Negen antieke koperen ikonen, waarschijnlijk gebruikt als drukplaten (later vastgezet op moderne achterkant) 13-19cm. Cond.: R-G
Oude Emile Galle-stijl lamp met prachtige glazen kap (met bloemen opgewerkt). Gesigneerd Galle 2e helft 20e eeuw met ijzeren voet in goede staat 45xø34cm.
Oude gesigneerde Russische lakdoos met voorstelling van drie krijgers te paard. Handgeschilderd in zeer goede originele staat 14x16x3cm.
Grote oude bisquit porseleinen tafellamp ca. 1910 met putti opgewerkt rondom en compositie metalen figuren 52xø18cm. Cond.: G
Drie antieke Hollandse kerkboeken met lederen band,: Dordrecht 1793, Joh.Enschede &Zn. 1832 en Dordrecht 1802. Ca. 15x7x8cm.
Antieke Franse speeldoos met 2 melodieën, Henry deux ca. 1880, met keramieken tegel en noten omlijsting. Fungerend als piedestal 7x28x28cm., Cond.:G
Prachtig 19e eeuws messing haardscherm in waaiervorm. In zeer goede originele staat 61x80x13cm.
Duitse 19e eeuwse spaanhouten hoedendoos (beschildering mogelijk later) in goede staat 20x44x28cm.
Prachtig 18e eeuwse theekist met 3 koperen theebussen van mahonie-fineer met intarsia.(Lichte fineerschade). Dik fineer met origineel slot en beslag. Louis Seize 11x19x11,5cm. Cond.: R-G
Oude gesigneerde Russische lakdoos met voorstelling van liefdespaar. Handgeschilderd in zeer goede originele staat 2e helft 20e eeuw 17x15x3cm.
Roodkoperen wijwatervat 18e-19e eeuw met hengsel in goede originele staat 27xø20cm.
Messing hanglamp 1e helft 20e eeuw in Louis Seize stijl met 3 glazen kelkjes en facetgeslepen bol 60xø44cm. Cond.: G
Mechels handgestoken bordenrek met paardenhoofden en daarbij 6 porseleinen bordjes ca. 1880 met Chinees decor en goudrank in zeer goede staat 82x56x13cm.
Prachtig Jugendstil camee tafellamp (bewerkte schelp), voorstellend 3 dansende dames met bloem, geheel gemonteerd op houten voet 18x11x9cm. Cond.: G
Drie 19e eeuwse houtgestoken speculaasplanken in goede originele staat 55-73cm.
Zeer grote (antieke?) Oosterse kopergeslagen vaas met voorstellingen van figuren, bloemen, medaillons etc. Bestaat uit twee delen (verbinding is los), plated 78xø29cm. Cond.: R-G
Grote Historisme tafel-petroleumlamp ca. 1880, geëlectrificeerd 55x25cm. Cond.: R
Vroeg 19e eeuwse Engelse barometer met tinnen wijzerplaat en (Pallisander?) fineer. In zeer goede originele staat 93x28x6cm. Cond.: G
Groot messing kruisbeeld ca. 1900 (bijzondere uitvoering) in goede staat 55x20x14cm.
Zeldzame antieke schildpad toiletset, 13 delig, in originele cassette ca. 1920, In zeer goede staat. 53x31x7cm.
Oud Indiaas zwaard en 2 Indonesische dolken, 20e eeuw. In goede staat. 39-91 cm.
Twee brons gepatineerde tafellampen 2e helft 20e eeuw in goede staat 56xø24cm.
Kopergeslagen vitrinekastje voor zakhorloges ca. 1880, prachtig bewerkt met putti in landschap. In zeer goede originele staat 6,5x8x7cm.
Duitse messing tafelspiegel ca. 1880 uit de Kaiserzeit in zeer goede originele staat 55x34x16cm.
Eikenhouten 19e eeuwse schoolkist met schuif in originele bierverf in goede staat 38x21x7,5cm.
Vooroorlogse Hollandse brandweerhelm van bakeliet met roodkoper, in zeer goede originele staat 21x35x21cm.
Grote decoratieve bronzen Neogothische kaarskandelaar 20e eeuw, spits voor kaars mist, verder in goede originele staat 140x23x25cm.
Twee oude/antieke bronzen vijzels; 1x grote vijzel naar voorbeeld van 16e eeuw 15,5xø20cm. en 1x gladde antieke vijzel 17e-18e eeuw 19xø14cm. Beide met stamper Cond.: G
Bronzen Jugendstil vaas (messing vaas) met 3 ibissen en ampfora ca. 1900 in goede originele staat 30x13x13cm.
Keramieken Jugendstil presenteertablet ca. 1900 met vernikkelde omranding in goede staat 5x48x32cm.
Drie oude/antieke lampenvoeten met beelden van compositie metaal; 1x putti met hoorn des overvloeds (antiek beeld), 1x jager met vis (antiek beeld) en 1x marmer met putti 2e helft 20e eeuw 37-55cm. Co...
Kleine opaline-glazen hangpetroleumlamp ( zgn. schippertje) ca. 1880 in goede staat 44xø32cm.
Antiek Oosters geweer, voorlader met beeninleg en latoenkoper, 19e eeuw. Mechanisme defect. L.149cm., Cond.:G
Gietijzeren 18e eeuwse haardplaat (of ouder), onduidelijke tijdsaanduiding (1733?). Voorstelling van een vrouw met kroon onder een boog (Maria). Oxidatie en scheur 56x43cm. Cond.: R
Twee Esparale Romanum 1854 (1 gezangbijbels), "Vesperale Romanum cum psalterio et Antiphonali Romano" met koperen sloten (beschadigingen) 40x30x8cm. Cond.: R
Diverse oorlogs proclamaties + Arbeitsbuch '40-'45 + Parool 1943 + Vrij Nederland 1943.
Twee delen antiek ca. 1880; 1x speelgoed trekpaard van papier-machee 24x26x11cm. en 1x houten beschilderde lokeend 18x15x27cm. Cond.: R-G
Oude Duitse tinnen Bergman kaarskandelaar 20e eeuw, gemerkt E.G.W. A.S.N. in goede staat 23cm.
Grote 19e eeuwse glazen stolp (niet compatibel) in goede staat 55x33x17cm.
Groot kavel oude tabakspijpen o.a; met koppen, dierenkoppen, imkerpijp en vele merkpijpen (Vruyere, St. Claude, Lindbergh etc. etc. Bevat ca. 30 pijpen Cond.: R-G
Messing kaars-kroonluchter ca. 1900 in barokstijl. In goede originele staat 47xø49cm.
Messing kaarskroonluchter ca. 1900 in barokstijl. In goede staat 42xø52cm.
Divers antiek/oud koper en tin o.a; antieke tinnen klepkan, antieke mijnlamp, ketels, vazen, scheepslamp etc. 10-40cm. Cond.: R-G
Grote oude zware messing lampevoet in de vorm van een Karintische zuil 2e helft 20e eeuw 56cm. Cond.: G
Bijzondere grote samac met marmeren tafellamp brons gepatineerd in barokstijl 2e helft 20e eeuw in goede staat 78xø40cm.
Divers oud/antiek o.a; Petrus Regout Maastricht porseleinen bierpul met bodemafbeeldingen, opaline vaas, tinnen kraantjeskan, speelgoed etc. 5-58cm. Cond.; R-G