Kopergeslagen vitrinekastje voor zakhorloges ca. 1880, prachtig bewerkt met putti in landschap. In zeer goede originele staat 6,5x8x7cm.
Twee oude/antieke bronzen vijzels; 1x grote vijzel naar voorbeeld van 16e eeuw 15,5xø20cm. en 1x gladde antieke vijzel 17e-18e eeuw 19xø14cm. Beide met stamper Cond.: G
Antiek Oosters geweer, voorlader met beeninleg en latoenkoper, 19e eeuw. Mechanisme defect. L.149cm., Cond.:G
Twee Esparale Romanum 1854 (1 gezangbijbels), "Vesperale Romanum cum psalterio et Antiphonali Romano" met koperen sloten (beschadigingen) 40x30x8cm. Cond.: R
Oude Duitse tinnen Bergman kaarskandelaar 20e eeuw, gemerkt E.G.W. A.S.N. in goede staat 23cm.
Messing kaarskroonluchter ca. 1900 in barokstijl. In goede staat 42xø52cm.
Bijzondere grote samac met marmeren tafellamp brons gepatineerd in barokstijl 2e helft 20e eeuw in goede staat 78xø40cm.