappen door Christiaan Wolff te AMsterdam, Janssoons van Waeesberge...
Vroeg 19e eeuws bronzen damespistool, gemerkt en nr. 2142. In goede originele staat met oude patina 19cm.
Kopergenagelde 19e eeuwse hengselbak in zeer goede originele staat 31x57x42cm.
Kleine antieke saxofoon, gemerkt Exquisito. In goede originele staat (niet bedeukt) 64xø12,8cm.
Twee antieke Duitse bronzen historisme wandluchters (voor 3 kaarsen) met koppen, ranken en spiegel, ca. 1880. In goede staat. 51x24x15cm.
Prachtige oude grote Russische bakelieten bureaulamp ca. 1930 in zeer goede originele staat 46x36x16cm.
Twee oude ijzeren 2-lichts wandlampen met albasten coupes, en druivenranken, ca. 1930, Duitsland. In goede staat. 33x24x80cm.
Leuke antieke globus ca. 1900 met houten gedraaide voet en papieren globus. Duitsland, Columbus Volksglobus von C. Luther, Verlag Berlin-LichterFelde. In goede originele staat 38xø18cm.
Prachtige oud handbeschilderd blikken dienblad met stadsgezicht "'t Spaerne te Haerlem bij de molen d'Adriaen", geschilderd anno 23 jan. 1951, 35x44cm. Cond.: G
Antieke Engelse stoommachine drukmeter, ca. 1900. Richards improved patent steam-engine indicator, Elliot brothers London. In goede originele staat. 10x25x26cm.
Jugendstil hanglamp ca. 1900 met gegraveerd glas en messing. In hoogte verstelbaar (geschikt voor kaars) in goede originele staat 54xø22cm.
Grote 19e eeuwse tinnen chocolade comfort ca. 1870, bewerkt en in zeer goede staat 42x16x29cm.
Mahoniehouten met messing 19e eeuwse theestoof met ketel, ketelhouder, schepje en tang. In zeer mooie originele staat 52x37cm. Cond.: G
Twee Chinese kunstwerken van kurk in houten vitrines 20e eeuw (hout van vitrine beschadigd), voorstellend landschappen met kraanvogels 28x50x10cm. en 13x20x6cm. Cond.: R-G